Sign in to follow this  
vukasin

uredjenje malih oglasa

Recommended Posts

elektrostaf

Budite ljubazni i postavite ispravan link ka ne odgovarajucem oglasu, a imate i opciju prijavi post pa je iskoristite.

Pravila vaze samo za "kupujem/prodajem".

Ubuduce svaka neistina ce se smatrati za provokaciju.

Provokacijama se ne bavim.Izvinjavam se na nepotpunom linku.

viewtopic.php?f=85&t=17444

Pozdrav

Hvala, ako primetite, slobodno iskoristite opciju prijavi post, uvek je moguce da dodje do propusta.

Pozdav

Obične gluposti,niko ne može nikog da natera nekog da piše 250 postova pa da može da postavi oglas,ovo je slobodna zemlja i ovaj forum je forum svih kinologa Balkana!Ja sam član ovog foruma od 12 Feb. 2004 godine,a to je skoro 6 godina i ja sad ne mogu da postavim oglas zato što je neko tako rekao,a to što nemam puno postova to je moj lični razlog što neću da pišem.

Ja sam član ovog foruma od 12 Feb. 2004 godine,a to je skoro 6 godina i ja sad ne mogu da postavim oglas zato što neću da pišem.

malko sam skratio post :twisted: :mrgreen:

Obične gluposti,niko ne može nikog da natera nekog da piše 250 postova pa da može da postavi oglas,ovo je slobodna zemlja i ovaj forum je forum svih kinologa Balkana!Ja sam član ovog foruma od 12 Feb. 2004 godine,a to je skoro 6 godina i ja sad ne mogu da postavim oglas zato što je neko tako rekao,a to što nemam puno postova to je moj lični razlog što neću da pišem.

Nema nikakve potrebe ni da vicete niti da boldujete i bojadisete slova.

1/5 vasih postova je poziv na specijalku NO u Sid.

Zaista imate licne razloge da (ne)pisete. U pravu ste.

Ja zaista ne mogu da shvatim neke stvari. Da razjasnim, nemam potrebu da postavljam oglase, a ako bude imao suvlasnik odgajivačnice, on ima taj željeni uslov od 250 postova pa će moći. Na jednoj od prethodnih strana sam pitao kako mislite da pregledate 2000 postova da vidite koji su "konstruktivni", predložio nekoliko stvari, a niko iz mod teama ni da odgovori, kaže da li može, ili ne može ili zašto ne može. Ja ne mogu da shvatim da svi moderatori i administratori misle isto i da se forum lagano pretvara u "kaficu" i "pričaonicu". Pobogu ljudi, ovo je najveći forum o psima kod nas i dajte da učinimo nešto za napredak kinologije, da naučimo nešto novo. Počeo sam da pišem nešto poučno u temi o rasi koju uzgajam, ali izgleda da nemam kome.

Djuka ČA

Pridružio se: 14 Avg 2009, 19:46

Poslednja poseta: 05 Jan 2010, 2:05

Upozorenja: 0

[ Pogledaj beleške korisnika | Upozori korisnika ]

Ukupno postova: 21

[0.00% svih postova / 0.15 postova dnevno]

Pretraži korisnikove postove

Najaktivniji forum: Komentari na protekle izlozbe

[ 7 Postova / 33.33% vaših postova ]

Najaktivnija tema: uredjenje malih oglasa

[ 4 Postova / 19.05% vaših postova ]

Lijepo od vas sto ste poceli da konstruktivne postove pisete od 3 jan 10. Takodje lijepo od vas sto ste napisali da od skoro 12 000 clanova nemate kome da napisete nesto o rasi koju drzite.

Preko 30% vasih postova je na komentarima na protekle izlozbe

Naš Kan osvaja BOB i posle mladog, zatvara i zreli šampionat sa 16 meseci. Čestitam Cvrletu, Stefanu, Slađi i Srđanu na postignutim rezultatima i titulama!

Ostali podaci o postovima su evo navedeni.

Uzivajte na BK.

