DogMan

Pitanja u vezi foruma

Recommended Posts

Misa, kada kliknes na "Misa" gore desno u uglu, imas padajuci niz. Leva kolona, druga stavka ti je "Moj sadrzaj", tj. moji postovi.

Ako kliknes na "Pogledaj novi sadrzaj" opet gore desno samo ispod banera, onda ces dobiti i meni gde biras koje postove zelis da gledas (starije, novije, procitane ili ne).

morgana, hvala, eto, prijavila sam svaki post u kome mi fali video.

zašto mi stalno piše da nema novih postova - a kad uđem u podrupe otkrijem da ih ipak ima? 

i meni javlja da nema novog sadržaja

pogledaj novi sadržaj - Nema novog sadržaja

prošle nedelje - Nema novog sadržaja

sadržaj koji nisam pročitao - Nema novog sadržaja

novo od moje posljednje posete - Nema novog sadržaja

i tako SVE redom... 

elpida - Proverite sada mislim da je sve ok.

pandorica - Probajte da označite ceo forum pročitanim (na dnu početne stranice, treći link po redu) i onda proverite nakon izvesnog vremena da li vidite nove postove.

Ako smem da vam predložim da favicon malo doterate kontrast, ovako je pretaman.

Edited by Dime

Lepo izgleda novi BK svaka cast,

samo je komlikovaniji od starog za snalazenje,trazi vise vremena da bi se ispratile zeljene teme,

bolje je sto prostije da bude ipak 

Molim clanove da pitanja salju na pp @Morgana , @DogMan , @admin za sada, ne meni bolesna sam i ne mogu bas da propratim sve. Pratim samo usput.

Ili jos bolje, da pisu na ovoj temi, jer onda svi koji imaju nedoumice slicne ili iste vrste mogu da procitaju.  Procitajte temu od pocetka, ima dosta napisano, a MNOGO je pojasnjeno u dijelu 'pomoc'.

Hvala na razumjevanju.

Nema na čemu :wub:  šta god da treba pitajte slobodno.

Uskoro će biti postavljena dopunjena verzija Često postavljenih pitanja na forumu u sekciji Pomoć. Nadam se da će značiti svima. B)

Misa, kada kliknes na "Misa" gore desno u uglu, imas padajuci niz. Leva kolona, druga stavka ti je "Moj sadrzaj", tj. moji postovi.

Ako kliknes na "Pogledaj novi sadrzaj" opet gore desno samo ispod banera, onda ces dobiti i meni gde biras koje postove zelis da gledas (starije, novije, procitane ili ne).

Maja, hvala na odgovoru.

Dodata sekcija "Često Postavljena Pitanja Članova".

Možete pronaći:

• Kako da promenim ime teme, post i korisničko ime (nick)?
  • Kako da se prijavim na forum da me ne vide ostali članovi?
  • Gde su nestale aktivne teme?
  • Svaki put kada uđem na forum ja sam ulogovan iako nisam označio "Zapamti me" opciju!
  • Kako da postavim fotografiju na forum?
  • Kako da postavim video klip na forum?
  • Kako da promenim avatar?
  • Broj pregleda na mojoj temi se ne menja!
  • Pročitao sam celu sekciju pomoć. I dalje imam pitanja.

Slobodno dajte predloge šta još treba dodati u ovu sekciju.

Evo Rilke sad ćemo i to da sredimo (clap)

Najbrži način jeste da samo pređete mišem preko korisničkog imena i kliknete na ikonicu:

friendsyk.jpg

Drugi način:

• Kliknite na korisničko ime člana kojeg želite dodati za prijatelja i otvoriće se njegov/njen Profil.
  • Kliknite na "Dodaj me kao prijatelja".
  • I to je to. 

Ukoliko član nije označio opciju da traži odobrenje svih zahteva odmah se nalazite na njegovo/njenoj listi prijatelja.

Što se tiče samog setovanja opcija prijateljstva ako odete na:

• Profil.
  • Moje postavke.
  • Postavke profila (Naslov: Opšte postavke profila).

Videćete dve:

fiendsboxnot2.jpg

Ako ste označili prvu (ovako kako je na primeru) svi vaši prijatelji biće vidljivi kod vas na Profilu (ako niste onda neće)
Što se druge tiče ako ipak odličite da ne želite prihvatiti svaki zahtev za prijateljstvom, onda je označite, dobićete obaveštenje da vas neko želi dodati među prijatelje.

notac.jpg

zahtev.jpg

buttonm.jpg

Gotovo (clap)

Puno srećnih prijateljstava da sakupite. :cheer:

(Možete slobodno testirati samnom :wink: ).

Morgana,svaka ti cast za slikovito objasnjenje! (thumbup)

Ja bih da pitam samo, sto makedonski jezik nije dodat u pravilima, ja moram da lomim svoj jezik i da se snalazim sa tim vashim padezima :D

Da li je to do vas ili ove nove platforme,ali je pre kada mi stigne na mail obavestenje za novosti teme koju pratim, klikom na link prebaci me pravo na post koji je postavljen i koji je nov.A sada klikom na link prebaci me na pocetak teme, na prvu stranicu.Zasto je to tako i da li moze da se namesti da bude kao i ranije?

E ,da i da pitam još nešto?? Zašto više ispod avatara na temama nemamo opciju pošalji pp . Kako ja sa neke teme nekom članu da pošaljem pp? (scratchhead)

Guest
This topic is now closed to further replies.