Petite

American Pit Bull Terrier -APBT - 17. dio

Recommended Posts

Bronx-dobro je on|ona napisao-la,vidis zarez iza Sparte.

Brox* --->Axa, mada neartikuliasno je kad pogledas bolje. Nzm sta je tesko bilo da napise apbt :D

Pisala sam samo za kuje koje su AST, sta da pisem da je Spartha APBT kad sam ju predstavila na proslom dijelu :wink:

Cuj i onaj ko se razumije u razliku dvije pasmine skuzio bi iz aviona tko je od njih koja pasmina :giggle:

Pisala sam samo za kuje koje su AST, sta da pisem da je Spartha APBT kad sam ju predstavila na proslom dijelu :wink:

Cuj i onaj ko se razumije u razliku dvije pasmine skuzio bi iz aviona tko je od njih koja pasmina :giggle:

Mozes da vidis da ja jesam primetio, nego sam samo pitao da se nisi prevarila u naslovu nista vise :P

Svidja mi se Aris kako zakucava (y) odlican pas.Ja sam nabavio danas kuju pita u Novom Sadu,od Ajkunicevih pasa,uskoro cu da postavim slike.Rekao sam necu vise drzati pitove (rofl) ali ne vredi podvukli su mi se pod kozu (nerd)

Ajkunic ima dobre pse (y)

Stimulacija lopticom ili nekom drugom igrackom, dok je vas pit jos uvijek stene, je najveci

adut i temelj za buduce treniranje. Preuzimanje alfa uloge je veoma vazan element, ali kod

ove rase stimulacija igrackom te zelja za igrom donosi najbolje rezultate. Stimulacija hranom

je veoma limitirana te za jednog pit bull-a i nije na listi njegovih prioriteta. To je radni pas kojeg

svaki fizicki zadatak predstavlja absolutni cilj. Pravilno usmjeren on ce taj game da pokaze

na druge nacine, kao i toleranciju prema drugim rasama.

Pogledajte kako ova zenka pita gleda u svoga gazdu u prisustvu drugih pasa. Game usmjeren u

najboljem mogucem pravcu. Focus

Guest
This topic is now closed to further replies.