Recommended Posts

Malo pre kad sam postavljala slike, nije bilo opcije. Zato sam i javila jer sam videla da ste pisali kako je omoguceno.

Funkcija postoji samo treba prochitati >

viewtopic.php?f=57&t=8030&start=15

Ako negde ne funkcionishe onda budite ljubazni pa obavestite administraciju pre nego shto izvodite zakljuchke :wink:

A mozda bi trebalo malo procitati temu do kraja da bi bili u toku pre nego sto ispravite nekog ? Koristio sam opciju pretraga pre nego sto sam postavio novu temu ali sam kao predmet pretrage stavio edit i nisam dobio nista osim edit by mod xxxx, znaci nisam ja izvodio brzoplete zakljucke vec Vi...

Skript foruma je modifikovan i na celom forumu je mogucnost editovanja posta 15 minuta. Nakon toga samo ce moderatori ili administratori moci editovati i menjati.

A kako se to radi? Ili sam ćorav ili takvog dugmeta nema!

Ispravka: ovde vidim to dugme, ali u rubrici za VII grupu, konkretno o engleskim seterima to ne nađoh.

Zbog greske u skriptu pojavljivali su se problemi na nekim delovima foruma (temama) sa editom postova. To je otklonjeno i od ovog momenta na celom forumu se mogu editovati postovi, ali samo u periodu od 5 minuta od njihovog objavljivanja.

Sve na forumu je super, osim jedne veoma male stvari. Kada napisem neki post i prodje malo vremena, nema nigde dugme edit da editujem post. Da li bi moglo nekako da se postavi, mislim da bi znacilo.

Pozdrav :wink:

Opcija edit je ogranicena kako clanovi ne bi menjali svoje postove nakon izvesnog vremena (recimo nakon sto je na njih vec odgovoreno). Pre no sto posaljete post koristite opciju pregleda i razmislite o onome sto zelite napisati.

22. Pisite kvalitetno i ozbiljno. Ne pisite poruke nepovezano, tek da i Vi nesto kazete! Ako trazite pomoc, budite precizni. Izlozite tacno sta ocekujete da se dogodi, sta se u stvari desilo i iznesite sve relevantne detalje. Ukoliko odgovarate na neciju temu ili pitanje, odvojte nekoliko minuta i dobro razmislite sta cete napisati, proverite da li ste zaista u pravu i imate li dokaza za svoju tvrdnju. Ne zbijajte sale kada tome nije mesto na ozbiljnoj diskusiji (a najcesce nije). Budite spremni da stojite iza svoje tvrdnje.

Да ли могу да привремено користим опцију "измени" у постовима у којима су обрисане слике са сервера на којима су слике биле постављене? Слике се сада у посту више не виде.

Хвала!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this