timon

Chow Chow 4 deo

Recommended Posts

...rasire zadnje noge da bi se dobila pravilna uglovanost. ;)

Kažem ja da je reč o "velikom stručnjaku" :idea:(lmao)

^ (y)(y)(y)(clap)(clap)(clap)

Ma, svakom svoje G-dine SU-RING. :wink: Svakome je svoje najbolje i tudje je puno mana.

Ovim cu zavrsiti komentarisanje na ovu temu i prepisku sa Vama, jer ne mislim da imam jos stosta da kazem a da se ne ponavljam.

Sve najbolje Vam zelim u buducem radu i odgoju chow rase, i zaista Vam od srca zelim da nikada nemate tako defektne pse poput Bannera, vec bas onakve kakvi sami odgajate i kakvi Vam se upravo svidjaju.

Srdacan pozdrav i jos jednom puno srece! :)

Hvala na lepim i iskrenim željama - otpozdrav od mene (y) i ne vidim ni jedan razlog za prekid "prepiske" (shrug)

Ps.

Nikada nisam hvalio svoje pse - takvi su,kakvi su !!!

Ako ih je bilo ko hvalio,verovatno je za to imao i neki valjani razlog - ili nije :idea::)

COTYS 2012

brackley1a.jpg

guess who (funny)

Reserve Best in Show: CH Towmena in the Frame

Best Puppy in Show : Chopan's :roll: Cherub of Tashi

Best Dog : CH Towmena in the Frame

Reserve Best Dog : Maixing L'Unico E Sol at Charids

Best Bitch : CH :inlove:(dogrun)

Reserve Best Bitch : Lechan Christmas Joy

(shrug) nece biti vrhunska posto joj priznaju sami ljudi kao i neke greske

nema ta odgajivacica izgleda onaj magic touch pa da bude vrhunsko, bez mane

ali eto, ilustracija iz maticne zemlje

bingoooo, tiko (clap)

dobrodosli u klub :inlove: chow-ova ciji odgajivaci nikad nece reci

vrhunski bez greske

evo Mishke :wink:

pa jos malo

a ne mogu da odolim da ne podsetim na sportske preference Mishkine porodice

(thinking) probajte malo bolje da je uslikate

ako ne moze bas ovako u izlozbenoj pozi (kao iz prirucnika iako je Thor tu jos stene)

fergus3a.jpg

ili ovako, domaca fotka potpunog amatera za slikanje (rofl)

nas drug Goldfinger zvani Genja u poseti

goldfinger2.jpg

onda makar ovako

mipaosredsumac.jpg

tu se lepo vidi glava a iako je malo odozgo nisu iskrivljene proporcije kao kod vase

a za telo moze i ovako

luxembourg07a.jpg

olaksacete strucnjaku komentar (nod)

p.s. lep pigment

posle temeljnog spijuniranja na licu mesta i nalicju vremena ovih dana :giggle:

pozdravljam naseg velikaaana Djurana

Djuro, Djurasine

veselo i sretno ti bilo :wink:

chowfully

ichbin.jpg

Dobro vece! Javljam se po prvi put iako sam pazljivo iscitao sve delove o ovoj rasi i imao jedno malo iskustvo o komsijskom psu , prelepom muzjaku koji je ziveo je dosta dugo.Pas koji nije mnogo puta izvodjen na izlozbe, izuzetno tih , mislim da nije zalajao desetak puta u zivotu ostavio je na mene lep utisak , mada cesto nezainteresovan za igru . Dozvoljavao mi je da mu pridjem i da ga mazim. Odlucio sam se za ovu rasu jer sam cuo da nisu lajavi , sto mi je posebno drago, ne znam kako se slazu sa decom , zeleo bih Vase iskustvo, jer ima dve devojcice, imam i sve uslove , poseban ogradjen deo dvorista u kome je pas pusten , i veliki zidani boks, inace sam se dugo imao boksere sa kojima sam se takmicio.Znam da stvari zavise i od vlasnika , ali u biti kakva su rasa , mirni znam da jesu , da li su nepoverljivi, znam da si i inteligentni, veujem da se vezuju za jednog gazdu ili je varka, hteo bih da mi priblizite njihov karakter ?Ko naravno moze da kaze i ima vremena , na kraju i iskustva. Unapred zahvalan!

Dobro vece! Javljam se po prvi put iako sam pazljivo iscitao sve delove o ovoj rasi i imao jedno malo iskustvo o komsijskom psu , prelepom muzjaku koji je ziveo je dosta dugo.Pas koji nije mnogo puta izvodjen na izlozbe, izuzetno tih , mislim da nije zalajao desetak puta u zivotu ostavio je na mene lep utisak , mada cesto nezainteresovan za igru . Dozvoljavao mi je da mu pridjem i da ga mazim. Odlucio sam se za ovu rasu jer sam cuo da nisu lajavi , sto mi je posebno drago, ne znam kako se slazu sa decom , zeleo bih Vase iskustvo, jer ima dve devojcice, imam i sve uslove , poseban ogradjen deo dvorista u kome je pas pusten , i veliki zidani boks, inace sam se dugo imao boksere sa kojima sam se takmicio.Znam da stvari zavise i od vlasnika , ali u biti kakva su rasa , mirni znam da jesu , da li su nepoverljivi, znam da si i inteligentni, veujem da se vezuju za jednog gazdu ili je varka, hteo bih da mi priblizite njihov karakter ?Ko naravno moze da kaze i ima vremena , na kraju i iskustva. Unapred zahvalan!

Pozdrav drugari evo i ja sam se prikljucio forumu . Zeleo bih da kupim psa , nikada do sada ga nisam imao , zivim u stanu na petom spratu. Chow Chow mi se mnogo svideo i planiram njega da kupim. E sad ako mozete malo da mi pomognete da li bi on mogao ziveti u stanu uz redovnu setnju svaki dan ? Da li se linja mnogo i da li laje preterano ( da ne bi smetalo komsijama ) ? Hvala unapred na odgovorima ... :)