Sign in to follow this  
connz

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 1. deo

Recommended Posts

Evo jos jedan mali film o borbi za loptu (Frida i Feton). :lol:

Jel' ostao Feton nepovredjen, Frida na kraju krece u konacan obracun a vi iskljuciste kameru! :mrgreen: :mrgreen:

Ovo bijelo g...o padalo cjelu noc.... dobio zuljeve od lopatanja.... a onaj majmun s grtalicom,

on ko da se krije iza coska mater j..o svoju i ceka da ja ocistim ispred kapije...... Shupak...

:wink: :P

E društvance, pa kod mene sve sami francuzi u ulici! Imamo Paka (1.5 g crni tigrasti) i Bolta (9 mes. tigrasti crni) Lepi su ko lutke, a moj kakonja još ne ide vani i boji se snega na terasi. Strašno , taman smo naučili da traži na terasi da obavi , to što treba i sad od ovog snega se uplašio.

Goldgiant imate predivne pse.Slike sa dogama su fantasticne :D :D :D .

mozda nisi nasla zicu za Merlin,cime je hranis?
Merlin nece ni jedne granule,cak ni pomesane sa mesom pa moram da kuvam :( .Uglavnom meso ili riba sa pirincem,muslijem,ponekad jabuke,sargarepom,nekad ubacim jaje ili mleko.Obavezno ubacim po malo caja zalfije,koprive i nane zbog gasova.Nana pomaze,hvala joj :D .Sve sam pokusavala,cak je ostavljala dva dana gladnu ali ni da pomirise granule.Trpi i nece napolje zbog snega :shock: .Da li neko zna na kom sajtu se mogu videti fr.buldozi od kuce R?Nasla sam samo sar pej.

Merlin nece ni jedne granule,cak ni pomesane sa mesom pa moram da kuvam .Uglavnom meso ili riba sa pirincem,muslijem,ponekad jabuke,sargarepom,nekad ubacim jaje ili mleko.Obavezno ubacim po malo caja zalfije,koprive i nane zbog gasova.Nana pomaze,hvala joj .Sve sam pokusavala,cak je ostavljala dva dana gladnu ali ni da pomirise granule

bas neverovatno,ova moja ne bira jela bi sve sto joj se da,ali RC+malo svezeg mlevenog govedjeg mesa+sargarepa nam je stvarno dobitna kombinacija,znam da Merlin zivi sa mackama ali mozda bi bolje jela kad bi bila u drustvu jos jednog kucova.....

Trpi i nece napolje zbog snega

i janis se prvo prepala ali kao i uvek ,(legenda mala),odma se opustila i pocela sa jurnjavom :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozdrav iz snegom zatrpanog Novog Sada :D

znam da Merlin zivi sa mackama ali mozda bi bolje jela kad bi bila u drustvu jos jednog kucova.....
Veruj mi da mi je padalo na pamet da kupim jos jednog buldozica ali znam da necu moci da odolim i ne ostavim jedno za sebe kada se okoti pa sam odlucila da sacekam sledecu god.Mada koliko se vezujem ne bi me zacudilo da ostavim sve :mrgreen: .Sto se tice granula njoj nije bitno koje su,jednostavno,to nije hrana :( .Konzerve joj smrde pa pokusava da prevrne ciniju i radi njuskicom kao da zakopava.Ja jesam pre za kuvanu hranu,ali je nezgodno ako idemo negde na vise dana :roll: .

znam ja tacno o cemu pricas,i moj prethodni pas je bio u fazonu:"granule???ma sklanjaj mi to sa ociju" :mrgreen:

to me je bas dovodilo do ludila

zato sam mozda malo i utovio janis

prosto mi milina gledati kako oduva porciju za dva minuta i posle lize praznu ciniju

Uf, posle ovoga je ''skeletor'' pao u nokdaun i morao da trči do kuće. Mala ''buldožerka'' udara kao da je ceo subotnji dan provela na izložbi i po povratku ručala kod ''skeletora''....možda tako izražava zahvalnost! :D

E društvance, pa kod mene sve sami francuzi u ulici! Imamo Paka (1.5 g crni tigrasti) i Bolta (9 mes. tigrasti crni) Lepi su ko lutke, a moj kakonja još ne ide vani i boji se snega na terasi. Strašno , taman smo naučili da traži na terasi da obavi , to što treba i sad od ovog snega se uplašio.

pa ajde deste fotoaparat u ruke pa ih uslikaj, i njih i svog zucka

on ce porasti a mi ga ne vidjamo :)

poz

luka TDB-kako napreduje terapija :?:

Uf, posle ovoga je ''skeletor'' pao u nokdaun i morao da trči do kuće. Mala ''buldožerka'' udara kao da je ceo subotnji dan provela na izložbi i po povratku ručala kod ''skeletora''....možda tako izražava zahvalnost! :D

Skeletore pa to je skriveni HI-MEN :!: :mrgreen: :mrgreen:

imam jedno pitanje, fredu se u poslednjih mesec dana oseti malko neprijatno iz nosa i ka kine te kapljice smrduckaju, jel ima neko neku ideju ili je to normalno mada ne bih baš rekao?!

Uh Luka sve na njega,jadnicak.Vodi ga kod veterinara,mozda je iz pluca.Mesec dana je puno.To su verovatno neke bakterije ako smrducka.Pitaj i sta da dajes od vitamina jer mu je slab imunitet pa je podlozan i gljivicama i prehladi :( .Nije pametno da cekas jos.Kako je sa gljivicama?Srecno i javi sta je bilo.

pa ne verujem da je iz pluća jer bi se onda osetilo i iz usta, kontam da je od slina, idemo u ponedeljak pa da vidimo, što se vitamina i toga tiče krvna slika mu je PERFEKTNA a gljivice polako ali sigurno nestaju samo na jednom mestu dlaka još ne raste jer se on češe pa kida dlaku ali kad sve gljive ppobijemo neće ga ni svrbeti

ma druze ja mislim da taj smrad nije nista,to je verovatno od tih terapija i lekova,

mada ako budes isao kod Slobodana odradice on bris pa cete videti sta je,ako je uopste nesto

poz

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this