Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

Vlasnik Chow Chow psa starog godinu i dva meseca pod imenom Buda. Napravio sam temu ali cekam da se smiluju i odobre mi postove posto sam nov na forumu pa sam verovatno drzavni neprijatelj ili slicno..

Ban - lazno predstavljanje.
16. Nije dozvoljeno lazno predstavljanje ili koriscenje visestrukih naloga na forumu od strane iste osobe, u bilo kom cilju, a posebno u cilju varanja i vredanja drugih korisnika ili miniranje normalnog toka diskusije, cak iako poruke same po sebi ne krse direktno ni jednu stavku ovog pravilnika

Pozdrav svima...Ja sam Jelena. Imam jednu slatkicu. Zove se Risa. Koker Spanijel od 5 meseci. Zahvaljujuci ovom forumu, uspesno so savladale prve mesece, prve mukice karakteristicne za sve male stence... Veliki pozdrav za sve!!!! 

Zelim sve da vas pozdravim od mene - nas. Mi smo ljubitelji zivotinja i trenutno smo u pregovorima da kupimo Bigla. Imali smo zenku rotvajlera prije 10-ak godina tako da smo napravili pauzu jer nismo imali uslove za psa. Eto toliko za pocetak pa valjda cemo se druziti na izlozbama i ovdje na forumu kad mi budemo dorasli tome. Unaprijed hvala svima koji ce te nam pomagat kako da rijesimo tekuce probleme koji se ticu pravilnog i optimalnog drzanja psa!

Zelim sve da vas pozdravim od mene - nas. Mi smo ljubitelji zivotinja i trenutno smo u pregovorima da kupimo Bigla. Imali smo zenku rotvajlera prije 10-ak godina tako da smo napravili pauzu jer nismo imali uslove za psa. Eto toliko za pocetak pa valjda cemo se druziti na izlozbama i ovdje na forumu kad mi budemo dorasli tome. Unaprijed hvala svima koji ce te nam pomagat kako da rijesimo tekuce probleme koji se ticu pravilnog i optimalnog drzanja psa!

A VI ste ?

Pozdrav svima ! Ja sam Jovan iz Novog Sada ( Srbija ). Duze vreme pratim redovno BK forum  ali sam tek sada napravio account . Ponosan sam vlasnik dobermanke , stare 5 meseci :D

Cao svima.

Nova sam na forumu,pa eto da se i ja predstavim.

Nevena iz BIH tacnije Republike Srpske,trenutno nemam psa imam mace Boby i Roby  :inlove: ,a nadam se da cu postati i buduca vlasnica Labrador Retrivera..Pa bi mi svaki savjet i iskustvo sa ovom pasminom dobro dosao.

Ljudi, veliiiiki pozdrav svima.Ja sam Ana iz Nisa. Trenutno sam sa svojom porodicom u potrezi za adekvatnim psom, s obzirom da od skora zivimo u stanu i imamo petogodisnjeg decaka. Obozavamo pse i sigurna sam da ce mi svaki savet i predlog pomoci. 

zdravo svima zovem se milos sad sam se registrovao na forum imam jednog prelepog engleskog buldoga tek sam ga dobio ali je star i ko ima buldoga molim da me aduje za prijatelja imam par pitanja hvala unapredpost-29332-0-32995700-1385342529_thumb.j

Pozdrav svima, ja sam Nevena, imam tri divna prijatelja, Astru(erdel terijer), Cicu (lovni terijer) i sada novu zenkicu Temi(nemacki spic). Ja i suprug jako volimo pse i zelimo da im pruzimo lep zivot i puno ljubavi. Forum mi se jako svideo i ima jako poucne stvari koje nam pomazu u sto laksoj organiziciji posto nas je puno, a mozda nas bude i jos :)

Pozdrav iz Pule! Zovem se Oleg i nedavno sam otkrio ovaj forum za koji mogu reći da je jako dobar i kvalitetan.

Prije petnaestak dana u dom moje familije se "uselio" jedan prekrasni patuljasti šnaucer imena "Dodo".

Pošto nisam neki veliki znalac u kinologiji,nadam se da ću ovdje puno toga korisno saznati,a i dobiti kvalitetne odgovore na moja pitanja:-)

Zdravo svima.Ja sa Sanja Antonijevic iz Jagodine.Moj pas je Glen koji je imao11g7m kada je izvrsena eutanazija od strane veterinara u Jagodini.Veterinar je mom psu dao injekciju u pluca kada je nastao sok.Znacenje reci eutanazija je izgubila smisao.Moj pas je poceo da skace po stolu iispusta krike aja sam ga drzala.Nismo potpiisali nikakav papir,nismo dobili racun.Inace mi nikada nismo dobili dokument i racun za oba nasa psa jer nije vodena dokumentacija.Veterinar je rekao vet. inspektoru da se ne seca.

Zdravo svima.Ja sa Sanja Antonijevic iz Jagodine.Moj pas je Glen koji je imao11g7m kada je izvrsena eutanazija od strane veterinara u Jagodini.Veterinar je mom psu dao injekciju u pluca kada je nastao sok.Znacenje reci eutanazija je izgubila smisao.Moj pas je poceo da skace po stolu iispusta krike aja sam ga drzala.Nismo potpiisali nikakav papir,nismo dobili racun.Inace mi nikada nismo dobili dokument i racun za oba nasa psa jer nije vodena dokumentacija.Veterinar je rekao vet. inspektoru da se ne seca.

Mislim da za to što pišete trebate da otvorite novu temu u nekom od podforuma.