timon

American Pit Bull Terrier -APBT - 18 deo

Recommended Posts

Aaa, na avataru je jedna druga kuja. :grin:

Nekako, sumnjam da bi se Naomi i Keli tako igrale, brzo bi došlo do pokazivanja dominacije. Kuja sa avatara je odrasla uz Naomi kao štene, pa je prihvatila ovu kao "stariju", mada kada su igračke u pitanju, treba paziti jer dođe do varnica. Ona kad je uzbuđena, dobije tu prugu preko leđa. Nije to izraz straha ili stresa, nakostreši se i kad je srećna. :grin:

Ja sam vidjela ovu na avataru, pa prokomentarisala

(y) Inače, kujica je "mašina". Takav "pocket rocket" u životu nisam video. Evo ih ovde na videu.

Napisao sam AST, jer vlasnici tako kažu...

Pozdrav svima u ovoj novoj 2013 :)

Kako su vam pasovi podnijeli grmljavinu petardi i slicne karafeke ?

Ma neka sam ja tebi kumovala :wink::wink: (ovo je gr, mr, dr .....mislim, covjek se zove Boris :) )

Isteklo vreme za edit...

..............

da kumo... :lol:

Zaboravio sam napisati da sam ja bivsi gr ch king,primenjen nick tako da znaju ljudi...

Ovaj moj lajao i trcao po dvoristu i gledao u nebo. cak i pre 2 sata kad su bacali petarde on gleda u nebo,valjda mu ostalo od juce. bas se nadrazio...

Ja sam vidjela ovu na avataru, pa prokomentarisala

(y) Inače, kujica je "mašina". Takav "pocket rocket" u životu nisam video. Evo ih ovde na videu.

Ma ovaj tvoj fox je najjaci x)) Cim vidi da je frka ili neka na zemlji samo uleti kad se to zavrsi nema ga u 5 sec sve se desi :D :D :D Lud mali :mrgreen:

Ma ovaj tvoj fox je najjaci x)) Cim vidi da je frka ili neka na zemlji samo uleti kad se to zavrsi nema ga u 5 sec sve se desi Lud mali

(rofl) Ja joj ne dam da preteruje, zovem je (ne čuje se na snimku). Inače, zna tako da povuče Lunu za nogu i vuče je jedno metar. Naravno, to je sve igra. Inače, kada se igra sa velikim psima, tipa labradori i sl., u trku ih hvata za zadnju nogu i tako ih ruši. :grin: Jako smešno to izgleda.

Evo malo "turbo" pasa. :wink:

Mournblade ovaj fox je presmjesan kako hvata priliku i za zadnju nogu odma (lmao) , a ovo je predobro jer su svi psi malo grublji pa se mogu igrat inace ako ima neki njezniji odma nastane sranje jer ga pocnu maltretirat...

a ovo je predobro jer su svi psi malo grublji pa se mogu igrat inace ako ima neki njezniji odma nastane sranje jer ga pocnu maltretirat...

(y) Tako je. :grin: Naomi je navikla da se igra grubo od malena, odrasla je uz kuje kane korsa, jednog NO, tri ženke staforda...

Tu na snimku je imala godinu dana.

Imamo u komšiluku ženku zlatnog retrivera i gazdarica se ljudi što se Naomi (fox) igra grubo s njenom kujom. (lmao), a ova više nego dvostruko teža. Kada se igra sa "parnjacima", uglavnom ih "izgazi". :grin: Super mi je što kada nju "izgaze", ona to kulira i ide dalje. :grin:

Nisam neki ljubitelj rednose pasa ali ce mi ovaj zauvek ostati u srcu . Rastao je uz mene i bio je pravi apbt u svakom pogledu .

To je taj sto sam ga pre godinu dana pominjao da bez problema dohvati kobasicu na 4 m . Skakavac je bio odmalena .

Western Boo Boo

Nejasno mi je sto toliko meko dosaplje prolazi kod pasa na izlozbama? :X

(y)(y)(y) Bravo. Ja bih sve te sudije postrojio da "objasne", te što to "ne primećuju". To su psi invalidi, koji ne mogu da se kreću kako treba.

Inače, kujica je "mašina". Takav "pocket rocket" u životu nisam video. Evo ih ovde na videu.

(y)(y)(y) I za pse i za izbor muzike! :D

Srecna svima i srecno svima!!!

R.!

Nisam neki ljubitelj rednose pasa ali ce mi ovaj zauvek ostati u srcu . Rastao je uz mene i bio je pravi apbt u svakom pogledu .

To je taj sto sam ga pre godinu dana pominjao da bez problema dohvati kobasicu na 4 m . Skakavac je bio odmalena .

Western Boo Boo

Ko ce ga znat sta je znao i mislio.

Jako puno ljudi koji drze nasu rasu poznajem. I uzasno me ljuti to. Sto ne vode brigu o psima. Dok u prici sve znaju itd. Ali djela su im slaba.

Na kraju svega toga pas pobere najgore. Stede pare za novi mobitel, lap top, itd. ( cast iznimkama ) Ali ne gledaju zdravlje psa. Recimo sama stolica ako ju se redovno prati, je pokazatelj ako nesto nije u redu sa psom. Probavom itd. Znaci golim okom se moze uociti moguci problem. I tako se redovnim pracenjem stolice, moze na vrijeme prepoznati neka bolest. Ja svojima redovno vadim krv. Koliko vas to radi?

Pas nije samo taj kojeg treba hraniti. Vec ga redovno treba odvest i na pregled. Kao sto i covjek mora bar jednom godisnje otic na cijeli pregled. Ovakvim cinovima pokazujemo da nam je stalo do nasih pasa.

Guest
This topic is now closed to further replies.