DogMan

Pitanja u vezi foruma

Recommended Posts

smanjenje - povećanje - titlovanje -farbanje slova
smajliji

* Kliknite na fotografiju da bi ste je uvećali.

Ispod svakog poslednjeg posta na temi nalazi tekst editor u kojem kucate post.

texteditor.jpg

Otkucate poruku i mišem pređite držeći levi klik preko dela teksta koji želite obojiti (bilo koji deo teksta) ili promeniti mu veličinu ili font ...

texteditor2.jpg

Promena veličine teksta:

sizetx.jpg

Promena boje teksta:

bojenjeteksta.jpg

Smajliji:

sajliji.jpg

Ne znam šta podrazumevate pod izrazom "titlovanje".

Ukoliko ove opcije u opšte ne vidite onda je problem kod vas jer testiranjem vašeg naloga vidim da ih imate.

Ukoliko znakove uopšte ne vidite onda je do vašeg računara, probajte otvoriti forum u nekom drugom pretraživaču.

Ukoliko vam je potrebna pomoć u vezi instalacije novog pretraživača recite.

Takođe mislim da vaša Mozila ima problem sa ekstenzijama Rich Text Editora i da zbog toga ne možete videti ikonice. Pobajte je reinstalirati i staviti novu, ako i onda ne bude radila preporučujem da pozovete nekog da vam pogleda računar, ja vam mogu poslati link gde je problem objašnjen.

Kada budete rešili problem pogledajte sekciju Pomoć ako i dalje bude pitanja slobodno napišite.

OK.

Hvala Vam na trudu,strpljenju i ljubaznošću !

Sutra popodne ću da "angažujem" sina,ali ako ne uspe moraćete Vi da mi pomognete,da nađem nekako te "ikonice" !!!

Ulazim u "Više opcija odgovora" i pojavi mi se prazan "prozor" bez ovih znakova (gore) u dva reda!!!

Izvinite što se mešam- ali probajte (kada vam se otvori taj prozor bez ona dva reda gore ) Da kliknete u taj beli prozor kao da počinjete da kucate- tada bi trebalo da se pojave ta dva reda sa znakovima..

Probajte..

Pozdrav

Nema na čemu. Možete mi poslati email (ii vaš sin) na morganabk@yahoo.com. Preporučujem da instalirate Operu ili probate u IE ( startp.pngwindows Start  56348832.pngInternet Expoler ).

Rilke to važi za opciju brzih odgovora SU RING je napomenuo da koristi opciju "Više opcija odgovora" gde se te ikonice pojavljuju automatski.

Kod mene je situacija sledeća, na laptopu u Chromu se pojavljuju sve ikonice, a na tabletu na stock pretraživaču (android os 4.1.2) ih nema. I kako ja sad da izrazim emocije.....?

Samo da Vas obavestim,da sve te silne probleme sam ima zbog  "Mozile"  :cool:  (suicide) 

Pozdravljam Vas i želim Vam uspešan i dugoročan rad,sa što manje "banova"  (handshake)

(shrug)  (shrug)  (shrug)

Postovani,

postoji li negde u silnim podesavanjama profila mogucnost postavljanje potpisa, kako se ne bi doveo u situaciju da budem sankcionisan, ako slucajno zaboravim da se potpisem?

S postovanjem,

Hristijan Hristovski

Edited by Monumentali

Postovani,

postoji li negde u silnim podesavanjama profila mogucnost postavljanje potpisa, kako se ne bi doveo u situaciju da budem sankcionisan, ako slucajno zaboravim da se potpisem?

S postovanjem,

Hristijan Hristovski

Ne, za sada ne.

Pogledajte često postavljena pitanja članova u sekciji Pomoć:

Ovo naverovatnije znači da ste prilikom prvog prijavljivanja na forum u vašem pretraživaču potvrdili pamćenje detalja za prijavljivanje.

11337909.jpg

Da bi ispravili "grešku" potrebno je da izbrišete cookies iz vašeg pretraživača.

mozzila.png  History / Clear Recent History / Everything / Details: Cookies, Cache, Active Logins

operarj.png Settings / Delete Private Data /

56348832.png Start (u WIndowsu) / u Search boxu upišete: Internet Explorer / Delete Browsing History / Cookie

chromemp.png Menu / Settings / Show advanced settings / Privacy / Content Settings / Cookies / Delete Cookies

Ne znam koliko ce mi vremena trebati da se naviknem na novi izgled foruma, skroz mi je nepregledan :(

Edited by gagasf

Izvinjavam se, upala sam na Bugarski deo foruma... a kao sto rekoh, ne snalazim se bas najbolje..... :-(

Edited by gagasf

Ljudi kako da obelezim sve forume,teme i ostalo kao da je procitano da mogu da pocnem sve ponovo lepo da pratim ovo me ubi...

KAd skrolas u najdonji levi deo imas Promeni temu Srpski Oznaci forum Procitanim

Molim Vas za pomoć .

Zašto mi je u sistemu privatnih poruka, u rubrici učesnici teme, sa nekim članovima u privatnoj konverzaciji ispod njihovih nickova vidljiv i dostupan link (opcija) blokiraj korisnika, a kod drugih također u privatnoj konverzaciji, nije vidljiv i nije dostupan ?

Pošaljite mi screen shot celog ekrana na pp ovako zaista ne mogu predpostaviti šta je u pitanju (osim ukoliko su u pitanju administratori i moderatori, njih ne možete blokirati).

Novi forum vam je spor do bola. Ne mogu da shvatim, da neki pisu kako je brzi od starog. Cisto da znate.

Nisam uspreo da provalim. kako se citaju stare poruke nekog clana....u svtvari jesam ali samo 5-6 zadnjih.

Vizuelno, je naravno mnogo bolji!

Guest
This topic is now closed to further replies.