timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 19.deo

Recommended Posts

covek uvek treba da bude iskren i prema sebi i prema psima i prema drugima. Nije nikakav zlocin niti prodati niti pokloniti psa. Zlocin je ubiti ga, izbaciti na ulicu, zapostaviti ga, maltretirati ga. Psi su snazne, prilagodljive zivotinje i jos ako se desi da odu u ruke i u uslove koji im vise odgovaraju, umeju da budu jos verniji drugom i trecem, cetvrtom vlasniku nego onom prvom. 

Original, mislim da te nikad nisam prozvao, niti izazvao, da bi mi se tako obracao.

Niko mi nista nije uvalio, niti su oni dzumare, niti hocu da ih se otarasim. 

Taj oglas sam otvorio prosle nedelje, pa sam ukapirao da su to male pare, i da besplatno mogu da usrecim ljude kojima su psi potrebni. Svako ko je imao stene, zna sta je sve potrebno za njega, tako da nema potrebe da se sad natezemo oko toga. ;)

Budi ti meni pozdravljen, iako si me nazvao glupanom.

covek uvek treba da bude iskren i prema sebi i prema psima i prema drugima. Nije nikakav zlocin niti prodati niti pokloniti psa. Zlocin je ubiti ga, izbaciti na ulicu, zapostaviti ga, maltretirati ga. Psi su snazne, prilagodljive zivotinje i jos ako se desi da odu u ruke i u uslove koji im vise odgovaraju, umeju da budu jos verniji drugom i trecem, cetvrtom vlasniku nego onom prvom. 

(bow)  (y)

Edited by Brox95

Dzozef: mozda me nisi uzeo u usta ali iznosis toliko gluposti u svojim postovima, da to sto pises nema veze s' mozgom, pa ti da si ostao na tome da ih "poklonis" 

verovatno bi skinuo oglas do sad a ne iz fazona "pa ako neko hoce da ih plati jos, extra". Mozda je i bolje da ih neko usvoji jer ima i onoga nije pas za svakoga, pogotovo ne takav koji ima pita u sebi. Necu te vise komentarisati jer ne garantujem da ako iznesem svako svoje misljenje necu popiti bananu, Poz.

Guest
This topic is now closed to further replies.