DogMan

Pitanja u vezi foruma

Recommended Posts

Bajker: Moderatori se bave odobravanjem odnosno neodobravanjem postova konstantno. Retki i kratki su momenti kada na forumu nije prisutan ni jedan član administracije. Ukoliko vaš post nije odobren to ne znači da nije viđen. Moderatoru zaduženom za teme na kojima želite pisati uvek možete poslati privatnu poruku tražeći obaveštenje zašto vaš post nije odobren.

Broj postova za odobravanje je 5. Nakon što ispunite kvotu od 5 odobrenih postova, svi sledeći su vidljivi na forumu automatski.

Što se avatara tiče pošaljite mi privatnu poruku ali koliko vidim sa vašim avatarom je sve u redu.

NikolaR: Koji pretraživač je u pitanju?

google chrome

Ако нијеси ријешио проблем,пробај са другим претраживачем као мозила нпр или уђи у хроме и горе десно имаш поставке па нађи неђе да вратиш на подразумијевано

Dobar dan.

Pitam postovane moderatore da li su ljubitelji engleskih bull terijera kaznjeni,ili su zaboravljeni?

Pozzzzzz...Tony!

Edited by djole66

Poštovani,

U poslednja dva dana kada se ulogujem na forum, kod biranja opcija: Pogledaj novi sadržaj - Novo od moje poslednje posete ili Poslednjih 24 sata,

prikazuje mi se poruka "Nema novog sadržaja". 

To mi se do sada nije dešavalo, a sigurno da nije ni tačno. 

Može li savet i pomoć?

Hvala unapred,

Nataša

Postovani,

kako da postavim novu temu na sajtu? treba mi dosta saveta oko odredjene teme,a nova sam prilicno,pa nikako da se snadjem...volela bih da sto vise ljudi vidi tu temu i da mi pomognu,bilo kakvi saveti su dobrodosli!

hvala unapred!!!

Postovana administracijo,

Pokusao sam pre par dana da se putem mail adrese support@balkankinology.net

obratim nadleznima na forumu i potrazim pomoc oko nastalog problema

u vezi sa koriscenjem foruma, pa u iscekivanju odgovora evo da pokusam i ovim putem.

Korisnik sam vise foruma, pa ako ima nekog zainteresovanog

iz administracije da mi pomogne da resim problem zaista bih bio zahvalan...

untitled.png

Imam stotine postavljenih slika na drugim forumima,

a ovo je takodje postavljena slika sa PrtScn...

Samo da napomenem, pokusao sam i da otvorim novu temu u

selekciji Predstavi svoje pse ili tako vec nesto,

takodje nisam uspeo.

Da li je to zato sto imam manje od 5 postova ili je nesto drugo?...

Hvala svima...

Imam stotine postavljenih slika na drugim forumima,

a ovo je takodje postavljena slika sa PrtScn...

Samo da napomenem, pokusao sam i da otvorim novu temu u

selekciji Predstavi svoje pse ili tako vec nesto,

takodje nisam uspeo.

Da li je to zato sto imam manje od 5 postova ili je nesto drugo?...

Hvala svima...

Postovi, a i teme su na odobravanju do vaseg 5og posta.

Postavite, biti ce odobreno kad po aplikaciji bude sortirano u 'neodobren sadrzaj'.

Ugodan boravak na BK.

Posted · Hidden by Petite, February 13, 2014 - na uvid moderatorima
Hidden by Petite, February 13, 2014 - na uvid moderatorima

Ovaj napisani tekst od ovog clana je formatiran kao da je copy/paste sa fb pp.

Nema ga pod mailom pod kojim je registrovan

dragi administratori, mogu li i kako da promenim naslov teme, tema mi se zove erdel terijer lizzy i nalazi se u okviru 3. FCI  grupe, ali kako imam i shibu i sada kineskog cubastog psa, pisala bih o svima njima, vec pisem, pa ako postoji mogucnost da nekako uopstim naslov teme i da joj se mesto premesti iz 3. grupe, na neko drugo mesto u okviru foruma ?

hvala puno,

pozdrav,

minja

Da predjem odmah na stvar: vec skoro dve godine imamo mesanca, a nikakvog predznanja o psima. Vidim da forum ima zaista ogroman broj tema, ali trebace mi vecnost da nadjem odgovore na pitanja, kao sto je, npr: kako da pomognem mom psu da prestane da oseca strah od svakog zivog - i od ljudi i od pasa? Strah od ljudi mu se manifestuje time sto on apsolutno nikom ne sme da pridje, zategne usi unazad i laje. A sa psima je tek posebna prica: pocne krvnicki da laje, da urla skoro na svakog psa. Ako je pusten, najcesce ide u napad, a prethodno ni ne pridje drugom psu da se onjuse. Izvinite sto u ovoj temi iznosim ovo. Molim vas da me uputite na deo foruma gde mogu da nadjem odgovor ili pomoc. Ovaj pas uneo je neopisivu ljubav u moju porodicu i zelim da ucinim sve da bude srecniji, opusteniji, da uziva u igri sa drugarima, ili makar da ih ne napada (pri tom, napada i male i velike, "opasne" pse... jedan ga je i sredio dobrano, pa smo ga lecili nedeljama). Hvala unapred na pomoci.

Da predjem odmah na stvar: vec skoro dve godine imamo mesanca, a nikakvog predznanja o psima. Vidim da forum ima zaista ogroman broj tema, ali trebace mi vecnost da nadjem odgovore na pitanja, kao sto je, npr: kako da pomognem mom psu da prestane da oseca strah od svakog zivog - i od ljudi i od pasa? Strah od ljudi mu se manifestuje time sto on apsolutno nikom ne sme da pridje, zategne usi unazad i laje. A sa psima je tek posebna prica: pocne krvnicki da laje, da urla skoro na svakog psa. Ako je pusten, najcesce ide u napad, a prethodno ni ne pridje drugom psu da se onjuse. Izvinite sto u ovoj temi iznosim ovo. Molim vas da me uputite na deo foruma gde mogu da nadjem odgovor ili pomoc. Ovaj pas uneo je neopisivu ljubav u moju porodicu i zelim da ucinim sve da bude srecniji, opusteniji, da uziva u igri sa drugarima, ili makar da ih ne napada (pri tom, napada i male i velike, "opasne" pse... jedan ga je i sredio dobrano, pa smo ga lecili nedeljama). Hvala unapred na pomoci.

Prelistajte Forum, i da, morat cete odvojiti vrijeme da biste nasli smjernice. Bolje bi bilo da ste ih pogledali prije no sto je pas dosao u vas dom.

Izvolite 

http://balkankinology.net/forums/forum/6-pona%C5%A1anje-i-dresura/

Guest
This topic is now closed to further replies.