Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

Dobar dan,i srdacan pozdrav svima,da se predstavim:iz Novog Sada sam,trenutno imam muzjaka Cane Corsa,a uskoro cu postati i ponosni vlasnik jedne malene Bernandinke tako da su svi saveti i iskustva dobro dosli sto se tice Bernandinaca jer ih do sada nisam imala ali ogromna zelja od detinjstva nije zamrla tako da za koju nedelju cemo moja malena i ja moci da vam se i bolje predstavimo slikicama,hvala!

Pozdrav, posto sam novi na forumu red je da se predstavim... Ivan iz Mostara, ljubitelj pastirskih i lovackih pasa, vlasnik 2 tornjakuse i sarplaninca, a od skora i vlasnik Tosa Inu osim ako nesto drugo ne ispadne :) pozz

Ja sam Negra, iz Beograda, imam 8 meseci. Našli su me ispred jedne zgrade u sred zime i jedino sam preživelo štene. Čuvaju me Mima i Peca i pošto sam im ja prvo kuče koje su ikada čuvali trebaće nam sva moguća pomoć i saveti koje ovde budemo mogli da dobijemo :) Hvala unapred. Nadamo se lepom druženju. Pozdrav svima!

Dobar dan,zovem se Nikola od danas sam novi clan bio sam vlasnik koker spanijela a od nedavno i pulina ,nadam se da cemo se lepo druziti i saradjivati,zivim u Kraljevu

Lijep pozdrav svima, zovem se Josip, dolazim iz Hrvatske, veliki sam obožavatelj njemačkih ovčara ali isto tako poštujem i cijenim svaku drugu rasu. Nadam se da ćemo se lijepo družiti i naučiti još puno novih stvari :)

Ja krenula da pisem a da se ne predstavim. Ja sam Natasa i imam dva ljubimca: jedna je kuja koja sam sterilisala pre neki dan i druga njena bebica stara 3 meseca.  I da upravo sam se posvadjala tel sa likom koji na oglasima menja psa za tepih  (curse)

Forum je fantastičan i rado ga čitam i čitam... Čim imam nedoumicu odmah na BK. :) Ovde sam pronašla skoro sve što me interesuje.

Do sada nisam imala sreću da mi neko odgovori na postavljena pitanja (na koja nisam pronašla odgovore), ali možda je to zato što se nisam predstavila ovde... :)

Sve najbolje i pozzz svima od Violete!

Pozdrav zovem se Nikola, živim u Beogradu. Imam 18ipo godina, vlasnik sam malenog staforda starog skoro 2 meseca po imenu Fred. Obožavam borilačke sportove i fudbal :) I jedva čekam da ispucam 5 postova kako bih mogao da predstavim Freda :D

Pozdrav svima, zovem se Miloš, živim u Beogradu i imam 19 godina.
Imam mešanca kojeg ću Vam kasnije predstaviti kada ispunim uslove :)

Dobrodošlica svima :smile: 

Molim sve da pročitaju Pravila foruma, da ne dolazimo u nesporazume (na BK postoje Pravila , za razliku od fb-a recimo).

Hvala svima na razumjevanju i saradnji i ugodno druženje želim u ime BK admin/mod team-a.

Plashis bre ove mlade ljude sa ovim crvenim slovima i pravilnikom (lmao)

Lijep pozdrav. Cuvsi same pohvale za ovaj forum evo da se i mi predstavimo posto ce nam trebati puno savjeta da izrastemo u pravu veliku curu. Ja sam Tomislav Nozinic, iz Zagreba 34g. A moja cura je Boa dobermanka od 13 tjedana. Veselimo se ugodnom druzenju. Tomislav i Boa

Pozdrav !

Danko Bevanda , pisem iz Sarajeva BiH. Sasvim slucajno postao ljubitelj zivotinja tako sto sam udomio jednoga veoma maloga. Sada se sa postom prebacujem na odgovarajucu temu.

Pozdrav! Marija iz Beograda, imam dobermanku Kanu staru 4 ipo meseca i eto nas konacno ovde. :)

Forum je odlican, sta god da me zanima u vezi pasa inace, a pogotovo dobermana znam da cu ovde pronaci pravi odgovor i koristan savet.