DogMan

Pitanja u vezi foruma

Recommended Posts

Ja imam jedno pitanje u vezi nekih pravila. Da li na sajtu imaju odredjene stvari koje ne smeju da se rade kao sto je postavljanje vise od 5 slika? Da li postoji odredjene dimenzije slike koje moraju da budu postavljene? Da li postoje neke opcije koje treba platiti da bi ste dobili? Sajt je odlican i lepo uradjen, pravila su korektna i sve pohvale.

Nigde nisam video u pravilniku pa bih voleo da to dodate a to je kopiranje slika od drugih clanova ili sta ako dva clana imaju istu sliku na profilu koju su nasli na internetu i da li je postavljanje tih slika dozvoljeno?

Ja imam jedno pitanje u vezi nekih pravila.

1. pitanje 

Da li na sajtu imaju odredjene stvari koje ne smeju da se rade kao sto je postavljanje vise od 5 slika? 

Pravila Foruma 

http://balkankinology.net/forums/topic/2156-pravila-i-saveti-za-koriscenje-foruma/

2. pitanje

Da li postoji odredjene dimenzije slike koje moraju da budu postavljene?

ispod 1000pxls

3. pitanje

Da li postoje neke opcije koje treba platiti da bi ste dobili? 

Pojasnite, da bismo dobili šta ? 

Nigde nisam video u pravilniku pa bih voleo da to dodate a to je kopiranje slika od drugih clanova ili sta ako dva clana imaju istu sliku na profilu koju su nasli na internetu i da li je postavljanje tih slika dozvoljeno?

Za korištenje tudjih slika bilo gdje, ne samo na forumu, imate odgovornosti samo prema autorima fotografija. 

Isto se odnosi i na avatare (profilne slike).

Na nekim forumima postoje opcije placanja za sve i svasta pa sam pitao da li ovde ima toga ali koliko sam gledao forum do sad nisam video.

Jedini uslov da pišete na ovom forumu jeste da ispoštujete Pravila Foruma.

Kako da ugasim obavestenja koja mi dolaze na e-mail?

Za vas i sve ostale članove - kako ugasiti opcije koje dolaze na e-mail

Gornji desni ugao

-profile 

Idite na opciju -moje postavke

11001799_341990529332502_661867683456750

Nakon opcije 'moje postavke' dobit ćete ovaj prozor, izaberite opciju 'opcija obaveštenja'

10420337_341990585999163_551952396202365

Dobit ćete opcije 'obaveštenja' i 'email' u desnom uglu, kao i prozore za 'off-on'

10277391_341990605999161_890998662716802

imam problem sa odjavljivanjem :smile:

naime, odjavim se ali posle par sati kad otvorim forum ja sam ulogovana?

Kada se ulogujete, ispod opcija za logovanje, postoji opcija 'zapamti me'. 

ta opcija vam je ostala uključena. Restartujte, pa prilikom ponovnog logovanja, isključite tu opciju.

Kada se ulogujete, ispod opcija za logovanje, postoji opcija 'zapamti me'. 

ta opcija vam je ostala uključena. Restartujte, pa prilikom ponovnog logovanja, isključite tu opciju.

jesam :)

obrisala cache, cookies, lozinku i sve ispocetka.

i od sinoc opet, naravno polje 'zapamti me' odcekiram

hvala u svakom slucaju

@Jelena23976: Možda imaš neki od dosadnih malware-a u pretraživaču. Ako je firefox ili chrome, probaj da ih deinstaliraš i ponovo instaliraš.

@Jelena23976: Možda imaš neki od dosadnih malware-a u pretraživaču. Ako je firefox ili chrome, probaj da ih deinstaliraš i ponovo instaliraš.

hvala, sumnjam doduše nisam skoro 'čerkirala'

ništa strašno ali dosadno, i ne dešava se uvek, povremeno, kao da zaboravim da se odjavim, a znam da jesam.

možda neki poltergeist ;)

Vezano za temu radni vs....pored svih problema kojih je bilo na temi tema je bila konstruktivna i jedna od boljih na forumu ...jednostavno ko i gde je krsio pravila trebalo bi valjda da dobije opomenu a ne oodmah pod kljuc .....prosto ne vaze vam ista pravila za sve nas na forumu a vezano za druge teme.....malo je nacin iritantan,  pod kljuc krise se pravila,pa jednostavno da se da neko objasnjenje....ko ,gde....i da srazmerno sa drugim temama....ovako ispada da je tema cenzurisana i da se o nekim stavrima tipa zdravlja, izlozbi nije bas pozeljno pisati ....mi svi pisemo na dobrovoljnojj bazi i malo postavanja od adminstracije nije na odmet........srdacno red....

Vezano za temu radni vs....pored svih problema kojih je bilo na temi tema je bila konstruktivna i jedna od boljih na forumu ...jednostavno ko i gde je krsio pravila trebalo bi valjda da dobije opomenu a ne oodmah pod kljuc .....prosto ne vaze vam ista pravila za sve nas na forumu a vezano za druge teme.....malo je nacin iritantan,  pod kljuc krise se pravila,pa jednostavno da se da neko objasnjenje....ko ,gde....i da srazmerno sa drugim temama....ovako ispada da je tema cenzurisana i da se o nekim stavrima tipa zdravlja, izlozbi nije bas pozeljno pisati ....mi svi pisemo na dobrovoljnojj bazi i malo postavanja od adminstracije nije na odmet........srdacno red....

Ljudino, dolazim kod tebe na temu...

Drago mi je da su poslednja tri dana forumaši prihvatili da postoje još radnih disciplina osim onih njima poznatih. Bar deset puta sam postavio Tuncay citat o tome. Mirza & Co kazu idi sa teme, Srđan podseca  da je kinologija nauka i da su samo neki ljudi u to posveceni...

Radni VS... su prošlost, Mirza se nije baš snašao. Dobro mu je ono oko Čopora, 

Postavio sam juče možda najbolji post odkada pišem ispade kao da nije postojao.

Neka ga skinu, BK ima na to pravo, njihov je prostor, ako treba da poskidaju sve moje postove neka urade, možda će ovi cmizdravci - "stručnjaci" biti zadovoljni.

Rede, sa ekipom E1 mi je bilo kao da pacer igra simultanku sa velemaistorima, sada mi je opet izgleda da pacer igra simultanku sa velemaistorima samo je ekipa E3. (lmao)

Vidimo se uskoro.

Pozdrav od druga Mitje 

Edited by Dimitrije Karamazov

Tema je zakljucana do daljnjeg zbog krsenja vise pravila foruma

Dobro, tema jeste zaključana, ali nema mog posta koji je juče bio na poslednjoj stranici.

Ako može objašnjenje...

Edited by Dimitrije Karamazov

Svima, što se tiče teme 'izložbeni vs radni'

ovaj forum je prvenstveno EDUKATIVNOG karaktera.

Tema kao tema, je odavno prestala da bude edukativna, nego je postala presipanje iz šupljeg u prazno, kao i većina tih i takvim tema. 

Biće otključana dok pregledam postove. 

Hvala na razumjevanju.

Guest
This topic is now closed to further replies.