dragoljub

Nemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 12. deo

Recommended Posts

Postovani forumasi.Zamolio bih vas da mi kazete sledece.Imam NO,koji je star 14 meseci i desio se inciident u kojem je on slomio zub ocnjak donji levi.Pokusao sam da spasim taj zub,zubar je dao sve od sebe ali kad sam mislio da je sve sredjeno desio se proces u zubu otok itd...Morao je zub da se izvadi.Dakle mene sledece,da li pas moze da ide na izlozbe bez zuba,ja inace posedujem i snimak i potvrdu cak imam i taj zub od psa dakle sve moguce dokaze da je zub fizicki ostecen?Unapred hvala

Postovani forumasi.Zamolio bih vas da mi kazete sledece.Imam NO,koji je star 14 meseci i desio se inciident u kojem je on slomio zub ocnjak donji levi.Pokusao sam da spasim taj zub,zubar je dao sve od sebe ali kad sam mislio da je sve sredjeno desio se proces u zubu otok itd...Morao je zub da se izvadi.Dakle mene sledece,da li pas moze da ide na izlozbe bez zuba,ja inace posedujem i snimak i potvrdu cak imam i taj zub od psa dakle sve moguce dokaze da je zub fizicki ostecen?Unapred hvala

Ja mislim da je moguce uz potvrdu i snimak.

Pozz

Prelepi su svi psi (grouphug) ali posebno sam odushevljena kako su se Bona i Brando razvili :inlove: kakvi izrazi lica, nemam rechi :inlove:

a evo i moje divljakushice Kali :inlove: , da se upishemo u novi deo (wasntme)

OBAVEŠTENJE!

Obaveštavam sve stare odgajivače Nemačkih ovčara, da ih je 19.12.2012. zauvek napustio Mihajlo Mile Majstorović iz Kljajićeva kod Sombora!

Dugogodišnji odgajivač ove rase. Zajedno sa suprugom Lisikom bio je vlasnik odgajivačnice ''OD MAJSTOROVIĆA'' iz koje je izašao nebrojeni broj šampiona bivše SFRJ kao i nekoliko internacinalnih šampiona!

Sahranjen je na mesnom groblju u Kljajićevu!

Neka mu je večna slava!

izvinjavam se u prethodnom postu nisam ubacio sliku a mislio sam da jesam,sad ne mogu izmijeniti,mod neka ga obrise

Dona,2ipo godine

Guest
This topic is now closed to further replies.