Sign in to follow this  
bkforum1111

Onaj ko ne moze biti banovan + Opet ja

Recommended Posts

Pozdrav, evo me opet. Do sada sam napravio 10-tak naloga a vi isto toliko obrisali....

ja kao sto sam vec rekao mogu ovako svaki dan ali sam odlucio na racionalizaciju....

Brisem KES, stancam EMAIL adrese, pravim nove usere na forumu....

Ukoliko ne dobijem odgovor zasto sam banovan od strane moderatora Dragoljuba sledi pravljenje bota koji ce sve ovo isto raditi samo sto cu sada na sve teme na svakom podforumu ostaviti JEDNU ISTU poruku !!! To je spam, znam ja dobro, ali ja sam spreman na to i cak na vise od toga....

Ukoliko zelite da zadrzimo celu stvar na civilizovanom nivou dajte me argumente i razlog zbog kojeg sam BANOVAN na temi Nemacki ovcar u suprutnom bicu prisiljen da izadjem iz okvira civilozovanog razgovora i primenim navedene mere....

Konstantin91

Vaše je da probate.

Inače izlazim u susret svakom članu koji traži objašnjenje za bilo šta na forumu, mogli ste mi jednostavno poslati mail bez pozorišta koje sada pravite.

26,og februara vam ističe ban na inicijalnom nalogu. Dobili ste ga zbog vređanja i postavljanja neprikladnog vizuelnog sadržaja.

edit Petite

vi prijetite. Obratite paznju. Hvala.

Odgovor Morgane mi daje uvid da nije sve tako crno belo, ali i dalje ostaje isti utisak...

Ja sam napravio temu u kojoj sam lepo , civilozovano i krajnje uljudno, zatrazio objasnjenje, printscreenovao sam ceo slucaj na temi Nemacki ovcar i sve lepo objasnio a onda je neko od administratora obrisao moju temu da pokrije KOLEGU Dragoljuba......

Kao sto sam i tada napisao i sada cu. Ja sam postavio slike gde se Nemacki ovcari hrane odstreljenim JELENOM u sklopu RAWi ishrane a zatim je Dragoljub obrisao moje slike i ja sam nastavio dalje diskusiju sa korisnicima foruma koji su istu preuzeli....

Zatim sam dobio BAN samo zato sto sam nastavio diskusiju a nista LOSE nisam uradio....

Ako nadjem ovu temu obrisanu a ne zakljucanu ili sa datim objasnjenjem shvaticu ovo kao ponovno stavljanje SLUCAJA pod tepih i pokrivanja KOLEGA pa cu onda primeniti mere koje sam najavio....

Kao sto vidite ja i dalje ostajem u civilizovanom toku a oni koji brisanjem nesto kriju znaci da su nesto LOSE uradili pa to KRIJU !!!!

Ala ste vi zaludni pa imate li pametnija posla nego otvarate nove naloge non stop.

Ako imate pitanja povodom bana pošaljite mail na morganabk@yahoo.com. uz kopije fotografija za koje smatrate da su bespravno obrisane.

Još jedan clone i na nalogu Konstantin91 ban će biti produžen.

edit Petite

vi prijetite. Obratite paznju. Hvala.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this