Detaljno sam čitao do pete strane otprilke a ostatak sam preleteo zbog manjka koncentracije, pa se izvinjavam ako je neko pominjao ovo što ću da napišem:

Čini mi se da nijedan set "univerzalnih" pravila nije nepogrešiv po pitanju kriterijuma ko može a ko ne može da postavlja nove oglase, te bi moja ideja bila, da ako postoje tehničke mogućnosti, bude uvedena grupa "oglasi", "oglašivači", kako god, za koju se aplicira putem jednostavnog klika kao što sam do sada sretao na nekoliko drugih foruma. Moderator ili moderatori razmotre prijavu člana, ne verujem da treba više od 2-3 minuta skrolovanja kroz postove korisnika da se oceni da li isti "privređuje" ili ne kvalitetu foruma. I onda samo članovi te grupe mogu da postuju na podforumu kupujem prodajem i gotovo.

Petite, ne vidim zašto ovo nekako lično shvatate i još manje mi je jasan razlog statistike koju ste postavili, a ponajmanje ovaj deo teksta gde ste me citirali?! Kakve veze ima to što imam 7 postova u Komentarima izložbi?

Ipak, odgovor mi niste dali, već ste izvršili analizu mene kao člana. Hvala Vam na tome.

Petite ja ne razumem zašto ne dozvolite da neko drugi drugačije razmišlja od vas ja smatram da 250 konstruktivnih postova nije u redu tj jest da je previše to je moje mišljenje i još mnogo njih i ok niko vas ni ne pokušava naterati da se vrati kako je bilo ali smatram da mi niko nemože zabraniti da na kulturan i civiziran način iznesem svoje mišljenje. Što se tiče oglasa oni su sad bezveze jer ih nema uopšte tj ima jedna stana od kojih su pola prazni , pa zbog toga smatram ako ne želite kako vi kažete da budete "Halo Oglasi" onda ih lepo ukinite i sve ok. Ja evo i kad nakupim tih 250 famoznih postova neću postavljati kod vas oglas jer stvarno štence nikad nisam prodao preko ovog foruma ali mi je zanimljivo ih čitati jednostavno pratio sam sve oglase kod vas na forumu i nevidim u tome ništa lošega a štancera kako vi kažete može prepoznati svako.

NA ovom forumu sme da se kritikuje pojedinac , odgajivač , sudija. predsedništvo kinoloških saveza o svima se sme reći samo izgleda ne o postupcima vlasnika foruma mislim da je to apsurd. Zašto svi moramo da mislimo isto ja nemisli tako i hoću to da iznesem i nevidim u tome nikakav problem što se nalazite svi nešto pogođeni tim. Ja poštujem vaše mišljenje i isto tako nevidim razlog da se ne ko ubeđuje u vaše mišljenje vi ste tako odlučili i neka tako bude mada ja smatram da to nije u redu.

Uh da zaboravih kad se već postavlja statistika evo i moja neka se vidi

Pridružio se: Sre Maj 03, 2006 8:24 pm

Poslednja poseta: Uto Jan 05, 2010 1:48 pm

Ukupno postova: 164

[0.03% svih postova / 0.12 postova dnevno]

Pretraži korisnikove postove

Najaktivniji forum: Komentari na protekle izlozbe

[ 69 Postova / 42.07% vaših postova ]

Najaktivnija tema: Labrador Retriever (FCI: 8.1-122)

[ 24 Postova / 14.63% vaših postova ]

Nemam ni jedan post u pričaonicama kaficama i svega nekoliko u predstavite svoje pse uglavnom sam stavljao izveštaje sa izložbi na kojima sam bio da i drugi vide ali eto ja nemam pravo da postavim oglas i to me je pogodilo ne zbog mog oglasa već zbog omalovažavanja mene kao člana ovog foruma.

Dragi moji momci,

vi ste nasli totalno pogresnu osobu za raspravu :wink:

Pravilo je takvo kakvo jeste, vidjet cemo kako ce pokazati u praksi.

:wink:

Dragi moji momci,

vi ste nasli totalno pogresnu osobu za raspravu :wink:

Pravilo je takvo kakvo jeste, vidjet cemo kako ce pokazati u praksi.

:wink:

Napravili ste gresku ,a sada vam je tesko to i priznati,ali nezaboravite velicina je i u priznanju pogreske, jer ko radi taj i gresi pa to dokazuje da radite.

Sve ste u pravu.

Kako rekoh, vidjet cemo kako ce se pokazati u praksi, ako se ukaze potreba da se mijenja, mijenjat cemo. Sada ostaje ovako kako jeste.

Sve sugestije u vezi ove teme mozete poslati

@OgnjenBK privatnom porukom.

Hvala na razumjevanju.

Zasto lepo ispod oglasa ne napisete SAMO REGISTROVANI CLANOVI MOGU DA POSTAVE OGLAS ALI PRVO MORAJU DA NAPISU 250 POSTA ..............

