Dom

Engleski poenter - 6.deo

Recommended Posts

ISOLA DI UCCELLI ili ti Ostrvo ptica, vidi se da je od Barbinih pasa, Hibraim je pas sirokog radijusa kretanja dobre volje i stila (krupan kao magarac a ideeee), sa ovim mladjanim samo polako i sto vise divljaci na vetar, videces kako priroda cini svoje.Srecno.Lj.D. Ivanovic

ISOLA DI UCCELLI ili ti Ostrvo ptica, vidi se da je od Barbinih pasa, Hibraim je pas sirokog radijusa kretanja dobre volje i stila (krupan kao magarac a ideeee), sa ovim mladjanim samo polako i sto vise divljaci na vetar, videces kako priroda cini svoje.Srecno.Lj.D. Ivanovic

ISOLA DI UCCELLI-Ostrvo ptica, na turskom Ku┼čada takodje znaci ostrvo ptica, od cega su srbi izveli naziv Kusadak otuda ideja za tim imenom :) . Njegova majka je takodje Andreina cerka kao i Hibraim, uglavnom svi moji psi su poreklom od Barbinih kerova tako da mogu da predpostavim sta ce priroda gena da ucini. Hvala za pohvale trudimo se on je star tek godinu dana tako da ima vremena za njega mlad je pa neka uci..

MILOS KS, lepe kuce, mozes li nesto o roditeljima da navedes, mozda nekoga i zainteresuje kad su ovako lepi, rad cemo verovatno videti na prolece na nekoj od stotinak utakmica koje se organizuju po sirokoj nasoj domovini.Srecno...Lj.D.Ivanovic

ZEXX, dobro gradjen keric, vremenom ce i labrnje (usne) da opusti pa ce delovati malo - muskije - raduje me sto se poenter polako vraca u nekadasnju slavu kada je sinonim za pticara bio poenter.Jeste da ce neko reci da ova rasa nije vise kao sto je nekada bila, ali i vremena se menjaju pa i potrebe za brzim i izdrzljivijim psima, jako izrazenog nagona za lovom jer je nastupilo stanje manjeg fonda divljaci a tu cunjkarala ne dolaze do izrazaja bez obzira na rasu.Puno uspeha u daljem radu Vam zeli Lj.D.Ivanovic

ZEXX, dobro gradjen keric, vremenom ce i labrnje (usne) da opusti pa ce delovati malo - muskije - raduje me sto se poenter polako vraca u nekadasnju slavu kada je sinonim za pticara bio poenter.Jeste da ce neko reci da ova rasa nije vise kao sto je nekada bila, ali i vremena se menjaju pa i potrebe za brzim i izdrzljivijim psima, jako izrazenog nagona za lovom jer je nastupilo stanje manjeg fonda divljaci a tu cunjkarala ne dolaze do izrazaja bez obzira na rasu.Puno uspeha u daljem radu Vam zeli Lj.D.Ivanovic

sve cestitke i od mene :arrow: slacem se sa cika ljubom ali meni nesto vise smeta kod toga muzjacica-to su prelomi u tim lednjim prsljenovima-12-13,da li mozda ima Titana u svojoj genetici.

Sasa tu se radi o nesto duzim ledjima, istegnutost stava u kome je fotografisan obara mu sapi i naglasava hrtolikost, koja daje potencijal u brzini ali i osetnu osilaciju glave u galopu, ja sam uvek za punu kvadraticnost tela poentera ali kako nista na kugli zemaljskoj nije idealno (osim u mislima) tako i ovaj mladjani junosa.Utisak koji daje je da ima potencijala, kakvog je mentaliteta i ostalog psiho fizivkog splopa naj bolje zna ZEXX.poz......Lj.D.I.

mmin, postavi kuju u normalan stav pa trazi iskren komentar, ovako kako je fotogrfisana moj komentar ti sigurno nece odgovarati osim komentara izgleda glave, koja na srecu ne moze da se rasteze.Znaci pravilan (normalan ) stav iz slobodnog pokreta je najbolja slika.Ako imas video zapis u kretanju, tim jos bolje. Vidi se da je kuja simpaticnog izglada, ali potrudi se oko ovog sto napisah pa ce utisci biti realniji. poz...Lj.D.I.

sve cestitke i od mene :arrow: slacem se sa cika ljubom ali meni nesto vise smeta kod toga muzjacica-to su prelomi u tim lednjim prsljenovima-12-13,da li mozda ima Titana u svojoj genetici.

Njegov otac je Titanov unuk ako se ne varam.