Recommended Posts

Ja neznam kolko oni vide TV i monitor od kompa ali stvarno ju znam uhvatit da bulji e sad svasta se nade na repertoaru (funny)

super kombinacija pasa... i vidim da se lijepo slažu i nadopunjuju... odlično je što je on uvijek tu kao društvo za igru s loptama, automatski njoj nikad nije dosadno i ima malo prostora za raditi ludorije po dvorištu... :)

Puska, Gea odlicno izgleda! Vidim da pazis na nju, i to je pohvalno. Ja rijetko pohvalim. ;)  Kucica u boksu odlicna, mali ulaz, pretpostavljam da je krov ravan? Ako nije napravi ravan. Jer vole lezat na krovu.  Kucicu bi ti savjetovao da je podignes od betona. Zbog toga sto vuce hladnocu u kucicu. Tokom zime! Izolacijsku spuzvu ( tvrdu ) za vanjske uvijete. Gea mi ima glavu na Zucota :)

Hvala ti, stvarno se trudim, tu na slikama je slika stare kucice sad je to oblozeno stiroporom 5cm i onda preko toga drvena lamperija, ali njoj to bas i ne znaci previse jer ona u tom boksu provede mozda sat-dva dnevno, ona je vise kucni pas tako da je ostalo vrijeme samnom u sobi  :mrgreen: