Sign in to follow this  
connz

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 1. deo

Recommended Posts

~Harvey of Little Bombardier~

(Bonheur X Elisabeth of Little Bombardier)

Nac. 29/02/2004

mi nismo ali oni jesu :D

nadji harlijev rodovnik pa pogledaj :roll:

Helou svima!

Jako sam se obradovala kad sam videla da su ljudi aktivni na temu francuza. Mi kakve smo srece, ne bi me cudilo da sad s tim prestanete, kad smo se pojavili :)

Elem, citam postove i na svaki u sebi odgovaram, a verovatno se sad necu setiti sta sam sve pomislila. Psi su bas lepi...

Evo i nas, malo da se predstavimo. Ako mi uspe upload fotografije, da znate da je to nas Harli (to mu je nickname po ocu), po rodovniku je Quirinus of Sirmiumkids.

:idea:

Dule, ne zamajavaj se ovde na forumu, nego nabavljaj pirotehnike svih vrsta za sutra popodne. Posle ''Deda Mraza'' pravac parkijato na test/ispit urođenih osobina...pas se ne sme plašiti pucnja i vatrometa! :mrgreen:

Dule, ne zamajavaj se ovde na forumu, nego nabavljaj pirotehnike svih vrsta za sutra popodne. Posle ''Deda Mraza'' pravac parkijato na test/ispit urođenih osobina...pas se ne sme plašiti pucnja i vatrometa! :mrgreen:

ne brini Zoki, donosim one rakete sto odpadaju obrve od njih :mrgreen:

Helou svima!

Jako sam se obradovala kad sam videla da su ljudi aktivni na temu francuza. Mi kakve smo srece, ne bi me cudilo da sad s tim prestanete, kad smo se pojavili :)

Elem, citam postove i na svaki u sebi odgovaram, a verovatno se sad necu setiti sta sam sve pomislila. Psi su bas lepi...

Evo i nas, malo da se predstavimo. Ako mi uspe upload fotografije, da znate da je to nas Harli (to mu je nickname po ocu), po rodovniku je Quirinus of Sirmiumkids.

:idea:

:P hahahahaha

rezignirana deficitom portova za adsl kod nas u selu, bojkotujem internet kad god smem! samo se vi zabavljajte, a ja se pridružim tamo negde dveiljadedvadesetpete...

pa da vidite šta imam novo ;)

ne brini Zoki, donosim one rakete sto odpadaju obrve od njih :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(carlito ti ne moras da gledas :) )
Hahahaha Ortino svaca cast :!: :!: :!:

Nando je pravi reper :!: :mrgreen: :mrgreen:

Klub necu da komentarisem, samo cu da ubacim sliku :mrgreen: :mrgreen:

ja cu ovaj put potegnuti na ortinovu stranu,ipak je crno-belo crno-belo :D

brate carlito nadam se da se ne ljutis :mrgreen:

svima koji veceras negde idu , lep provod,ludu zabavu i SVE NAJLEPSE U NOVOJ GODINI zele

janis joplin of nimimi house i tdusan sa porodicom(u nastanku :wink: ) :!: :!: :!: :!:

da se nadovezemo na ortina kad je kolorit u pitanju :lol:

Helga,Hester,Hanna van Marver's Fortuna

http://i859.photobucket.com/albums/ab15 ... rHanna.jpg

svima koji veceras negde idu , lep provod,ludu zabavu i SVE NAJLEPSE U NOVOJ GODINI zele

janis joplin of nimimi house i tdusan sa porodicom(u nastanku :wink: ) :!: :!: :!: :!:

da se nadovezemo na ortina kad je kolorit u pitanju :lol:

Helga,Hester,Hanna van Marver's Fortuna

http://i859.photobucket.com/albums/ab15 ... rHanna.jpg

Helga mi je premedena :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Carlito poceo od jutros da slavi Novu god!!!!

Prvo u firmi pa posle u kafani, pa kuci pa ide ponovo kafana (ako doceka ponoc slavice :P )

Zelim svima lud provod nocas i Srecnu Novu Godinu :!: :!: :!:

http://i46.tinypic.com/1rzs07.jpg

Dule drate al cemo da pijemo :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dule drate al cemo da pijemo :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

8)

Boga mi hocemo,tamo negde u avgustu :D

veliki pozdrav :!: :!: :!: :!:

Carlito poceo od jutros da slavi Novu god!!!!

Prvo u firmi pa posle u kafani, pa kuci pa ide ponovo kafana (ako doceka ponoc slavice :P )

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bravo Dule, ovim si opravdao večerašnji izostanak na skupu u parkijatu...zapravo, poštedeo si malu Janis svetleće i pucajuće torture! :D

p.s. - sledeće godine kod tebe dolazi ''deda mraz'' :!:

Bravo Dule, ovim si opravdao večerašnji izostanak na skupu u parkijatu...zapravo, poštedeo si malu Janis svetleće i pucajuće torture! :D

:

bas mi je zao sto nismo stigli,mada sam siguran da bi morao janiski davati dijazepam za smirenje

druzenje sa deda mrazom je bilo extra,kad mi proslede slike stavicu neku sa buducim kinologom Nadjom :D

p.s. - sledeće godine kod tebe dolazi ''deda mraz'' :!:

ajme meni,bice nas puna kucica :D :D :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this