Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

Zdravo !!!

Ja sam Slavoljubovski iz Kumanovo,Makedonije. 

Volim kinologiju , volim pse , ljubitelj sam na nekoliko rasa pasa.

U momentu sam kinofil,nemam psa ali bice uskoro.

Nekoliko godina smo se porodicno bavili sa uzgojem Sarplaninca, nazalost sad u momentu nemamo nijednog, ali nadam se bice uskoro neko lepo stene :) 

Pozdrav svima i neka ova nova godina donese svima srecu,zdravje i ljubav :) 

Tek sam sada videla ovu rubriku, a već 20ak dana sam na forumu. Izvinjavam se adminima, samo sam bila u problemu, pa nisam baš ispratila sve. Ali evo sada ću da se predstavim - Ja sam Mira, i obožavam pse. Neki od Vas su mi puno pomogli, što podrškom, što savetima, linkovima i sl. i hvala Vam veliko na tome.

Pozdrav svima Vama i vašim  (dog)  (dog)(dog3)  (dog4)  (dog5)  (dog2)  (dog6)  (dog7)

Dobar dan, pozdrav svima. Ja sam Tanja iz Mostara, imam dva mlada basenjija, Thelmu i Elfa i rado pričam o njima ako neko želi bolje upoznati ove predivne, neobične i kod nas rijetke pse... I da, trenutno je familija veća, dobili smo četiri štenca prije mjesec dana.

Dobar dan svima, ja sam Danica , iz Beograda sam, imam zenku kane korso Bellu, jos malo pa ce da napuni godinu dana.

Od pocetka kako je imam, nasla sam BK, i mnogo mi je pomogla svojim savetima u  ishrani , zdravlju i vaspitavanju Belle. Inace sam ljubitelj svih pasa :)

Srdacan pozdrav

Pozdrav za sve.Ja sam Nikola iz Šapca i kao i i svi ovde,volim pse..Nadam se da ćemo se lepo družiti.Imam jednog starog mešanca i ženku NLT-a.

Pozdrav svima! Ja sam Slobodan iz Despotova, malog sela u opstini Backa Palanka.. Obozavam pse, narocito Epanjel Bretone, zbog kojih sam ovde.. Za sada imam 2 mlada steneta, starosti 4.5 meseca, muzjaka Baki-ja i zenku Britu... 

Ćao svima, 
zovem se Uroš, iz Beograda sam, usvojio sam Moniku pre mesec i po iz azila, ona mi je prvi pas i oduševljen sam kolika je maza i koliko je dobra, ima oko 2 godine al ne znam tačno i ne znam na koji način da proverim prave  godine, možda na forumu i nađen neku temu koja se time bavi. :)

Pozdrav! 

Pozdrav svima,zovem se Srdan i iz Dubrovnika sam,obozavam vecinu zivotinja ali psi su mi na vrhu liste.

Vlasnik sam labradora vec 4 godine i zenke CC od prije pola godine.

Radi nje sam se i prijavio ovdje jer zelim naucit sto vise o ovoj pasmini.Lp

Zdravo,

kao što red nalaže, ja sam Aleksa iz Kragujevca.

Uskoro ću imati jednog Bul Terijera, pa sam smatrao ovaj forum itekako relevantnim izvorom svih neophodnih informacija.

Nadam se da će mi vaše iskustvo pomoći u odgoju.

Srdačan pozdrav

Pozdrav svima !!!

Zovem se Marko Selic, zivim u austriji a inace sam iz okoline Velikog Gradista. Volim lov i prirodu. A od prosle godine sam vlasnik NOP.

Izvinjavam se svima koje sam uvredio jer se nisam na vreme odnosno pri registraciji na Forum predstavio!

Pozdrav,ja sam Gojko zvani Baca iz Novog Sada,naselje Ledinci.Imam 50 godina i lovac sam od 86-e.Trenutno imam NKD kuju staru 2 godine.Sa njom sam bio na 3 izlozbe,NS,Odzaci i Stara Pazova i odatle je uzela:2 CACIB-a,3CAC-a i 3 prvak rase.