Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

hehe ovo nisam uradila

evo, sad ću

moje ime je Čila, rođena sam u Beogradu, živim i radim u Somboru

bavim se grafičkim i web dizajnom, to sam po struci

radim kao nastavnik likovnog u privatnoj sonovnoj školi

takođe sam webmaster, posrednik u online prodaji i pomoćnik u proizvodnji, logo dizajner, dizajner plakata i deklaracija veganske hrane "Vegetarijana PLus" iz Sombora

Pse obožavam.

Odrasla sam sam argentinskom dogom, potom je došla čivala koju je deda naslednio od mene jer čim sam otišla na fax.

inače ljubitelj sam, takoreći. jakih i "opasnih pasa"

trenutno imamo staford teriera. zove se Aya, želala bih sve najbolje za nju, pa sam došla ovde da se dodatno informišem

u slobodno vreme slikam i spremam uskoro izložbu, to mi je jedna od strasti

http://angeladelamorte.tumblr.com/

pozdrav svima baolje vas našla!

Pozdrav  svim ljubiteljima pasa. Zovem se Miki, a zovu me i Uča zbog posla koji obavljam. Iz Kruševca sam. Veliki sam ljubitelj prirode i lova, a uz lov obavezno idu i psi. Posebnu pažnju obraćam na pse iz 7. FCI grupe. Uvek sam imao Epanjel Bretone kao verne pomoćnike u lovu. Za 20 godina koliko se bavim lovom imao sam kuju Alisu braon-bele boje, Bretona Agu oranž boje (kombinacija Vorn - De La Combe ), a već devetu godinu lovim i sa Aginim naslednikom Rokijem. Uskoro će stići i novi pomoćnik koji je star samo 33 dana. Naravno opet je u pitanju mladi Breton. Za sada toliko. Biće prilika da se i bolje upoznamo! 

Dobar dan,novi sam član Balkan Kinology pa bih trebalo da se predstavim kako red
nalaze.

Moje ime je Željko Mlinaric iz Bjelovara ( Hrvatska ) i uzgajivač sam engleskih bulldoga.

Imam registriranu uzgajivačnicu engleskih bulldoga pod nazivom Sherlock Bulldog Knight koja je priznata od HKS-a kao i od FCI-a.

Obožavam pse ne mogu zamisliti život bez pasa.

Poštujem sve psamine pasa, no nakon njemčkih ovčara i rotweilera tražio sma malo mirniju i opusteniju pasminu.

Tako sam se odlučio za bulldoge i nikada nisma požalio.

Pozdravljam sve članove Balkan Kinology, nadam se da cemo se lijepo druziti i razmijenjivati  iskustva.

Svima želim svako dobro. (dog3)

Pozdrav,

želim se predstaviti kao novi korisnik ovog foruma. Imam jack Russel Parson terijera i iz Zagreba sam. Kujica je stara 2 godine i još nije parena.

Uskoro šaljem slike iste i želio bih par savjeta i još više poznanstva u vezi mog ljubimca.

Lp,

Carrera

Pozdrav svima, posle dugog pracenja kao gost doslo je vreme i da se registrujemo i ucestvujemo malo vise na forumu. Veliki smo ljubitelji pasa a u skorije vreme planiramo da nadjemo jednog za nas. Veliki pozdrav iz Sokobanje od Branimira i Maje !

Evo da se i ja pridružim i pozdravim sve članove i ljubitelje životinja.

Na forum sam naletio prilikom traženja informacija o izložbama i vrlo mi se svidio, kako sadržajem tako i atmosferom koja se osjeti ovdje.

Uglavnom, zovem se Neven i iz Pule sam, a ovdje ujedno predstavljam i mog prijatelja. Zove se Axel , mantle/crno-bijeli mužjak njemačke doge. Star je malo više od 2 godine.

2mxp.jpg

Lijepi pozdrav još jednom i nadam se ugodnom druženju ! :) 

Interesantno mi je sad gledam od prve stranice, koliko ljudi ovde dodje kad im treba nesto i ne zadje na forum do sledece potrebo, uzasno..

Inace pozdrav svim aktivnim clanovima :*

Brox, rec apsolutno na to!

Inace, mene svi znaju, ne moram da se prestavljam. Nadam se dobrom druzenju sa forumasicama, forumasi me ne interesuju.  (dance)

Pozdrav svima!

Nova sam na forumu, pa je red da se predstavim. Ja sam Bojana Zigic, iz Novog Sada. Inace ponosna vlasnica divne, ali lajave zenke si cua sa imenom Mia.

Nadam se da cemo se lepo druziti! :)

Pozdrav svima!

Nova sam na forumu, pa je red da se predstavim. Ja sam Bojana Zigic, iz Novog Sada. Inace ponosna vlasnica divne, ali lajave zenke si cua sa imenom Mia.

Nadam se da cemo se lepo druziti! :smile:

Zdravo, hocete sigurno, samo ostanite aktivni, druzite se, delite misljenja, iskustva, i uzivajte ;)

Pozdrav svima. Zovem se Mirjana, iz Sarajeva sam i vlasnica dva psa, oba usvojena, Rikija smo pronašli dok je bio štene i podijeljena su mišljenja o tome da li je mix sa kangalom ili šarplanincem, ili oboje. Ava je ženka kangala koja ima oko 3 godine. Doživjela je tešku saobraćajku, nakon koje je niko nije želio usvojiti, a vlasnik se nije raspitivao (barem ne da znamo). Nažalost, ostala je invalid, mada je to ne ometa u trčanju i šetnji, Ovo nisu prvi psi ni meni ni suprugu, ali zbog njih smo postali veliki zaljubljenici pastirskih pasa. Radujem se razmjeni iskustava na forumu.

Ja sam Dragan Zivkov iz Orlovata (Srbija-Vojvodina)drzim Nemacke Lovne Terijere od 1989god.i bice mi drago da procitam sve o njima na ovom forumu a i da naucim nesto novo.pozdrav svim forumasima narocito terijerdzijama.

pozdrav svima

ja sam Aleksandar iz Beograda, vlasnik sam dva psa, nemačkog boksera Megi i američkog baseta Baska. nadam se lepom druženju i korisnim savetima

Megi ima 7 meseci i poreklom je iz Zrenjanina a Basko je usvojen sa godinu i po i spasen sigurne smrti.

1003108_10200523304978441_805529046_n.jp

Pozdrav i od mene dragi ljudi! Ja sam Danica iz Pozarevca trenutno imam Bigla od 3 meseca i za nekoliko dana ce izaci na prvu izlozbu u Pozarevcu ! Ko dolazi vidimo se tamo. veliki poljubac za sve ljubitelje pasa i ostalih zivotinja ! :-*