Recommended Posts

Prekrasna slika ljubavi moja,baš ljepo što i ti ih toliko voliš,to se osijeti kod tebe jako-----Pusa velika od Mane Guzonje i dijece :kiss::kiss::kiss:

Svima vama jedan VELIIIKIII poljubac!!! :kiss:(grouphug)

daj te jos slika iz setnje iz dogodovstina nemojte da se sad uljenite pratimo vas :grin::giggle:(clap)

Uskoro, uskoro. Jako je loše vreme kod nas, pljusak već dva dana, pa ne možemo da se slikamo, ali za sledeći vikend se slikamo makar i iz dvorišta... ;)

Hvala na ljepim slikama i ovih medenjacima,ljepo što vas imamo-----Pusa i samo nam dajte slike,uvjek se razveselim uz njih---pusa :kiss:

Hvala na još lepšim komentarima, drago mi je da vam se slike dopadaju, slikamo se mi stalno, ali nas kiša i loše vreme zafrkavaju. Čim imamo prilike postavljamo nove sličice! Poljubite mi vaseg medenjaka!!! :kiss:(heart)

Srčeki moji slatki čekamo vas?--kod nas snjeg i zima,tako da guzonja biježi samo pod moj poplon-jorgan i trese se kao šiba :kiss::kiss::kiss:

Hahaha :giggle: , mi tih problema nemamo, obozavamo sneg, koji je padao samo dva dana i onda se otopio :( . Jedva cekamo novi, pa da mozemo da se valjamo i sankamo, kao i svake godine. Bella obozava da se sanka, dok Ben vise voli da vuce sanke i decu po komsiluku, a ponekad i Bellu, ona se zavali, a on sav sre can trckara... :wink: Drago mi je sto ste uz nas! :kiss:

Divni su :inlove:

Njima stvarno nikada nije dosadno...u društvu je sve lepše

To je razlog Bellinog dolaska, zeleli smo da Benu nikada nije dosadno, kada vec zivi u dvoristu, nismo zeleli da bude usamljen.

Napokon "pravi" sneg je pao, a mi smo u njemu uzivali, evo malo slicica da zabavu podelimo i sa vama! (rofl)

CIMG45871.jpg

CIMG45791.jpg

CIMG45391.jpg

BellaiMona1.jpg

BeniMaki1.jpg

CIMG45341.jpg

CIMG45701.jpg

CIMG45731.jpg

Setali smo sa Benovom cerkom iz prvog legla Monom, malo je klempava, ali ce se i to srediti. Pozdrav!!! :wink:

Evo Benovih malisana, danas su napunili 20 dana, pa evo i prvih slicica! :)

Svi na okupu... (heart)

CIMG46731.jpg

Decak u kog sam se zaljubila i mislim da cu njega odabrati... :inlove:(heart)

CIMG46771.jpg

Drugi deckic... (heart)

CIMG4686-1.jpg

Devocice... (heart)(heart)

CIMG46921.jpg

CIMG46901.jpg

Sa mamom... (grouphug)(heart)

CIMG47161.jpg