To nisu besplatni oglasi , cim su uslovljeni ? Za 250 postova treba vreme iha ha ?Neznam koja vam je logika ? valjda bi bilo bolje da imate vise oglasa pa da ljudi koji zele da kupe psa imaju veci izbor ili vas brine sto neki prodaju pse , vi bi voleli da niko ne proda psa vidim o tome vise brinete .

Pre nekoliko dana kontaktirala me SASHKA ( Preko foruma ) dobila je psa na poklon i sigurno bice jos takvih situacija a na taj nacin samo terate ljude , neznam u cemu je problem da postavim oglas ma nije ni bitno mozda nisam trebao ni da pisem o ovome ali ajde

Znaci ja SADA mogu da dam oglas POKLANJAM a nemogu PRODAJEM za prodajem treba da odradim da postavim 250 posta za svaki post treba od prilike pola sata 125 radnih sati podeljeno sa 8 sati (Radno vreme) je 15,625 radnih dana ... " Prosečna neto zarada u Srbiji u decembru 2008. godine iznosila je 38.626 dinara (413 evra)

38.626 dinara podeljeno na 160 radnih sata u mesecu radni sat je 241,41

241,41 puta vasih 125 radnih sata (15,625 dana puta osmocasovno radno vreme ) = 30176,25 (310,80 EUR).

LUDI U SRBIJU PROSECNO ZA TO VREME ZARADE 30176,25 (310,80 EUR).

Za Hrvate , Slovence to je mnogo skuplje jer je kod njih mnogo veci standard .

To su odprilike vasi uslovi prvo da odradim 15,625 radnih dana ! mislim da ste preskupi ima X foruma gde nista ne traze cak i u novine vam izadje oglas !

Pravila su pravila.neko me se svidjaju,nekome ne. Ista su kako za mene tako i za sve ostale na forumu. Niko nije primoran biti ovde i pogotovo postavljati oglase na ovom forumu.

ima X foruma gde nista ne traze cak i u novine vam izadje oglas !

Tacno je da ih ima,izvolite pa postavite vase oglase gde god zelite.

Zahvaljujem se na brisanju oglasa i nakon ovoga posta se upravo odjavljujem.

Želim Vam ipak sve nabolje u osobnom i kinološkom smislu.

Inače sam uzgajivač (ne "švercer") i ženka iz moga uzgoja je u 2009.g. bila VA1 Srbije!

Pozdrav svim uzgajivačima i ljubiteljima pasa!!! :D

Imam ja pitanje posto pse za prodaju nemam,a i da imam to je na ovom kinoloskom forumu trenutno nemoguce ali imam auto delove nove i polovne koi bi se uklopili u ovu buvlju pijacu koju imate u rubrici oprema/hrana/usluge/ostalo.Pitanje je dali je to dozvoljeno.Pozdrav

Ipak ste nekome majka a nekome maceha kako sam i tvrdio,a evo i dokaza.Postovi iznad i ispod ovoga a koji nisu imali uslove su pobrisani ali ne i ovaj,pa da neko od vas moderatora ne napise da se pisu neistine postavljam i dokaz.

VAZNO - Uslovi za postavljenje oglasa na ovoj temi DogMan

3. Nije dozvoljeno postavljanje oglasa u korist drugog lica.

Procitajte pravila postavljanja oglasa Josipa

0

50

Uto Jan 26, 2010 12:34 am

Josipa

!!!!EKSKLUZIVNO!!!! CHOW CHOW direktno iz Kanade!!!! Patujko

0

151

Pon Jan 25, 2010 10:55 pm

Patujko

Procitajte pravila postavljanja oglasa DEL_MORINj

0

35

Pon Jan 25, 2010 10:24 pm

DEL_MORINj

Procitajte pravila postavljanja oglasa roketman

0

21

Pon Jan 25, 2010 10:04 pm

roketman

Procitajte pravila postavljanja malih oglasa Josipa

0

39

Pon Jan 25, 2010 6:58 pm

Josipa

Procitajte pravila postavljanja malih oglasa Andryana

0

41

Pon Jan 25, 2010 1:06 pm

Andryana

Procitajte pravila postavljanja malih oglasa weimnes

0

42

Pon Jan 25, 2010 11:28 am

weimnes

Neznam sta su vazniji Kanadjani nego mi Balkanci mada u principu protiv ovoga oglasa nemam nista,vec samo prema odnosu moderatora i clanova foruma i onih koji uopste nisu ni na forumu,a kamoli clanovi.

