Petite

Zapadnosk. beli terijer (West Highland White Terrier) 4. dio

Recommended Posts

Westie Universe Aquolina

Odusevljena sam imenom Aquolina (nod), malena je lutka prava! Odusevljena sam. Nikola, daj jos malo slicica ove lepotice!

Hvala Tanja! (heart) 
pa sad kome ne odgovara ,,pametovanje,, neka ne cita! (thinking) .....kako mi totalni duduci da naucimo nesto ako nas ne edukuju! Sad misljenja su uvek bila razlicita ali zato forum i postoji.

Trudim se da ga ne samponiram cesto, ali jednostavno mora u kadu kad dodje ko grudva blata iz dvorista a redovno se zavuce nekome u krevet :mrgreen:  - pa makar i vodom!

Sad vec mirnije podnosi kupanje ali nije odusevljen....a fen nam je omiljena sprava na koju lajemo osim usisivaca! (fubar)

@ nikolawesti

Aquolina je  :inlove: ,   divna predstavnica  svoje pasmine  :grin: .

@ tanjawesti

hvala za "pametovanje" (super)  ..vrlo kvalitetan  osvrt  i komentar izložbenih primjeraka.

@nikolawesti - eto, bolje je u toj rezoluciji :smile: lepa je bas, preslatka, rep vec drzi fenomenalno! Uz to, moram da primetim tu grivu na grudima  (neener)  salim se naravno :smile:

Grivu nam ne diraj :D DD Nismo jos otrimani :D

Tanja, prvi put sam te gledao sada u Beogradu kako sređuješ pse. Svaka čast!!!!!

Iskoristiću priliku da ti se i ovde zahvalim za handling yorkija :) HVALA.

Upoznao sam i Nikolu i još nekoliko westie lovera, pa sam prosto poželeo da se pridružim sa nekom belom pufnicom. Možda da jorkija izblajham, imam jednog koji već ima west frizuru :)

Tanja, prvi put sam te gledao sada u Beogradu kako sređuješ pse. Svaka čast!!!!!

Iskoristiću priliku da ti se i ovde zahvalim za handling yorkija :smile: HVALA.

Upoznao sam i Nikolu i još nekoliko westie lovera, pa sam prosto poželeo da se pridružim sa nekom belom pufnicom. Možda da jorkija izblajham, imam jednog koji već ima west frizuru :smile:

Iskoristiću priliku da ti se i ovde zahvalim za handling yorkija :smile: HVALA.

Upoznao sam i Nikolu i još nekoliko westie lovera, pa sam prosto poželeo da se pridružim sa nekom belom pufnicom. Možda da jorkija izblajham, imam jednog koji već ima west frizuru :smile:

Najbrze ti je resenje da "okrecis" u belo....Za cas eto ti westija u kuci..

P.S Bices siguran da ti taj westi nece da ti kako ti kazes "podavi" jorkice :D

Au bre Delodi/Nebojša...neće westi nikoga udaviti/pojesti/izjesti...  :grin:

Westi je jedna predivna pasmina...sklona vaspitavanju i lepom ponašanju!  :cool:

Hvala za komplimente....i ja sam impresionirana kako ti lepo izgrumiraš male jorkiće...

Top knot mi je baš zapao za oko!  :cheer:

I nema hvala...bilo mi je zadovoljstvo!!!

Mima...westika je šećerko!  (heart)

Napokon je tema malo zivnula. Slatki stenci :) Mima -  (thumbup)

Evo jedna slicica od nas...

"Da objasnim ja ovom "malom" kako se kopa"  (granpa)

Photo0283_zps4084d195.jpg

i jedan snimak, losiji, ali se bar nasluti ko je ko :) kada trci ovako podseca me na zeca  (lmao)  jos savije usi i zalepi ih za potiljak da bude aerodinamicnija, manji otpor vazduha - veca brzina  :mrgreen:

Napokon je tema malo zivnula. Slatki stenci :smile: Mima -  (thumbup)

Evo jedna slicica od nas...

"Da objasnim ja ovom "malom" kako se kopa"  (granpa)

Photo0283_zps4084d195.jpg

i jedan snimak, losiji, ali se bar nasluti ko je ko :smile: kada trci ovako podseca me na zeca  (lmao)  jos savije usi i zalepi ih za potiljak da bude aerodinamicnija, manji otpor vazduha - veca brzina  :mrgreen:

Terijercic "opasni" :DD

Hmmmm, tema mrtva ako ne pisemo...ja bih mogla svaki dan ali me sramota i ne bih da davim  (nod)  posto se uvek desava nesto novo i zanimljivo sa Izzyjem.... (bow)  

nego htedoh reci....znaci nisam samo ja primetila da lice na zeca kad trce! (funny) .....podviju rep i zabace usi a ovaj moj jos i proizvodi svakakve zvuke pride.....smesan je kao cirkus!

