Recommended Posts

Postovana gospodo!

Vidim da je opcija "izmeni" na ovom forumu nedostupna! negde u indeksu cak imamo informaciju da mozemo "monjati" postove u ovom forumu, ali kada odete na temu, nista od toga! cak i ova "stamparska greska" deluje nekako odvratno, zar ne, valjda je neko zaduzen za pravopis pa da to izmeni!

No , i dalje ostaje pitanje zasto se ne moze izmeniti sadrzaj posta na forumu??? veoma cesto se dogode greske u kucanju, previd predhodne poruke i slicno, i vrlo korisno bi bilo da korisnik moze izmeniti svoj post !

Unapred hvala na odgovoru!

Svi administratori su trenutno zauzeti. Molim Vas sacekajte, uskoro ce Vam se javiti admin. Ocekivano vreme je 30 dana.

Administrator trenutno nije dostupan. Pokusajte kasnije. Hvala. :mrgreen:

E za ovo cu da popijem ban.gif

Sad da imam edit pa da ispravim one poruke da ne vide :cry:

A mozda shvate shalu conf40.gif

A mozda i ne procitaju ovo uopste conf%20(13).gif

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Pazi sad ima icon_post_edit.gif :oops:

Zbog izuzetno loseg iskusta od ranije, postoje delovi foruma gde je onemogucen edit. Bilo je jako puno slucaja da odredjeni clanovi zapocnu "kavgu" a nakon toga edituju svoj post ili ga sasvim izbirisu, pa bude totalno neznanje na forumu . Na zalost, zbog ovoga ce trpeti korektni clanovi foruma, ali za sada ostaje tako.

Administrator trenutno nije dostupan. Pokusajte kasnije. Hvala. :mrgreen:

E za ovo cu da popijem ban.gif

Sad da imam edit pa da ispravim one poruke da ne vide :cry:

A mozda shvate shalu conf40.gif

A mozda i ne procitaju ovo uopste conf%20(13).gif

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

P.S. Pazi sad ima icon_post_edit.gif :oops:

Sto ne stavis slamni sesiric ili kapu kad pece zvezda ??? Bar do kraja avgusta, posle kako hoces :)

:)

Sto ne stavis slamni sesiric ili kapu kad pece zvezda ??? Bar do kraja avgusta, posle kako hoces :)

:)

'ocu! Upeklooo, ama bas! :oops:

Zbog izuzetno loseg iskusta od ranije, postoje delovi foruma gde je onemogucen edit. Bilo je jako puno slucaja da odredjeni clanovi zapocnu "kavgu" a nakon toga edituju svoj post ili ga sasvim izbirisu, pa bude totalno neznanje na forumu . Na zalost, zbog ovoga ce trpeti korektni clanovi foruma, ali za sada ostaje tako.

A sad ozbiljno, zar niste mogli da obavestite clanove o toj izmeni?

A i bilo je reci o tome jos davno. Ja sam dao predlog ,ako je to tehnicki moguce, da se post moze menjati samo u prvih 5 minuta kao na nekim drugim forumima.

P.S. Cuti, nije bilo banned.gif

Na vecini foruma postoji opcija da 24 chasa imate fore da editujete svoj post negde je to vreme skraceno a negde i produzeno. :wink:

Mislim de je stvarno vec vreme i da bi bilo korisno da se na ovom forumu ubaci opcija "UREDI" :!: Koliko puta mi se samo desi da negde pogresim ili da nesto previdim, iako pre slanja posta dobro proverim tekst, pa posle kad ga ponovo citam vidim gde sam pogresio ali onda je kasno preprvke nema. Mislim da ovakav jedan sajt definitivno zasluzuje da ima takvu opciju. Kad mogu oni i naj banalniji forumi koji nicemu nesluze da ga imaju sto onda nebi mogao i ovakav jedan veoma koristan forum. Verujte nisam ja jedini kojem se greske desavaju ima nas dosta :!:

Inace sve ostalo na ovom forumu zasluzuje samo reci hvale, jer je ako se izuzme opcija "uredi" sve ostalo je besprekorno odradjeno. Pogotovo kad je rec o radu admina kritike sa moje strane i nema. :wink:

PS: Ubacite opciju "uredi" PLEASE :!:

POZZZ :!:

I ja se pridruzujem apelima!

