timon

Staffordshire Bull Terrier - 4. deo

Recommended Posts

Pozdrav za sve, nov sam na forumu i eto pre nekih  2 meseca u nasu porodicu stigao je novi clan , ime mu je Fedor, rasa SBT, ostenjen 10.12.2012 godine..nadam se dobrom druzenju i savetima 

Pozdrav

Ispravka 10.12.2014. godine

Dobro došao. (cheers)

Možeš li još nešto reći o svom psu,o njegovim roditeljima,pedigreu,odgajivačnici iz koje je došao pas...itd?

Pozdrav i svako dobro.

Eto ja opet bio dokon,pa da razbijem ovaj mir i tišinu na temi SBT BK foruma.Razlog za to je još jedna izložba nama zanimljiva i ovoj temi koja se održavala u Sloveniji ,Maribor,

pod nazivom "Stafford Collar 2015".Izložba je,bar za mene bila još zanimljivija od ostalih jer su na istoj učestvovali odgajivači i vlasnici sa ovih prostora (Srbija),Vuk i Miloš.

Verujem da će sami oni postaviti neke fotografije,izneti svoje utiske sa ove izložbe i podeliti iste sa svima nama koji nismo bili tamo,a želeli smo (moja malenkost). :mrgreen:

Može se reći da su neki od gore navedenih ostvarili zapažen uspeh što se tiče pasa sa ovih prostora.Ali da im ne kvarim muštuluk,samo ću izneti pobednike i postignute

rezultate njihovih pasa.

Stafford Collar Club Show Maribor, 18.04.2015

• Billy The Kid Faithful Diamonds ( BOB,JBOB,BEST MALE)

C66fdMO.jpg

• Energy Miracle Bulls (BEST FEMALE)

ol8qU7w.jpg

Pozdravi i čestitke ovom prilikom za Miloša i za Vuka (Kol Kennel) koji su izlagali svoje pse na ovoj izložbi u odličnoj konkurenciji.

Mora se pomenuti i odličan uspeh Vuka sa svojim psima u Mariboru,čestitke još jednom.

• Kegs on Legs Fearsome-Devil  (CAC)

• Kegs on Legs Fabulous-Diva    (R.CAC)
Edited by Sinisa75

Covjek trenira napad na sebe???

I to napad na svoja jaja???

Mogao je sniclu svome djetetu oko vrata vezati i tako trenirati...

Stvarno bi trebalo uvesti IQ test za vlasnike pasa.

Fokus se kod obrane i napada gleda kakav je na markera, kojeg btw pas ne pozna. Fokus na gazdu ovo cini obicnim "agilityem", a ovo s jajima je totalna glupost. Pas ne smije napadati vrat, prepone... Odnosno smije ali onda su to psi za neku drugu namjenu

Nije stvar u tome sto radi i naravno da se fokus gleda na markera kojeg ne pozna, medjutim pas je i u ovoj igri skroz fokusiran i poslusan to je ono sto me iznenadilo kod ovog psica ta poslusnost a ne sad di i kako ce grist( to sa griznjom je vjerojatno namjerno napravio jer se i okolo ljudi cerekaju kad ga ugrize za jajca:))

Da li neko izlaže pse na ovoj izložbi u Budimpešti ili pak ide kao posmatrač?

Planiram da idem u službi ove druge grupe (posmatrača) pa me zanima da li će biti tamo ljudi i pasa sa ovih prostora?

iRE18zb.jpg

P.S. Ne pitam zarad uvaljivanja i traženja prevoza.  :mrgreen: 

Moja džukela, još malo i prvi rođendan :grin:

U nekim stvarima postaje mi sve draža i draža...

1zlsn6a.jpg

Prelepa glava  (y)

Dragi forumasi,

Veliki dan i divne vesti za nasu odgajivacnicu i srpsku kinologiju:

Kegs on Legs Fabulous Diva (Nika) je juce na izlozbi Morecambe Bay Ch. Show u UK osvojila Bitch CC (kandidaturu za UK Ch.) i BOS.

Ovom pobedom Nika je osvojila dozivotno pravo ucesca na Crufts-u i zasluzila KC stood book number :)

Kao slag na tortu su dosli komplimenti i informacija da ce Nika krasiti stranicu sledeceg SBT godisnjaka kao osvajacica CC-a.

Fantastican dan u UK je upotpunio Kegs on Legs Fearsome Devil (Lazar) pobedom u svom razredu! Ovom pobedom Lazar se kvalifikovao za Cruts 2016.

Ogromnu zahvalnost dugujemo gospodji Cvetki Bogovcic, Sonji Houwaart (Jecanibo's) i gospodinu Alanu Hedges-u za brigu, pripremu i hendling u toku boravka u Sloveniji i UK.

Veliki pozdrav svima!!!!

Vuk KOL Kennel

Dragi forumasi,

Veliki dan i divne vesti za nasu odgajivacnicu i srpsku kinologiju:

Kegs on Legs Fabulous Diva (Nika) je juce na izlozbi Morecambe Bay Ch. Show u UK osvojila Bitch CC (kandidaturu za UK Ch.) i BOS.

Ovom pobedom Nika je osvojila dozivotno pravo ucesca na Crufts-u i zasluzila KC stood book number :smile:

Kao slag na tortu su dosli komplimenti i informacija da ce Nika krasiti stranicu sledeceg SBT godisnjaka kao osvajacica CC-a.

Fantastican dan u UK je upotpunio Kegs on Legs Fearsome Devil (Lazar) pobedom u svom razredu! Ovom pobedom Lazar se kvalifikovao za Cruts 2016.

Ogromnu zahvalnost dugujemo gospodji Cvetki Bogovcic, Sonji Houwaart (Jecanibo's) i gospodinu Alanu Hedges-u za brigu, pripremu i hendling u toku boravka u Sloveniji i UK.

Veliki pozdrav svima!!!!

Vuk KOL Kennel

Vuče iskrene čestitke na ovim sjajnim vestima i uspesima vaših pasa.

Malo čačkao po netu i naletim na PDF izdanje ovog časopisa koji prati,edukuje i daje pregršt informacija vezanih za SBT rasu

na prekobarskom prostoru,žargonski rečeno.Obrisao sam stranice reklamnog dela,još neke druge saržaje i ostavio samo delove

koji bi bili interesantni zaljubljenicima ove rase,početnicima i potencijalnim vlasnicima iste.

Nadam se i verujem da će nekom biti od koristi.

Edited by Sinisa75

10996279_1086481628033905_83458722932625

11165292_1086481714700563_83063240957078

Sinisa75, on 08 May 2015 - 16:51, said:
Malo čačkao po netu i naletim na PDF izdanje ovog časopisa koji prati,edukuje i daje pregršt informacija vezanih za SBT rasu
na prekobarskom prostoru,žargonski rečeno.Obrisao sam stranice reklamnog dela,još neke druge saržaje i ostavio samo delove
koji bi bili interesantni zaljubljenicima ove rase,početnicima i potencijalnim vlasnicima iste.
Nadam se i verujem da će nekom biti od koristi.

Ali zaboravih da "atačujem" link od ovog programa gde sam prebacivao PDF format.

Nadam se da sam ovo odradio kako bi trebalo.AKo nisam kamenujte me. :mrgreen:

Pozdrav i svako dobro. 

(napokon link)  (granpa)

http://issuu.com/talicnitom/docs/the_stafford_knot_79cae2a0a724e4/1

Edited by Sinisa75