Dom

Engleski poenter - 6.deo

Recommended Posts

EX Venpo :arrow: Hvala za sada sam zadovoljan kako sa njim tako i sa njegovom sestrom za dalje cemo videti veliki pozdrav i sve najbolje u daljem radu i vama.

Sasa Stankovic :arrow: Ima Titana po ocu.

Gvozdenac :arrow: Hvala.

ISOLA DI UCCELLI :arrow: Lijepo, lijepo (y) ...svaka cast (handshake)

Jesu li ovo tvoji kerovi ili slike sa neta, ako jesu koje su genetike i da li su dobri lovni i takmicarski psi?

Jos jednom cestitke pogotovo za prve dvije slike.

ISOLA DI UCCELLI :arrow: Lijepo, lijepo (y) ...svaka cast (handshake)

Jesu li ovo tvoji kerovi ili slike sa neta, ako jesu koje su genetike i da li su dobri lovni i takmicarski psi?

Jos jednom cestitke pogotovo za prve dvije slike.

Hvala. Naravno da su moji psi. Levo na prvoj slici i glava je kuja iz mog odgoja u trecoj generaciji Bruna-Emy Isola di Uccelli cerka Andree di Montale Rangone parena sa Hibraimom Montale di Serbia. A kuja desno i na trecoj slici je Munja Montale di Serbia kuja iz odgoja mog prijatelja Gian Franca Ferraria. Obe kuje u genetici imaju najvise Ribota della Noce, Hardy Du Bois Des Perches Ulla di San Pellegrino. Obe kuje imaju jako veliki takmicarski potencijal. jedna je stara godinu i dva meseca a druga oko 2,5godine.

Isola di Uccelli :arrow: bas mi je drago da imas ovako lijepe i kvalitetne kerove..mada mnogo mi je ljepsa Bruna-Emy Isola di Uccelli iako ne znaci da je bolji pas od ove druge :)

Ako imas mogucnosti posalji i neke snimke sa treninga, zadovoljstvo bi bilo gledati ove pse u terenu.

Interesuje me jos, ukoliko budes nekad pario neku od tih kerusa sa nekim dobrim kerom, da li je moguce kupiti stene (braon bijelo naravno ako ga bude bilo) i na kraju gdje se nalazi tvoja odgajivacnica, tj. koliko je jednostavno doci do tebe.

Veliki pozdrav!

Isola di Uccelli :arrow: bas mi je drago da imas ovako lijepe i kvalitetne kerove..mada mnogo mi je ljepsa Bruna-Emy Isola di Uccelli iako ne znaci da je bolji pas od ove druge :)

Ako imas mogucnosti posalji i neke snimke sa treninga, zadovoljstvo bi bilo gledati ove pse u terenu.

Interesuje me jos, ukoliko budes nekad pario neku od tih kerusa sa nekim dobrim kerom, da li je moguce kupiti stene (braon bijelo naravno ako ga bude bilo) i na kraju gdje se nalazi tvoja odgajivacnica, tj. koliko je jednostavno doci do tebe.

Veliki pozdrav!

Jos jednom hvala. Videcu da postavim neki snimak. Kada ce se kuje pariti to ne znam jos su mlade ali sigurno ce biti uparene sa dobrim kerom to znam. O stencima otom potom kada dodje vreme za to. Odgajivacnica se nalazi u Srbiji izmdju Mladenovca i Smederevske Palanke. Na 60km juzno od Beograda i nije komplikovano doci do nje.