Sign in to follow this  
poppytown

MALTEZER - mali veliki pas

Recommended Posts

:arrow: Longhill,posto ste iz Slovenije probajte kontaktirati Anju Mali iz Slo , zena ima vrh maltezere ,Americke sampoione pa vidite da li ima stene za vas.

Pokrenuli smo Bazu rodovnica maltezera http://maltese.pedigre.net/. Cilj nam je na jednom mjestu prikupiti i učiniti svima dostupnim podatke o uzgoju ove predivne pasmine.

Podaci se prikupljaju, uz puno dobre volje, od uzgajivača i vlasnika maltezera, iz literature i sa internet stranica.

U nadopunjavanju Baze nam možete pomoći i Vi. Pošaljite nam skenirane ili prepisane rodovnice vaših maltezera. Priložite njihove slike i ako imate slike njihovih predaka.

Zahvaljujemo na suradnji,

http://www.maltezer.com/

Da li bi neko znao da mi kaže kako bih mogla da nabavim "All Systems" preparate za negu maltezera?

Hvala unapred...

**** PROBLEM**** :cry:

Pre dve nedelje od cerke i supruga sam dobila najlepsi poklon za rodjendan....BOBIJA,

maltezera....preleppp, pametnica, veseo...da ne nabrajam. Ali ne znam sta se desilo

i da li je jos neko imao takav problem...radi se o usima koje su bile idealne...spustene. Pre

par dana primetili smo da mu se jedno uvo podiglo i ne pada vise na stranu nego napred i cesto mu se podize. Pitala sam uzgajivaca...kaze da ne brinem da ce se to srediti. Uskoro treba na revakcinaciju pa cu pita veterinara...ali do tada cu se nervirati, pa molim nekoga, ako je imao slican problem da mi napise da li je resen i kako. Hvala !post-15300-13598025036984_thumb.jpgpost-15300-13598025039491_thumb.jpg

Iz koje je uzgajivacnice bebica? Presladak je... a dignute uhice nisu nikakav problem, one ce se spustiti s vremenom... on ih sigurno digne kada osluskuje ili kada mu nesto pricate... nasa Lulu je imala isto tako dignute (naci cu sliku i postaviti) a sada su sasvim normalne... mozda dolazi iz iste uzgajivacnice kao i vas malisa... jer mi lici jako na njega kad je bila beba :D

Bdjubdjo.... njegujem ih All Systems kozmetikom i jos nekim preparatima... a sto se tice odgoja maltica nista drasticno, samo je vazno da znaju da si ti gazda, a to ces najbolje postici ponavljajuci ono cuveno "NE"... neke stvari trebaju znati i treba ih se nauciti.... a moji su inace mali razmazenci.... a zasto ih imam nego da ih razmazim :mrgreen:

Iskoristit cu priliku da najavim nase prvo leglo.... bebuskice trebaju doci na svijet ovih dana....

Ponosna mama je LuLu a tata Paco... leglo je naravno sa rodovnicama.... a vise informacija na pp, e-mail: jasna.lulu@gmail.com ili tel: 00 387 61 219 317.... Jasna

Another Day, another Month, another Year,

Another Smile, another Tear, another Winter,

A Summer too, But there will never be Another You!

May Lovely, Happy Times,

Decorate this Time of the Season...

May Warm, Special Memories brighten your New Year,

May the Wonder of Christmas be with You Forever!

http://i633.photobucket.com/albums/uu54 ... aps2-1.jpg

Cao, ja sam nova ovde... Imam maltezera i htela bih da pitam, posto stene ima 2 meseca, koliko je tacno granulica 50g u solji, posto ne mogu tacno da izmerim... :roll:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this