Sign in to follow this  
Guest SUNCICA&VLADA

Belgijski Ovcari - (Chien de berger belge FCI: 1.1 - 15)

Recommended Posts

AZRA, MALO JE RECI... SVAKA CAST !!!

ODAKLE STE, DA LI SE OVO MOZE NEKAD VIDETI UZIVO... U DRUSVU IMAMO TRI KUJE I DVA MUZIJAKA, IZ NOVOG SADA I OKOLINE SMO... MALINOE SU NAJJACE!

AZRA, MALO JE RECI... SVAKA CAST !!!

ODAKLE STE, DA LI SE OVO MOZE NEKAD VIDETI UZIVO... U DRUSVU IMAMO TRI KUJE I DVA MUZIJAKA, IZ NOVOG SADA I OKOLINE SMO... MALINOE SU NAJJACE!

Evo da se pohvalim,odobrili su mi otvaranje "Dog -ring klub",u srijedu cu dobiti i zvanicno rijesenje.

Pozdrav svima

13/14/15. 05 2011. godine na 3. međunarodnom natjecanju u radu školovanih službenih pasa sa dodjelom titule CACIT po međunarodnom programu IPO-3 u Beogradu.

policajac1600.jpg

policajac2600.jpg

Goran Cuckovic & Eli Mayki

policajac3600.jpg

Rezultati:

IPO3

1. Goran Cuckovic & Eli Mayki, malinois (Hr) – A92, B91, C97 – Z 280

2. Blazenka Jovanovic & Had’t Palmaleinehof, no (Hr) – A90, B96, C94 – Z 280

3. Dejan Lazic & Ela von Neusaddrache, no (Srb) – A95, B80, C95 – Z 270

4. Nikola Mandaric & Elvis von Neusaddrache, no (Srb) – A96, B72, C96 – Z 264

5. Venceslav Dachevski & Champion Rilaplanina, mal (Bg) – A72, B86, C95 – Z 253

bez plasmana

Nebojsa Kalenic & Brenda vom Hirtengarten, mal (Srb) – A65, B86, C91- Z 242

Bola Joze & Jasmin Suny Day’s, mal (Slo) – A5, B86, C98 – Z 189

Ivan Polesnik & Anubis Vomarjev, mal (Slo) – A0, B82, C5 – Z 87

Goran Colic & Majk, mal (Srb) – A0, B74, C0 – Z 74

IPO2

1. Slobodan Djukic & Hobby v. Noblesshof, dob (Srb) – A72, B97, C94 – Z 263

IPO1

1. Silvija Kovac & Akira Devil Garden, no (Srb) – A80, B96, C91 – Z 267

2. Nenad Milojevic & Dias vom Bunauer Wald, no (Srb) – A78, B82, C84 – Z 244

3. Goran Urosevic & Buddy vom Kirschental, no (Srb) – A90, B75, C72 – Z 237

bez plasmana

Stefan Zdravkovic & Winona the Best Line, dob (Srb) – A0, B61, C0 – Z 61

Gasic Nebojsa & Nando Smoke on the Water, mal (Srb) – B-diskvalifikacija

Pogledajte ovu poslusnost ili obedence kako to kazu neki koji se dodvoravaju evropljanima.Jednostavna vjezba pas ide uz nogu,bez mnogo gledanja u oci svog vodica,nije pretijesno priljepljen uz nogu,rep mu je u ravnini leđa nije iznad .

Ali zapucavanja su spektakulrna,sviđa mi se dio gdje baca predmete prema psu u trku,pa onaj dio kad mazne snopom šiba ispred psa,ovaj program mi se sviđa do jaja.

Evo i ja da se pohvalim da sam na izlozbi u Srobranu sa mladom kujom osvojio 5+PRM+BOB i da je sa titulama iz Beograda i Novog Sada postala mladi sampion :grin:

pozdrav svima...

Da je po mom na ovom drugom videu,trebao ga je pas maznut za glavu,pa bi drugi put stavio kacigu.

Zelim da pozdravim sve ljubitelje malinoa.Sa uzgojom malinoa poceo sam prije 2 godine kada sam kupio zensko stene koje je izraslo u pravog radnog psa,zbog cega izuzetno cijenim malinoe.Moja kuja je trenutno u 2 mjesecu skotnosti,uparena je sa Gismom von Nacheron,pas koji je uvezen iz njemacke policije ,ima polozen ipo-1,i snimak kukova HD A.Malinoe volim zbog radnih sposobnosti ,zato sto su zdravi uopste kao rasa i sto su svestrani psi.

Zelim da pozdravim sve ljubitelje malinoa.Sa uzgojom malinoa poceo sam prije 2 godine kada sam kupio zensko stene koje je izraslo u pravog radnu malinou,zbog cega izuzetno cijenim malinoe.Moja kuja je trenutno u 2 mjesecu skotnosti,uparena je sa Gismom von Nacheron,pas koji je uvezen iz njemacke policije ,ima polozen ipo-1,i snimak kukova HD A.Malinoe volim zbog radnih sposobnosti ,zato sto su zdravi uopste kao rasa i sto su svestrani psi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this