timon

Chow Chow 4 deo

Recommended Posts

CAC-DERBY Debeljaca

Sudija Soos Attila (H)

Mi Pao`s Canadian Banner 5 CAC BOB DERBY POBEDNIK Derbi BOG 3

Mi Pao`s Canadian Red Crystal VRLO PERSPEKTIVAN BEST PAPY

Čestitam !

Jeste li ovekovečili istorijski događaj,ili vam je fotoaparat u kvaru ?

Tuncay :arrow: ako niste znali da vas obavestim :wink:

svezi infoi sa sastancenja slovackih cinovnika koji prave spisak opasnih rasa pasa da nesto zabrane a nekome poostre uslove drzanja, za sada nezvanicno

setili su se stare chow naravi pa odlucili da nas stave rame uz rame sa kavkazcima, SAO i drugom "strasnom" bratijom

ako im prodje predlog zakona i mi smo na spisku

Igori :arrow: Ako usvoje zakon nadam se da ce se onda vratiti stara narav i stari izgled a ne da se trazi sve sitniji i cupaviji chow kao da je plisana igracka (puke)

Igori, nelogično je da, ako se usvoji zakon, da će da se vrati stara narav. Biće baš suprotno, ono što se tebi ne sviđa.

Dodao bih da se narav i izgled čuvaju ili gube pravilnim ili nepravilnim uzgojem.

Milane znam ali sam izneo sta bih ja voleo.Proucavajuci neke ozbiljne odgaivacnice onako laicki posto ja znam gde mi je mesto sto se znanja tice,primetio sam da od pocetka njihovog postojanja pa naovamo sve ide u pravcu plisanog pekinezera a ne zverke.To nije samo u ovoj rasi nego i kod vecine nekad gladijatora a sad mjau mjau pasa.Napisao sam da znam gde mi je mesto da nebi bilo nekih pametnjakovica da mi filozofiraju a ne da bih nekog provocirao.Milane sve pohvale za pse i vidi se da uzivaju kod vas.Pozdrav

Milane znam ali sam izneo sta bih ja voleo...

pa moglo je mozda i logicno...

kad nas vec proglase za opake, sto ne bi bili, onda da vratimo staru narav

ali dzaba

slovacko Ministarstvo poljoprivrede popustilo, pa nas izbacilo iz spiska opakih

neko im poslao borbenog Sunju u cvecu (tease)

za predugu dlaku se pobrinuo revidirani standard (jos samo da se sudije upoznaju :wink: ), modovi su mi obecali da ce postaviti taj sada vazeci kada se prevede

sto se velicine tice, generalno je lakse u uzgoju doci do malog kompaktnog psa ko hoce bas mocni kostur nego do velikog sa istim indeksom koscatosti

ima na ruskom forumu cela jedna tema gde su se bas baktali tim pitanjem visine i prisecali visokih, mada im je kao bas visoko pocinjalo sa 51 cm :giggle:

kad nadjem malo vremena postavicu link i dajdzest prepricati (nod)

Taj ti za sram ne zna. (lmao)

Ma to sto Facko ne zna za sram nije toliko ni strasno :grin: ali sto je ova moja ludica jedva docekala da pokaze emocije na javnom mestu e to je za brigu :giggle: Obruka me pred svetom :giggle: Izgubila glavu a ima i za kim :grin: Najboljeg dasu je izabrala (clap)

Čestitam i želim ti puno sreće i uspeha u budućnosti !!! (handshake)

Nadam se da ćeš imati više "sreće" sa njim,da će imati kraće telo - duže noge i pravilno usađene i nošene uši - ne kao Njegov "rođak" Baner :idea:

Nadam se da ćeš imati više "sreće" sa njim,da će imati kraće telo - duže noge i pravilno usađene i nošene uši - ne kao Njegov "rođak" Baner :idea:

Kao prvo-hvala.

Kao drugo-ja srece i uspeha imam samim tim sto sam okruzena svojim psima i rasom koju volim.

Cestitke svima na rezultatima (clap) .Laicki kako bih ja drugacije Ljupka besan ti ovaj novi pas,cestitam i nadam se da ces me sproleca primiti u goste da ih vidim uzivo. (y)

Cestitke svima na rezultatima (clap) .Laicki kako bih ja drugacije Ljupka besan ti ovaj novi pas,cestitam i nadam se da ces me sproleca primiti u goste da ih vidim uzivo. (y)

Hvala igori,naravno kad god hoces dodji dobro dosao si :grin:

Kamo srece da vise chow-a u Srbiji ima tako nepravilno usadjene i nosene usi i tako kratke noge kao Mi Pao's Banner. Onda bi verovatno vise chow primeraka bilo na jednom od BOG postolja po izlozbama, BEZ prethodnog poznavanja sudija i "narucenih" BOG-ova, BIS-ova i slicnih poklonjenih titulica.

No, da se vratimo na temu: clea chow, cestitam na prinovi, i sigurna sam da ce malisa biti cudesan! (y)(handshake)

Kamo srece da vise chow-a u Srbiji ima tako nepravilno usadjene i nosene usi i tako kratke noge kao Mi Pao's Banner. Onda bi verovatno vise chow primeraka bilo na jednom od BOG postolja po izlozbama, BEZ prethodnog poznavanja sudija i "narucenih" BOG-ova, BIS-ova i slicnih poklonjenih titulica.

Stručni komentar,pretpostavljam "velikog stručnjaka" koji procenjuje kvalitet po postignutim rezultatima na izložbama (Šarplanindžije kažu "na seoskim vašarima") !!! (doh)

Od ovoga će Baneru uši da se nameste i isprave - telo i rep će mu da se skrati :idea:

Što se "kamo sreće" tiče pridružujem se (da ne budem uvek u opoziciji :) ) - Kamo sreće za "Vas" a ne za mene i za moje prijatelje i istomišljenike !!! (bow)

Ps.

Samo da dodam još nešto ... Možda ni nema predugačko telo - možda su mu "samo" noge prekratke :idea:(shrug)

A verovatno ce Vasim komentarima o tudjim psima Vasim psima da se isprave hodovi i rasire zadnje noge da bi se dobila pravilna uglovanost. ;)

I da, naravno - svako je sebi pretpostavljam najveci strucnjak kada komentarise, tako i Vi verovatno. ;)

U svakom slucaju, veliki pozdrav Vama i topla preporuka - prvo pogledajte u svoje dvoriste pre nego sto pocnete da komentarisete kako je tudje prljavo i zapusteno. :)(handshake)

...rasire zadnje noge da bi se dobila pravilna uglovanost. ;)

Kažem ja da je reč o "velikom stručnjaku" :idea:(lmao)

Ps.

Baš me interesuje šta o ovome i o Banerovim ušima (među ostalog) misli gospođa/ica,kada završi provetravanje i peglanje Kanadske zastave :roll: