DogMan

Pitanja u vezi foruma

Recommended Posts

Isplatilo se čekanje. (metal) .Svaka vam čast, odlično se snalazim u ovoj verziji, ni jedan problem nemam.

Izgled je mnogo bolji, sve u svemu....bravo i želim vam još dugo dugo trajanje.

Svima hvala na lepim recima. Nadamo se da ce ovo biti svima bolje.

U koliko uocite neki problem, molimo da nam odmah signalizirate.

Dezurni Admin

Mali zeleni rade na rešenju problema. :mrgreen:

Zbog učestalog rada na samoj platformi, bazi i serverskoj strani ažuriranje podataka uspori.

Imajte razmevanja.

(thumbup) Svaka čast na trudu i zaista sve pohvale za novi izgled foruma :smile: ...iskreno osobno se  još  ne snalazim najbolje u njemu, no naravno to nije do foruma nego do mog neznanja :oops:     .

Vjerojatno mi je samo potreban period prilagodbe i otkrivanja svih njegovim mogućnosti.

Pitanje..zašto mi se prilikom opcije dodavanja prijatelja u mom profilu određeni nick forumaša  uopće ne prikazuje  ?

Prilikom dodavanja svih ostalih forumaša  to nije bio slučaj i odmah su vidljivi njihovi avatari .

@ joke100 - Hvala, hvala. (sun)

@ goya - Korisnik koji se ne prikazuje odmah je verovatno podesio/la da odobrava zahteve. Čim vaš zahtev za prijateljstvom bude odobren nick i avatar će se prikazati. Šta god da treba pitajte. :thumbup:

@ murbi - Skinite kvačicu sa kvadratića "Zapamti me" u prozoru za prijavljivanje, trebalo bi da reši problem. :wink:

Evo i ja da pustim jednu kritiku :smile: : Izlogujem se, sutra dan udjem na forum a ulogovan sam. Pomislice neko da visim :smile: !

A sta te briga, taman da zavaras trag  :giggle:  :giggle:

Morala sam   :oops:  :oops:

Поздрав, свака част на новом БК  (y) 
Мене интересује шта је са сликама и видео снимцима који се сада не отварају (за слике је остао само линк који не функционише, а видео снимака уоште нема, или су линкови поремећени)?
Хвала унапријед :smile:

Hvala na još jednoj sugestiji za vreme prijavljivanja (mada da napomenem ukoliko forum nije "podignut" u pretraživaču niste na listi online članova).

Ne znam za druge mogu reći za sebe, kao i svaka i IPB platforma ima svoje nedostatke, tu je i stvar navike naravno. Nama je najvažnije da forum bude stabilan i zaštićen. Nakon "turbulencija" kojih će sigurno biti još jedno izvesno vreme, dok se ne postavi svaka sitnica na svoje mesto, mislim da je cilj ispunjen. (dance)

@ goya - Korisnik koji se ne prikazuje odmah je verovatno podesio/la da odobrava zahteve. Čim vaš zahtev za prijateljstvom bude odobren nick i avatar će se prikazati. Šta god da treba pitajte. :thumbup:

:smile: Hvala Vam na ljubaznosti i susretljivosti.

Korisnik je odobrio zahtjev za prijateljstvom jučer, i moj nick se već nalazi u njezinom profilu,, no međutim njezin nick se i dalje ne prikazuje u mom profilu ?

Otvorite 

Profil -opste postavke naloga

pa provjerite opcije 

• Prikaži moje prijatelje u profilu
  •   Dopusti mi da odobrim članove pre nego što budu dodati u prijatelje

@ Petite

provjerio sam

"Prikaži moje prijatelje" u profilu je označena (i oni se  mogu vidjeti- osim tog jednog spomenutog) , a  "dopusti mi da odobrim članove pre nego što budu dodati u prijatelje" nisam označio.

Ako dobro razumijem, Ispada da nije u tome problem ?

edno mozda smeshno pitanje...al zasto mi se cini da i posle 3 napishani posta, broj postova je isti? zar tju uvek biti Newbie? :(

Goya - Moguće da je korisnik odbio inicijalni zahtev greškom. Pokušajte poslati ponovo zahtev, ako i tada ne bude radilo pošaljite mi privatnu poruku.

Nade_dvm - Da bi dobili sledeći rank potrebno vam je 150 postova. Imajte na umu da se postovi u podforumu "Pričaonica" ne računaju. I ja sam Newbie, nije to ništa strašno. (super)

Nade_dvm - Da bi dobili sledeći rank potrebno vam je 150 postova. Imajte na umu da se postovi u podforumu "Pričaonica" ne računaju. I ja sam Newbie, nije to ništa strašno. (super)

Hvala, nisam to znala, a nije mi ni palo na pamet, jos jednom se zahvaljujem! :)

@ Morgana

Hvala :smile: ...u pravu ste...vjerojatno je tako nešto bilo u pitanju, još se vjerojatno dosta nas uhodava na funkcionalne novitete foruma :smile: .

Sada je sve ok (thumbup) .

Hvala još jednom :grin:

Informacija:

Broj pregleda tema se ažurira svaka 3 sata i koliko mi je poznato taj vremenski okvir se ne može promeniti. Ako bude izmena bićete obavešteni.

Dali se moze vratiti opcija "potrazi vase poste" i "Posti bez odgovora" ? Tako nesto. I samo jedan emotikon ? :(  Mozda ce zvuciti cudno ali ovo novo je totalno nepregledno ! Hvala. Misa

Edited by MISA

pozdrav i svaka čast na trudu i radu!

ono što me najviše oduševljava na novom forumu je što, konačno, videi idu kao player u postovima, a ne samo url (dance)

ono što mi se ne sviđa su smajliji, tj. nekako nisu "pri ruci"; i, ove crveno-braonkaste nijanse

(sun)

Guest
This topic is now closed to further replies.