Brine me malo ta njihova trerijerska osobina kopanja! U par navrata kad je bilo prilike  cim je osetio da nesto sadim u dvoristu, zabio je njusku i probao da otkopa! Ima li neki primereni nacim da se oni -naviknu-da ne kopaju? Ako to ne uspem da odradim...bojim se da mu se smesi boks dok nismo kod kuce! Moj MM bas nije tolerantan po tom pitanju! Lea nikad nije kopala, a Sara napravi jedan do dva kratera gde se zavuce kad je napolju +40 i to je sve! Bojim se da Izzy bas nece postovati pravila ponasanja u MM-ovom dvoristu! (thinking)

Mima  (wait)

Gago...ja ne mogu da vidim snimak... Neće da otvori, piše "privatan video"... :(

Agika...što se tiče kopanja, vole to, ali pokušavaju samo dok su štenci...par odradjenih zabrana, daju trajan rezultat! :)

Nema potrebe za boxom, dodatno ćete ga isfrustrirati...on je kućni, maženi pas, neće lako prihvatiti box.

A ako se i pomiri sa boxom (ili će tako izgledati), odreagovaće (vrlo verovatno) lizanjem šapa ili nekom sličnom frustrirajućom reakcijom...

Vidim! Vidim! (heart)  Belu fleku nn porekla u neverovatnom spidu i uloGi mučenja velikog psećeg drugara...zbog nemoguće misije praćenja tempa trčanja, gorepomenute, bele westie-fleke!   :mrgreen:  Liči na tasmanijskog djavolčića...fiijuu, ziijuu...  (shocked)

Vidim! Vidim! (heart)  Belu fleku nn porekla u neverovatnom spidu i uloGi mučenja velikog psećeg drugara...zbog nemoguće misije praćenja tempa trčanja, gorepomenute, bele westie-fleke!   :mrgreen:  Liči na tasmanijskog djavolčića...fiijuu, ziijuu...  (shocked)

Tanja,koliki opis :D DDD

Da :) tasmanijski djavo mali. Stvarno su brzi dosta.. Nego, jel ima neko situaciju da drzi westiku i papagaja u kuci? Moja situacija sa tim spajanjem nije bas najsjajnije prosla.. (flame)

Hmmmm, tema mrtva ako ne pisemo...ja bih mogla svaki dan ali me sramota i ne bih da davim  (nod)  posto se uvek desava nesto novo i zanimljivo sa Izzyjem.... (bow)  

nego htedoh reci....znaci nisam samo ja primetila da lice na zeca kad trce! (funny) .....podviju rep i zabace usi a ovaj moj jos i proizvodi svakakve zvuke pride.....smesan je kao cirkus!

Brine me malo ta njihova trerijerska osobina kopanja! U par navrata kad je bilo prilike  cim je osetio da nesto sadim u dvoristu, zabio je njusku i probao da otkopa! Ima li neki primereni nacim da se oni -naviknu-da ne kopaju? Ako to ne uspem da odradim...bojim se da mu se smesi boks dok nismo kod kuce! Moj MM bas nije tolerantan po tom pitanju! Lea nikad nije kopala, a Sara napravi jedan do dva kratera gde se zavuce kad je napolju +40 i to je sve! Bojim se da Izzy bas nece postovati pravila ponasanja u MM-ovom dvoristu! (thinking)

Mima  (wait)

Slazem se sa Tanjom..NIKAKO box..Mada meni Alegra iako je odrasla i dalje kopa..Ima jednu rupu u dvoristu koja je njena i tu legne i kopava i zakopava tako bezveze :)

To samo kad je westia jako mali može biti spojivo bez posledica...

Moja Afrika (seljanka) je pojela jednog a udavila drugog papagaja...   :angry:

Valjda je bila sita, pa ovog drugog jadnika ostavila...  (tard)

Edited by tanjawesti

To samo kad je westia jako mali može biti spojivo bez posledica...

Moja Afrika (seljanka) je pojela jednog a udavila drugog papagaja...   :angry:

Valjda je bila sita, pa ovog drugog jadnika ostavila...  (tard)

I to MOJE papagaje je pojela...:D DDD Ceo dan je podrigivala...:D D