Shone123

Predstavite se drugim članovima

Recommended Posts

Pozdrav svim ljubiteljima životinja,kućnih ljubimaca naročito pasa.

Evo sad videh ovu temu a ovde sam već par dana pa red je i da se predstavim široj publici.

Ja sam Siniša,imam 37 godina,živim i radim u Novom Sadu.

Inače sam vlasnik jednog prelepog crnog labradora.Mislim bivši vlasnik pošto ga je mama

kako reče "usvojila",ja bih pre rekao otela. :mrgreen: No dobro bitno je da je njemu dobro.Inače zaljubljenik

u engleskog buldoga,nadam se u bliskoj budućnosti i ponosnog i srećnog vlasnika istog.

Nadam se lepom druženju,razmeni iskustava i unapređenju diskusije na forumu,a samim tim 

i boljoj nezi i ugodnom životu naših ljubimaca i nas pored njih.Zato smo i ovde,jel?

Još jednom pozdrav svima i svako dobro.

Edited by Sinisa75

Pozdrav svima! Nov sam na forumu pa je red i da se predstavim.. Ja sam Igor Mitrovic iz Kovina ponosan sam vlasnik zenke Labrador Retrivera,koja je nosilac brojnih nagrada na izlozbama.Nadam se da cemo se lepo slagati!

Ja se ispricavam sta ovo nije moj prvi post ali nisam vidio prije. Dakle moje ime je Mladen, zivim i radim u hrvatskoj, ljubitelj sam pada, nisam uzgajivac, imam psa kao ljubimca i to je otprilike to.

Dobar dan :)

Zovem se Jovana, živim u Sloveniji. Ovde sam nekih 6 meseci i muž i ja smo  nabavili malog psa, Donu, kako bih se osećala manje usamljenom u novoj zemlji. To mi je prvi pas i redovno sam posećivala ovaj forum i nalazila sam odgovore za sve moje nedoumice u vezi sa vaspitavanjem,socijalizacijom, ishranom... Sad su se pojavili neki problemčići, pa se nadam da ću ih uz pomoć ljubaznih članova ovog foruma prevazići :)

Dobar dan :smile:

Zovem se Jovana, živim u Sloveniji. Ovde sam nekih 6 meseci i muž i ja smo  nabavili malog psa, Donu, kako bih se osećala manje usamljenom u novoj zemlji. To mi je prvi pas i redovno sam posećivala ovaj forum i nalazila sam odgovore za sve moje nedoumice u vezi sa vaspitavanjem,socijalizacijom, ishranom... Sad su se pojavili neki problemčići, pa se nadam da ću ih uz pomoć ljubaznih članova ovog foruma prevazići :smile:

I vi ste iz Slovenije? :) Mogu pitati koji kraj? Mi smo iz Maribora.

Dobar dan

Ja sam Ilona Halasz rodjena Berec iz Subotice

Imam jednog divnog člana porodice Aby se zove i rase Tibetanski terrier. Napunila je treću godinu i sada bih već želeli da ima kučiće.

Dva puta smo već bili na izložbi, ali su mi rekli da ako želimo da kučići budu vredniji, treba još da pisustvujemo.

Nismo baš upućeni u ovim manifestacijama, zato sam se obradovala kada sam našla na ovu družinu. Nadam se da ćemo se upoznati sa nekima koji su veštiji i možemo se i družiti.

Srdačni pozdrav svima Ilu

Unapred se izvinjavam ako nisam bila vešta u ovom predstavljanju ali retko koristim srpski jezik, pošto trenutno živim u Segedinu u Madjarskoj.

Pozdrav,

zovem se Aleksa Prebiracevic i dolazim iz Krusevca, ponosni sam vlasnik dva psa, treci je preminuo u 14 godini zivota, radilo se o Zlatnom Retriveru "Keriju" (Striker du Bois de la Rayere), Haskija Lea (Armin) i Dobermanke Peti (Izrafel Princess Patti),

Srdacan pozdrav!

Cao

ja sam iz Valjeva,imam dve devojke, jedna je pre par dana napunila godinicu,a ova druga malena ima negde oko 4 ,5 meseci.Velika je mesanac labradora i  udomljena je iz azila,a melenu smo pokupili sa ulice i kod nas je,.velika SENDY je  braon,ona je moja cokoladica,a malena se zove DINA.obe su sa nama u kuci. imam oproblemcic sa malenom pa sad idem da otvorim novu temu,nadam se da cemo se lepo  druziti.

znam ja da posle tacke ide veliko slovo,ali mi mrsko da pisem (fubar)(partydance)

Uh, načekah se, nešto mi danas spor net :)

Nije baš lep početak predstavljanja, spontano jeste.

