Recommended Posts

Posto nam mnogi pisu i pitaju za istoriju BK, ovim postom zelimo da vas podsetimo na istoriju BK:

Ovako je pocelo krajem 2003 gdine:

http://web.archive.org/web/200601030523 ... efb936ca78

Posle vec znate kako sve ide...

Itd, itd, itd ...

PS

Ako se ne ucita stranica sa linka odmah, morate malo sacekati, jer ovo se vadi iz ko zna kakvih teskih arhiva ...

PS2

Zahvaljujem se svima koji su sve ove godine pomagali da BK ( ranije BC ) postoji i dan danas...

PS 3

Za one koji ne znaju, rodjendan ovog foruma je 09. oktobar 2003 godine

Drage Naše  i Dragi Naši 

danas je 11. godina od kada Balkan Kinology kao forum postoji.

Svašta smo prošli za ovih 11. godina - lijepog, ružnog, smiješnog, žalosnog, svakakvih komentara u kojima se jesmo i nismo usaglašavali, hakovanja, padanja foruma, spasavanja baze podataka, vraćanja u funkciju....ali smi opstali.

U gornjem postu, napisanog od strane tehničkog admina, opisana je kratka istorija BK foruma.

Hvala svim članovima, moderatorskom timu, admin timu na učestvovanju u stvaranju, trajanju  i održavanju BK foruma, koji je postao svojevrsna arhiva kinoloških i kinofilskih dogadjanja na prostoru Balkana, a i šire.

Statistika 9.10.2014

• 1175072 Ukupno postova
  •  
  • 31300 Ukupno članova

Sve najbolje svima želi vam vaš BK i još jednom, hvala na povjerenju.

Srećan rođendan i puno sreće u daljem radu, samo tako nastavite!  (party)  (party)  (party)

catbday-742335.jpg

Hvala :) 

Edited by Petite

Srecan rodjendan BK! :cheer::clown:(party)

Ovo je sjajno mesto gde sve kinoloske novajlije mogu dosta toga da nauce i da vide kako stvari stvarno stoje u kinologiji na ovim prostorima! Mislim da je uticaj BK foruma na mnoge, a posebno na mlade kinologe i kinofile veoma znacajan, i da ovaj forum lako moze postati (a vec to jeste u velikoj meri) polazna stanica za menjanje nekih losih stvari u nasoj kinologiji.

Puno srece u daljem radu!

Hvala  (heart)

Edited by Petite

Drage Naše  i Dragi Naši 

danas je 11. godina od kada Balkan Kinology kao forum postoji.

Svašta smo prošli za ovih 11. godina - lijepog, ružnog, smiješnog, žalosnog, svakakvih komentara u kojima se jesmo i nismo usaglašavali, hakovanja, padanja foruma, spasavanja baze podataka, vraćanja u funkciju....ali smi opstali.

U gornjem postu, napisanog od strane tehničkog admina, opisana je kratka istorija BK foruma.

Hvala svim članovima, moderatorskom timu, admin timu na učestvovanju u stvaranju, trajanju  i održavanju BK foruma, koji je postao svojevrsna arhiva kinoloških i kinofilskih dogadjanja na prostoru Balkana, a i šire.

Statistika 9.10.2014

• 1175072 Ukupno postova
  •  
  • 31300 Ukupno članova

Sve najbolje svima želi vam vaš BK i još jednom, hvala na povjerenju.

Si ti sigurna da je SAMO 11 godina? (headbang)

Moj Otelo ima sada skoro i 15 godina, a cini mi se da je barem od svoje druge zivota "upoznat" sa radom foruma.

A i ti si tada vec imala devojcicu koja hoda (heart)

Kasnije je dosla druga ( devojcica).

Si ti sigurna da je SAMO 11 godina? (headbang)

Moj Otelo ima sada skoro i 15 godina, a cini mi se da je barem od svoje druge zivota "upoznat" sa radom foruma.

A i ti si tada vec imala devojcicu koja hoda (heart)

Kasnije je dosla druga ( devojcica).

Jeste BK 11 godina :)  :) 

A ti i ja se znamo 15tak godinica , još sa SC 'kućni ljubimci' chat-a :) :) 

A BK i moja Milena su isto godište.