Petite

Zapadnosk. beli terijer (West Highland White Terrier) 4. dio

Recommended Posts

mislim da nije problem u torbici.....uglavnom smo se vozili do veta, pa bockanje...bojim se da je to povezao sa neprijatnostima....mada dosta cesto ide samnom i u posete koje nemaju veze sa vetom????...ko zna sta mu je u glavi! (thinking)

nije dosad nikad zarezao kad mu se motam oko serpica....pa zna ko ga hrani! :evil_laugh:

pokusala sam da ga stavim u stav za poziranje.....ali  (neener) .....ovo je najbolje sto smo uspeli da izvedemo! (bow) 14brq6f.jpg

35a4phl.jpg

eg5v8m.jpg r

relativno miran dok je bio na dasci ali nece da stane kako treba! (whew)   mislim da sad vec ima punih 3 meseca!

Ma,on je jedan medenjak. (heart)

:arrow: Pored ogrlice postoji i am. Licno - ja ogrlice ne volim, i meni je mnogo zgodniji am. Zato se ni nisam cimala da je navikavam na ogrlicu koju isto nije podnosila, jer je i meni totalno bezveze da kacim povodac na nju. Od pocetka je nosila am - lepo njoj - lepo meni. Drugo, milion puta sam bila svedok izvlacenja psa iz ogrlice, dok iz ama nema sanse da se izvuce, i to je jedan od razloga zbog kojeg ogrlicu ne volim. A u svecanijim prilikama joj stavim njenu paradnu ogrlicu, koja ima funkciju nakita da tako kazem, bez kacenja povoca. (dakle, ne smeta njoj ogrlica sama po sebi, nego kad se povodac kaci na nju)

:arrow: Nase iskustvo sa kolima nije bajno, ali to je zato sto ja nemam kola, pa se ona relativno retko vozi tudjim kolima. Pokazuje veliku dozu uznemirenosti u automobilu, ali sam ja ubedjena da je to zbog toga sto nema naviku da se vozi.

@NemaN  (lmao)  mi eto imamo problem sa gradskom cistocom i uopste mi nije jasno sta joj smeta kod njih? A da, konja kad je videla mislim da je bila u stanju da ga pojede od muke koliko joj se "nije svideo"...  (funny)

Bilo je, ne treba dokumenta, hvala i dovidjenja :)

Doduse ima jedan covek u kraju, koji je polu skitnica koga ne podnosi, kada ga vidi ide u stranu, spusti rep i laje.

paaaaa, poznato je da psi ne vole odredjeni,, tip,, ljudi.....nanjuse na kilometar ono sto im se ne dopada kod njih (alkohol, drogu, karakter i nazalost ruzno reci ali i pripadnost odredjenoj nacionalnosti pa cak i rasi.....gledam to svaki dan na svojoj kapiji, a tek nameru..losu naravno i dece .. (doh)....one dve bi pokidale neke ljude da mogu!  :evil_laugh: ) ...a posebno ne vole uniforme! (lmao)

najzad mi stigoše rodovnik za Izzija.....pardon REX u rodovniku....malo se teže snalazim pa ću samo da prepišem

otac:Hannybal Lovely Little, dedovi White Rangers Master i Rocko Rott Brendoly

majka:Ledi Lovely Little,dedovi Whitw Little Hunter Madoox i Meggy

ako Nikola tebi ovo nešto znači i govori odlično...meni je,kao špansko selo!

eto sad imamo i pedigre! (dance)

Inače je super,i dalje jede kao mećava, počinje da žvaće po kući i da se buni kad mu nešto nije po ukusu, ali...vaspitne mere su tu (granpa) .....primio je treću vakcinu i za vikend ide na svoje prvo trimanje!Nadam se da neće biti povređenih! :evil_laugh:  

roditelji su iz te odgajivačnice, a u njegovim papirima to ne stoji.......Tanja ja obecah sken, ali nešto sam bolesna i ležim ovih dana pa zato nisam uradila.

Nije ni bitno šta piše u papirima, on je meni drag i mio i bez toga.

Preživeli smo prvo trimanje, sad mi deluje mršavije  i kao glista bez pufaste dlake  (lmao)  i dalje lepo jede i napreduje.Počeo je da izlazi u dvorište sa nama ...obožava spoljni svet!

roditelji su iz te odgajivačnice, a u njegovim papirima to ne stoji.......Tanja ja obecah sken, ali nešto sam bolesna i ležim ovih dana pa zato nisam uradila.

Nije ni bitno šta piše u papirima, on je meni drag i mio i bez toga.

Preživeli smo prvo trimanje, sad mi deluje mršavije  i kao glista bez pufaste dlake  (lmao)  i dalje lepo jede i napreduje.Počeo je da izlazi u dvorište sa nama ...obožava spoljni svet!

Da,svakako je divan kucni ljubimac.. (nod)

Mali je med medeni... (heart)  ali nije otriman kako treba.

Zarad kvaliteta dlake, iniciranja rasta zdrave i dlake i podlake, a samim tim i zdrave kože, potrebno je istrimati svu dlaku.

Od vrha nosa do repa, bukvalno sve otrimati.

Pa u zavisnosti od rasta nove dlake, groomer će proceniti da li treba i drugi put sve otrimati ili se može preći na trimanje ka tipskoj frizurici...

Moj komentar je samo dobronameran, nikako ne kritikujem niti psića niti osobu koja je trimovala.

Tek mali osvrt na frizuricu...