Sign in to follow this  
vucica

izlozba mesanaca

Recommended Posts

Ljudi, sta je sa izlozbama mesanaca? Ima li toga jos uvek? :lol:

Za poslednju koju sam cula takvu izlozbu bila je pre dve godine.. :(

Mislim da se ova izlozba odrzava jednom godisnje i to na "Taš-"u,ako ne gresim,mi se u poslednje vreme raspitujemo jer smo zainteresovani da našu mešenku izvedemo,nekako mi je žao nje uvek lickamo ostale "ukućane" za neku izložbu a ona sedi i prati sa pitanjem u očima:"a zašto su oni bolji?"Čim budemo saznali nešto javljamo vam .

Poz.

15820061523450005cc1.jpg

bas steta, samo jedna izlozba godisnje.. ako se ne varam, von olaf, mislis na izlozbu sto "orka" organizuje? poslednja za koju sam cula, tj na kojoj sam bila kao posmatrac :D je bila pre dve godine.. :( od tada nista..

bas sam htela, tj hocu moju donu da vodim, da vidim da li je stvarno najlepsi pas ili nije hahahah salim se :lol:

ako neko nesto cuje bila bih zahvalna da mi javi :wink:

usput - mesanka ti je preslatka :wink:

Ja sam cula da u Osijeku ima svake godine takva izlozba, ali ne znam kad se odrzava izlozba. Ako budem nesto saznala, ja cu vam se javiti, ako vas inostranstvo interesuje. I to sam cula da je jako kvalitetna izlozba.

Izlozba mesanaca je odrzana prosle godine na Beogradskom Cacib-u tj 13.12.09, a bice i ove, i to 14.02.10... Koliko znam, bilo je dosta peharcica, u raznim disciplinama ( najlepsi, najruzniji, najposlusniji, najneposlusniji, itd... )

PozZ