timon

American Pit Bull Terrier - 16 deo

Recommended Posts

Evo sta sve ljudi nazivaju pit bulom, zato ova rasa i propada.

viewtopic.php?f=87&t=34515

Od mog druga koji ima svoj APBT kennel i u sportu je u jednom leglu od bas,bas poznatog psa i manje poznatije kuje ali 100% ciste i radne (da se ne dovodi u pitanje)ostavio je sebi dva stenca.Jednog je poklonio kumu i kada ga je prvi put video posle 5 meseci hteo je da ubije kuma.Pas neuhranjen pun krpelja itd.Uzeo ga je nazad sebi i pas je izrastao ali je na sve licio samo na pita nije.Pokojni Paja,kada nadjem sliku postavljam je sa slikama brata i sestre.

Ne kazem da je ova kerusa sa slike pit,ali pise da je bila bolesna i ko zna sta se s`njom desavalo,pa ipak mislim da ste prerano prosudili da nije pit.

ne verujem da je ta shiljata zenkica cistokrvan pit ali ne bi me cudilo ni da jeste. Vidjao sam i ja neke slicne koji su izgledali kao mesavina vizle i basenjia a u koje su neki ozbiljniji odgajivaci polagali velike nade.

Slike su iz septembra 2010.

Sto?

Bio je i onaj zuti Konan(mislim da je bio Ch) sto je isao protiv Mupa ako se ne varam takodje slicnog izgleda.

Dobro kuja sa oglasa slabijo lici na pita ali nije sve u izgledu pogotovu za pita.Recimo Wham pas iz Hrvatske koj je uvezen iz Kanade cini mi se a americkog je porekla davao je fenomenalno game potomke ali slabe grizace a mnogi su imali ovako podignute usi mada je on imao potpuno normalne,Black Mup,pas vrhunske klase o kome ne treba trositi reci je imao kratke noge i to je prenosio na potomstvo,znaci kod pita,kao recimo i kod tose koja je za istu namenu imamo veliku raznolikost tipova bas iz tog razloga sto je tu karakter naj bitniji a ne izgled.

Stvarno se nadam sto rece ovaj sto je poklanja da se nece naci neka budala koj bi sterilisanu zenku probao za borbe.

sidartans nemoj da se sekiras oko debljanja drzi ga slobodno na ovoj kilazi koju ima na slikama (y) ,pitovi se isusuju samo kad su na keepu,inace ovako imaju vecu tezinu takozvanu chain weight,jer je mnogo opasno po psa drzati ga stalno na pit weight,nije zdravo i veliki je to stres za psa.Recimo u Rusiji je bilo mnogo pasa koje su neiskusni odgajivaci preko zime drzali na pit weight-u pa su uginuli od zime.naveo sam samo jedan od primera zasto ne valja ,ni jedan ozbiljan uzgajivac ne drzi konstantno psa na pit tezini.

sidartans nemoj da se sekiras oko debljanja drzi ga slobodno na ovoj kilazi koju ima na slikama (y) ,pitovi se isusuju samo kad su na keepu,inace ovako imaju vecu tezinu takozvanu chain weight,jer je mnogo opasno po psa drzati ga stalno na pit weight,nije zdravo i veliki je to stres za psa.Recimo u Rusiji je bilo mnogo pasa koje su neiskusni odgajivaci preko zime drzali na pit weight-u pa su uginuli od zime.naveo sam samo jedan od primera zasto ne valja ,ni jedan ozbiljan uzgajivac ne drzi konstantno psa na pit tezini.

potpuno se slazem (nod)

buliji su ukrasni psi,oni nisu za iste stvari pravljeni kao i pitovi tako da nema potrebe ni porediti te dve rase to je potpuno razlicita stvar

otacimajkabaileyijuicy3.jpg

bully.... :grin::grin:

a evo kako je nastao.....komentari su suvisni :giggle::giggle: ....izvinjavam se sto ponavljam sve sto je vec videno!

385701_2746321991867_1672071355_1628772_253607161_n.jpg

malo da dosadjujem sa slikama i da se pohvalim da moj buli sada dohvati 2m i 22cm iz mesta sa 32 kg. 19736773.jpg19736771.jpg i moj tom kojeg je nemoguce slikati 19736769.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.