Sign in to follow this  
dragoljub

Njemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 11. deo

Recommended Posts

Prva Kalina slika moze da bude zastitni znak neke kompanije koja proizvodi hranu ili opremu za pse.

Fotogenicna je kao Monica Belluci :giggle:

Da ljudi ne pomisle kako policija ima super kontrolirane pse jer radi sa ljudima te psi dolaze u kontakt sa ljudima,evo kako to izgleda.Treci pas po redu je Belgijski ovcar,drugi je njemacki ovcar

Pogledajte kako je policijski Rotvajler ugrizao nogometnog sudiju.

Pogledajte drugog psa

Pogledajte kako psa cupaju sa osobe,to su sve policijski psi.

samo da se zna.

Vinko,

kako vi obkasnjavate sva tri slucaja?Po meni malinoa je odradila svoj poso ako je uhvatila kriminalca za nogu,zatim dr.pas nemacki ovcar je bio izazvan od doticne osobe,dok treci pas rot zasto je napao sudiju?to mi nije jasno kako se to tolerise ja pokusavam da opravdam al nesto mi ne ide,jedino sta mi pada na pamet da je vodic napravio grsku ili je do psa???

Pozdrav svima!

@ TANYAKIROVOGRAD

Privet,

mozete li nesto vise napisati o Istocno - evropskom ovcaru , tj. velikom bratu nemackog ovcara :)

Мој Istocno - evropskom ovcar po imeny Dana, ona је veoma aktivan i veseo pas :grin:

@Atina Nemacki ovcar Sve sto si napisala je vecinom tacno . Rot-u je predhodno trebala da bude korpa da ne bi doslo do nezeljenih posledica.

Dux Vlasnistvo mog sina Jovana u neobaveznoj setnji!!! Prokomentarisite slobodno, prihvatamo i (+) i (-) komentare... (y)

Dux Vlasnistvo mog sina Jovana u neobaveznoj setnji!!! Prokomentarisite slobodno, prihvatamo i (+) i (-) komentare... (y)

Dux (y) zanima me koliko je star?Mali nemoze da ga drzi :D

Dux je star 4 godine i opasnog je temperamenta i karaktera. Loptica mu je sve u zivotu i moze da ide po nju 1000 puta na dan. A Joca sa svojih 12,5 godina odlicno vlada njime... :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this