Recommended Posts

Tko zna, zna! ;)

Stvarno svaka čast na uzgoju! Cita, Energo, pa import Nick!!! ;) Želim vam sve najbolje u budućnosti! Primjer ste da se može imati psa koji je odlično exterijeran (da ne kažem prelijep), a i izrazito radan!!! 8) A i vidi se da su psi vrhunski njegovani što mi je posebno drago, jer i sam volim da ako već držim nešto, to mora biti vrhunski njegovano!!! ;)

Samo tako dalje!!! :idea:

Pozdrav!!!

HunterDon

HunterDon :arrow: Hvala,ulazemo dosta napora.Najteze je sklapati eksterijer i rad a mi se trudimo koliko mozemo jer ne volimo ruzne niti neradne.Pa sad koliko cemo biti uspesni videcemo :!:

VladanT :arrow: Hvala,ako nema vizije covek mora da se zapita zasto radi :!: Mi se trudimo da stvorimo pse kakve volimo e sad koliko cemo uspeti u tome ...... :?:

Evo jedne slike Nick-a i zahvaljujem Bokiju Lovcu koji mi je prosledio :!:

nop-foto_8404080_17376697_17691315.jpg

Veliki pozdrav"VON TIGRA HAUS" imate jako lepe pse mora da se kaze za to ste vi zasluzni i vas brat mada sam i sam bijo

dugogodisnji ljubimac NOP i znam sta vredi samo napred.

Svaka cast za EneGra!! :wink:

Ali, svaka cast i za dresuru!! moramo priznati da zasluge za ove stavove pripadaju vodji uzgoja "bata Zoki" zar ne!?

Svaka cast za Energa nema sta vidi se policiska diktatura,sala molo nema sta Zoki ga dovodi do savrsenstva pozdrav obojici :lol: :lol:

borob,zaka :arrow: Hvala na komplimentima a sto se tice dresure Zoran primenjuje raznorazne tipove ali izgleda je Zaka u pravu policiska mu je najomiljenija :lol: :!:

Evo i najnovijih slika Energa i F-legla u nasoj odgaivacnici :!:

Energo Vom Tigra Haus i Zoran u izvodjenju neke nove dresure(samo cekam kad ce da ostane bez nosa)EMOHA2laughing005HL2.GIF

energo-novi-foto_8404080_17389370_17799605.jpg

Evo i jednog snimka sa treninga

22.04.2010 u organizaciji Kluba NOD pticara Temerin u saradnji sa LU Vrbas odrzan je prolecni uzgojni ispit VJP.Sudije na ispitu bili su Mikalacki Zarko i Jojkic Zlatko

Energo je zauzeo trece mesto

DSC08493.jpg

DSC08495.jpg

energo-novi-foto_8404080_17389370_17799731.jpg

CACIB Natalinci 25.04.2010 g. U konkurenciji 18 pasa, sudija Djordje Tosovic CAC,CACIB, BOB, i BOG kod sudije Lombardi Claudio CH Nick vom Escherndorf vl.Zoran i Zlatko Stojadinovic Despotovac

energo-novi-foto_8404080_17389370_17805799.jpg

energo-novi-foto_8404080_17389370_17805798.jpg

Energo vom Tigra Haus je 09.05.2010.g. po izuzetno toplom i sparnom vremenu debitovao na CAC Paracin, sudija Dejan Zivadinovic, broj prijavljenih NOD svega tri :?:

PRM i BOB Energo vom Tigra Haus, kandidovan u Junior BIS gde osvaja RBOG VII, a zatim i trece mesto u FCI grupi VII

energo-novi-foto_8404080_17389370_17867990.jpg

novi-foto_15113739_17379802_17841513.jpg

novi-foto_15113739_17379802_17841514.jpg

Mogu vam reći da je zadovoljstvo videti ovakve pse na jednom mestu i lepi i rekao bi itekako upotrebljivi.Ono što je neizvesno jeste sudbina kratkodlakom Nemca,pitanje hoće li zadržati sve što treba da ima u naletu raznih promenljivih trendova,za vas nema zime.Puno uspeha i ubuduće.