Oglas postavljam za našu jako dobru prijateljicu iz Kanade.

Posebno bih želela da istaknem da je ovo zaista EKSLKUZIVNO leglo vrhunskog kvaliteta. A ko iole nešto zna o istoriji uzgoja ove rase u celom svetu, zna koliki je značaj i uloga odgajivačnice "Mi-Pao" odgajivačnice.

Elem u pitanju je krem leglo od krem roditelja:

tata:

CAN.CH. Mi-Pao's Cream Nugget

http://chowhealth.org/cgi-bin/geneal.pl ... b=chow.dbw

mama:

Mi-Pao's Cream Crystal

- Štenci će biti slobodni za preuzimanje od 15. februara 2010. godine.

- Velika pogodnost jeste ta što postoji mogućnost da (bar za zemlje u okruženju) se štene dopremi iz Kanade (do Budimpešte) u pratnji jednog odgajivača, velikog ljubitelja ove rase i novog vlasnika upravo jednog šteneta iz ovog legla koji živi u Mađarskoj. To znatno pojednostavljuje organizaciju transporta, procedure a i troškove.

Ovo je zaista vrhunska kombinacija i jedinstvena prilika.... koju pravi poznavaoci rase nikako ne bi smeli propustiti!

Za sve informacije o leglu možete kontaktirati sledeće:

Violet Ibolya Palffy

pbestia@hotmail.com

ibolya.palffy@gmail.com

ili mene na:

patujko@gmail.com ili na PP

oglas je skinut, hvala na prijavi -admin

konstruktivan predlog :

Predlazem MOD timu da radi lakse preglednosti automatski brisu teme u malim oglasima "kupujem/prodajem" da ne bi cela strana bila u praznim postovima (uzasno deluje i jako neozbiljno da neko sastrane dodje i pogleda a vidi onaj uzas tamo).A da postavljaca autometskim odgovorom u vidu linka do pravila foruma obavesti preko privaten poruke.

Iskreno mali oglasi onako ne lice ninasta

Opšte rasulo...

Ovde većini znači kada ima veliki izbor iz više odgajivačnica kada kupuju štence, sada su ograničeni samo na one koji imaju "konstruktivan" broj postova a oni zapravo i ne moraju da imaju bolje pse od onih koji imaju manje postova, čak naprotiv...

Ovim načinom ljudi bivaju primorani da uzimaju pse samo onih koji smeju da postave oglas a takvih je 1%.

Sad će neko pomenuti kako nisu Halo oglasi ili slično, ali radi se o tome da se ovde mogu pogledati i slike, lakše se informisati, jednostavno ovo je forum kinologije i to tako funkcionište, kao što na, recimo, forumu sveta kompjutera imate oglase za prodaju kompjutera ili na krstarici poseban podforum oglasi...

Stvarno malo razmislite o ovome. Lako je reći to su pravila i kraj priče. Dugo je ovaj forum broj 1 po popularnosti što se tiče kinologije, ali to ne daje za pravo moderatorima i adminu da se ponaša tako nadobudno i da na svako konkretno pitanje odgovaraju "to su pravila i to je to".

Ako vam je iskrena namera bila da uredite forum, onda ste trebali da se pozabavite drugim podforumima gde se ljudi svađaju na krv i nož čak prete jedni drugima.

Konkretno na podforumima FCI grupa retko šta se i može pročitati o rasi koja vas interesuje.

Postoji na početku teme nešto malo o rasi, onda dalje kreću izveštaji sa izložbi i naravno svađe.

E to je trebalo da se menja...

95% ljudi je nezadovoljno a vi opet terate neku svoju politiku, pa se malo zapitajte.

Nije samo moderator da donese pravilo i to bude de facto tako, ovo je forum koji broji stotine aktivnih članova i treba voditi računa šta oni imaju da kažu...

Niti sam jedna od pomenitih...moderator/admin ali....pravila su takva kakva su,ko ih postuje uredu,ko ne jbg. :roll:

Jos ako su ista za sve (iskreno se nadam da jesu) onda ne vidim problem u tome.

Kao sto takodje ne vidim dalju svrhu pisanja icega na ovoj temi.Uvek ce se naci neko kome nesto ne odgovara...klasicna prica.