Trebalo bi omoguciti edit postova ako nigde drugde, onda makar u Oglama i topicima u kojima predstavljamo nase pse...

Bilo bi lepo da nam neko od administratora bilo sta odgovori!? :idea:

Ukoliko ne postoji razumevanje za neophodnost ove funkcije u topicima koje sam navela, molim da neko od admina edituje par postova u nasem topicu, posto je clanovima tako nesto onemoguceno...o tome mozemo na PM.

Napravila sam par gresaka u postavljenu slika, sada stoje samo linkovi, koji su neaktivni.

Hvala najlepse na razumevanju....

pozdrav svima

radimo na tome da se postavi opcija edit na jedan vremenski period (od vremena postavljanja post-a)

No

trenutno nam je GLAVNA preokupacija da nadjemo hosting, tj da nadjemo server gdje cemo da se smjestimo,jer iskreno se nismo nadali da cemo imati i ovoliko clanova,postova, posjeta .........

VAS STVARNO MOLIM DA IMATE RAZUMJEVANJA ,

i da ne mislite da ekipa koja odrzava ovaj forum raid protiv svojih clanova (pojedini postovi meni tako zvuce). Svi se trudimo koliko mozemo i koliko nam vrijeme dozvoli da budemo tu i uredjujemo ovaj svima nama dragi forum.

hvala lijepo

trenutno nam je GLAVNA preokupacija da nadjemo hosting, tj da nadjemo server gdje cemo da se smjestimo,jer iskreno se nismo nadali da cemo imati i ovoliko clanova,postova, posjeta .........

Kao sto sam vec rekao sve je dostupniji brzi internet a i vise je racunara na ovim prostorima pa se moze ocekivati sve vise i vise clanova, postova i poseta... To je za ocekivati s obzirom da je ovo najbolji forum posvecen samo kinologiji na ovim prostorima. Postoje jos nekoliko dobrih foruma ali su orjentisani samo ka jednoj rasi te su manji i laksi za odrzavanje.

Pa da sto pre predjemo na bolji hosting i da se modernizujemo da se zastitimo od onih botova, da imamo edit....:D

A danas je januar dvadeset treci! I niko nije nista preduzeo da se malo popravimo! Jos uvek opcija uredi ili izmeni nie dostupna na vecini foruma!!

A ona greska gde se obavestavamo da ne mozemo M O NJ A T I svoje postove i dalje stoji! Ja stvarno nemam pojma koliko je potrebno da se bar to izmeni ali mislim da je to rutinska stvar ali, zar je moguce da nikoga nije briga!??

Nadam se da ce neko od administratora ovo procitati............. nekad.....

Pozdrav Borob,

Ja ti samo mogu preneti ono sto mi je rekao administrator pre izvesnog vremena, kada sam ponovo pokrenula ovu temu. Kaze da na ovoj verziji foruma, koju trenutno koristimo, ta opcija (vremensko ogranicenje izmene postova) nije moguca.

Ako pronadjem taj post, citiracu vam ga ovde.

Skript foruma je modifikovan i na celom forumu je mogucnost editovanja posta 15 minuta. Nakon toga samo ce moderatori ili administratori moci editovati i menjati.

Skript foruma je modifikovan i na celom forumu je mogucnost editovanja posta 15 minuta. Nakon toga samo ce moderatori ili administratori moci editovati i menjati.

everyday_23.gif

Mozda je dovoljno i 5 minuta :wink:

A kako se to radi? Ili sam ćorav ili takvog dugmeta nema!

Ispravka: ovde vidim to dugme, ali u rubrici za VII grupu, konkretno o engleskim seterima to ne nađoh.

everyday_23.gif

Mozda je dovoljno i 5 minuta :wink:

Promenjeno na 10 minuta.

@Sava,

Prenecu administratoru da opcija jos uvek nije moguca na svim podforumima.

Lenka, je l' to danas nema? Juce u toku dana nije bilo moguce na svim podforumima, ali je do uvece omoguceno i trebalo bi da sad moze svuda. Promenjeno je na 5 minuta edit.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this