Red je da se predstavim.

Imam dosta godina, imam muža, imam dve ćerke, 24 i 25 godina, a nemam psa :(.

Voleli bismo da imamo psa, volimo pse, volimo i mace, ali malo više kuce. Nismo ranije nikada imali psa, duga bi bila priča da objašnjavam zašto. 

Živimo u Zemunu u stanu, koji je solidno veliki, imalo bi mesta, imalo bi i ljubavi i pažnje (heart) .

Šta da kažem, mlađa ćerka i ja posebno volimo pse, muž i starija ćerka vole, ali nisu baš ludi kao nas dve.

Kad odem negde gde je nepoznat pas, ako i počne da laje na mene, čim progovorim i pružim ruku počinje da vrti repićem, oni osećaju da ih volim, tome se svi čude.

Idem da objavim oglasić i da učim o psima na ovom forumu. (dance)

Pozdrav svima od novog clana.Moje ime je Zlatko i od nedavno je nasa porodica uvecana.Proširenje članova porodice stiglo je u obliku šteneta Cane Corso.U načoj porodici nikada nije bio samo jedan pas pa je štene u društvu dvogodišnjeg Shih Tzua.Nazalost pre tri nedelje nam je uginuo Baset, koji je sa nama bio osam godina,tako da sa dolaskom crnog steneta pokusavamo da ublazimo tugu. 

Zdravo svima zovem se Bratislav i ja sam iz Beograda,imam 38 godina.Moja omiljena rasa je Nemacki boxer.Nadam se da cemo se lepo druziti

Pozdrav svima moje ime je Nikica dolazimiz Bih ponosni vlasnik sibirskog haski-a Balta kojeg sam trazio skoro pa dvije godine i sad smo se nasli (granpa)

Malkice kasnim ali evo da se predstavim i ja. Zovem se Milena, iz okoline Leskovca sam. Od pasa imam zenku sarplaninca staru 2,5 meseca, a takodje i 2 srpska trobojna gonica koji imaju oko 10tak godina. Konkretno sam ovde zbog male sarplaninke jer je novina za mene kao rase.

Ranije nisam toliko obracao paznju ali me je u zadnje vreme dosta zainteresovala kinologija pa sam odlucio da se pridruzim, vidim da forum obiluje mnogim korisnim informacijama. Inace zovem se Aleksandar.

Pozdrav, Radule Raonić, a prijatelji me zovu Rašo, moj ljubimac je NJemački patuljasti špic, ime mu je Boo, presladak je, i volim ga najvise na svijetu. mrzim ljude koji maltretiraju pse, i životinje uopšte. Borim se za pravdu, udomio sam veliki broj što pasa, tako i mačaka, volim da se družim sa vlasnicima pasa, razmijenjujem iskustva, volim slatke male pse, nekako su umiljatiji :) 

puno pozdrava iz suncem okupanog bara :)

Pozdrav za sve vorumaše, Ja sam Peđa, već mesec dana se družim sa Molly, štenetom patuljastog šnaucera od 3,5meseci.

Kako sada prvi put uživam u druženju ili bolje reći suživotu sa psom pred amnom su veliki izazovi i verujem da će mi vaš forum u mnogome pomoći.

Ja sam Ena, iz Bihaca(BiH). Vlasnica sam 14-godisnjeg engleskog kokera Archiebalda i 3 mjesecnog americkog staforda Bruta :). I svi zivimo u stanu, s jednim mackom i kornjacom :). I super nam je :)

Edited by Veljanova

Pozdrav svima, ja sam Vesna i konacno sam odlucila da budem malo aktivnija na forumu (koliko mi obaveze dozvole). Veliki sam ljubitelj pasa, imam 3 usvojena psa sa ulice i do skoro sam bila vlasnik jedne Sarplaninke, koja je otisla sa one strane duge  :-(

cao nova sam pa da se predstavim, ja sam Dunja,i imam problema sa sestrinim psom :) kog cu najverovatnije morati da usvojim pa ce mi biti potrebni saveti, jer je to jedno nevaljalo kuce

pozdrav svima zovem se Otto iz Bečeja sam,sa psima sam stupio u kontakt još kad mi je otac držao nemačke ovčare,nekada davno,odskora sam vlasnik bullterriera koji me oduševljava svakim danom sve više,nadam se ugodnom druženju i razmenama iskustva i informacija o našim ljubimcima

pozz