Sign in to follow this  
dragoljub

Njemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 11. deo

Recommended Posts

Cestitke za okot. Nemoj da te vara crna boja, svi su crni kad se okote, mada bi bilo bas dobro da budu crni.

SRETNO

Ma da,naravno da znam,al ovo jedno je baš crno,majka moje ženke je potpuno crna,pa je povukla vjerovatno tu boju,dok su ostali standardni.Okotila je 5(3m i 2ž) tako da će biti posal.Njoj je owo drugo leglo,i prvi put je bila odlična majka a i sada je,tako da se nadam da će sve biti ok. Stalno je obilazim i tako

Pozdrav :grin:

Zna li neko kako se koristi Neostomosan,u koliko l vode ga teba rastvoriti i da li treba naprskati psa sa prskalicom ili okupati psa sa tim rastvorom?

Da li mogu da ga koristim za nem. ovcara starog 6,5 meseci?

Zna li neko kako se koristi Neostomosan,u koliko l vode ga teba rastvoriti i da li treba naprskati psa sa prskalicom ili okupati psa sa tim rastvorom?

Da li mogu da ga koristim za nem. ovcara starog 6,5 meseci?

Za uništavanje buva na psu i u njegovoj okolini možete koristiti Neostomosan rastvor (jedna ampula se rastvori u 1l vode) koji nanesete na psa. Moze se samo naneti Neost. i ne treba da se ispira ili nakon upotrebe psa okupati adekvatnim samponom.

Neost. rastvorom poprskate sve prostorije, nameštaj, pseći ležaj, kako biste uništili što veći broj buva u okolini. Ovaj postupak treba ponavljati 4 puta u razmaku od 7 - 10 dana.

Nemanja, čestitam ti leglo , da je sa srećom. Štencima sve najbolje , i ajde za koji dan da nas pocastis kojom slicicom .

Nemanja, čestitam ti leglo , da je sa srećom. Štencima sve najbolje , i ajde za koji dan da nas pocastis kojom slicicom .

Hvala Wlada na dobrim željama,biće i fotki,samo da budu dobro,jer su sada ove vrućine veoma opasne,od 12h do 18h je klima pored njih,al je veoma toplo.

Pozdrav i za ostale članove

Pozdrav svima i od mene!

Evo i jedna slicica od nas za upis, jeste malo starija, al se nismo slikali u novijim sumskim avanturama :oops:

scaled.php?server=138&filename=photo0229q.jpg&res=landing

Zasto ADMIN skida nesto sto nije oglas i gde,ni u jednoj recenici ne pise '' NA PRODAJU '' ili sl... ?!?!

Zato sto ti je svaki post sopstvena reklama, upoznaj se sa pravilima foruma i otvori sopstvenu prezentaciju.

Dezurni moderator

Imam jedno pitanje za malo iskusnije na ovom forumu,moj pas jede svoj izmet,to sam primetio danas prvi put pa da se raspitam sta to moze da bude,da li mu fali neki vitamin ,hranim ga dosta,neverujem da je gladan,nije mi jasno ako neko zna nesto o ovome nek prica!!!

P.S.Neki kazu da to nemacki ovcari rade mada ja ne verujem.

Pozz

Imam jedno pitanje za malo iskusnije na ovom forumu,moj pas jede svoj izmet,to sam primetio danas prvi put pa da se raspitam sta to moze da bude,da li mu fali neki vitamin ,hranim ga dosta,neverujem da je gladan,nije mi jasno ako neko zna nesto o ovome nek prica!!!

P.S.Neki kazu da to nemacki ovcari rade mada ja ne verujem.

Pozz

To rade neki psi,koliko sam ja shvatio,nauka još nije dokazala zašto to rade,moji psi to ne rade,jer sam im odmalena to zabranio i sada su na to navikli

@Elto Mozda oce cisto da te provocira ,probaj jednostavno da ga naucis da ne jede to nece ti to biti neki velik problem :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this