Sign in to follow this  
connz

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 1. deo

Recommended Posts

meni ova tigrasto bela zenka privukla paznju i izgnjavio sam je.Bas me cudi da im je losa ring dresura bila je l je stajala van ringa kako treba.Sam vlasnik mi je rekao da bolju glavu ima crni a telo belotigrasti pas.Mada je meni va zenkica super izgledala.Nadam se da ce se razviti kako treba je l je ipak jos uvek dosta mlada tek sest meseci

E onda je usla u ring i to je ovako izgledalo (ni makac) :!:

http://i48.tinypic.com/4ht954.jpg

http://i50.tinypic.com/xmpuls.jpg

Meni su obe prelepe, crna mi je za nijansu lepsa, a po sudiji belotigrasta je bolja i crna je prosla dalje samo zato sto se ova druga ukopala .

Vukasine jesi li izvodio svoju "vevericu" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrav :!: :!:

Pozdrav svima i cestkike svim izlagacima!!!

Da se malo pohvalimo! :mrgreen: :D Ove dve mlade zenkice (bela i crna) kao i Fifika imaju predke iz Madarske, ali rodeni su ovde u Srbiji u nasoj uzgajivacnici. :D

Zaista smo zahvalni njezinim vlasnicima, a mislim da Glory i Goody imaju jos vremena za ring desuru, nadamo se da ce i oni postici lepe rezultate u buduce kao i Fifika...

Stvarno su lepe nemam sta da zamerim a mazne hihih.(bar ova belotigrasta)

carlito nisam nista izlagao Zix je zavrsio sampionat Rita isto a Lejla je mala nije jos stasala ni za razred mladih,a da bacam apre da bi mi sudija rekao Vrlo Perspektivna necu to znam i ja sam. ;)

nadamo se da ce i oni postici lepe rezultate u buduce kao i Fifika...

da,samo sto ce na prolece biti zestoka konkurencija :mrgreen:

poz

Bice-bice, sigurno! I mi idemo sa nasim mladima, racunajte i na Fridu, i na Feroa...

Super drustvo! Jedva cekam!!! :D :D

tdusan je napisao:

Citiraj:

nadamo se da ce i oni postici lepe rezultate u buduce kao i Fifika...

da,samo sto ce na prolece biti zestoka konkurencija

poz

Bice-bice, sigurno! I mi idemo sa nasim mladima, racunajte i na Fridu, i na Feroa...

Super drustvo! Jedva cekam!!!

pa fala Bogu!

bice mnogo zanimljivije kad u ringu bude desetak francuza,i titule vrednije nego kad je bez konkurencije

Super drustvo! Jedva cekam!!! :D :D

Supeeer :!: :!: Sto vise francuza to bolje :!: :!: Pa posle u kafanu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrav!!

Cestitke na postignutim rezultatima!!! Fifika je jako lepa!!! Taman Hypppy treba cura, jer su poceli hormoni, hahahaha :lol: :lol: :lol: , sala.

Tdusan, pa kako to sad? Kako mislis belinu na grudima?? Koliko ima kg, kad mora na dijetu? Cestitke!

Deste, hvala Vam puno, postavite i Vi vaseg secera, da vidimo kako je napredovao, mora da je pravi smeker. Jedva cekam da poraste da nam bude konkurencija. Treba da se plasimo!!!!! :cry:

Ma sledeca godina bice paklena, kad se skupi ekipa, ima da bude ludo, koliko francuza na jednom mestu.

Eto neka bude ko pobedi vodi u kafanu, hihihihi.

Supeeer Sto vise francuza to bolje Pa posle u kafanu

carlito i njegova kafana.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pa sta cu kada volem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i mi overili prvi pravi sneg :!: :!: :!: :!:

ludnica,evo sad divlja i unutra :mrgreen:

ali ovaj carlito..................suskavac za sneg,dvoriste ko pista,i sve kamin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Betika uziva bolje nego britanska kraljica :mrgreen:

Tdusan, pa kako to sad? Kako mislis belinu na grudima?? Koliko ima kg, kad mora na dijetu? Cestitke!

ne znam ni ja,mora da je malo pobrkao sa jos nekom rasom koju sudi...

ne znam koliko ima kg,nisam je skoro merio al je teska ko tuc,i oseti se salce pod rukama

malo dijetice nece da joj skodi

ukinuo sam joj smoki i krekere :mrgreen:

pozdrav drugari!!!

Pa ne mogu da verujem. Ko ih je sudio?? To se desava zato sto svi sude sve rase!!!! Mozda se zbune :wink: .Pomesao ih je sa vestikama :lol: :D 8) . Betika uziva, gospodjica mala, kako joj je lepo! Ovaj moj bez sargarepe nigde, al zato kad ispusti, svi pod maske sa kiseonikom. :lol: .

Pa ne mogu da verujem. Ko ih je sudio?? To se desava zato sto svi sude sve rase!!!! Mozda se zbune :wink: .Pomesao ih je sa vestikama :lol: :D 8)

mislim da se zove Zeljko Kraljic,all round-er,mada me to nije potreslo sto je rekao,ostali komentari su ok,jedino to za glavu..

bilo mi je vaznije da vidi sta je ceka,oseti atmosferu...

da ste je mogli videti kad smo usli u "halu" kako je lajala...pogubljeni bumbar :mrgreen: ,al brzo se sabrala i opustila

ima vremena do proleca da vezbamo ring dresuru pa cemo videti..

ne znam ni ja,mora da je malo pobrkao sa jos nekom rasom koju sudi...

ne znam koliko ima kg,nisam je skoro merio al je teska ko tuc,i oseti se salce pod rukama

malo dijetice nece da joj skodi

ukinuo sam joj smoki i krekere :mrgreen:

pozdrav drugari!!!

Sudija je nervozan bio kao lav zbog organizacije :!: Belina je samo kolateralna greska :!:

Pa ne mogu da verujem. Ko ih je sudio?? To se desava zato sto svi sude sve rase!!!! Mozda se zbune :wink: .Pomesao ih je sa vestikama :lol: :D 8) . Betika uziva, gospodjica mala, kako joj je lepo! Ovaj moj bez sargarepe nigde, al zato kad ispusti, svi pod maske sa kiseonikom. :lol: .

Ja u kuci uvek imam dve boce sa kiseonikom (za svaki slucaj) :mrgreen: :mrgreen:

Evo jedna slika o Fride, ona i Fifika su sestre. :D

ovo mi nije bas najjasnije....

po kome su sestre?

I po ocu i po mami, jer su rodene sestre.

Evo ih zajedno, "F"-leglo. :)

2009__jan_11_004.jpg

Pa ne mogu da verujem. Ko ih je sudio?? To se desava zato sto svi sude sve rase!!!! Mozda se zbune :wink: .Pomesao ih je sa vestikama :lol: :D 8)

mislim da se zove Zeljko Kraljic,all round-er,mada me to nije potreslo sto je rekao,ostali komentari su ok,jedino to za glavu..

bilo mi je vaznije da vidi sta je ceka,oseti atmosferu...

da ste je mogli videti kad smo usli u "halu" kako je lajala...pogubljeni bumbar :mrgreen: ,al brzo se sabrala i opustila

ima vremena do proleca da vezbamo ring dresuru pa cemo videti..

Bice Janis extra, samo polako!!

I po ocu i po mami, jer su rodene sestre.

Evo ih zajedno, "F"-leglo. :)

2009__jan_11_004.jpg

pa kada ces nauciti da citiras :?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Ima li ista lepse od malih francuza :P :P

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

mozda najlepsa kinoloska slika koju sam ikad video!!!!!!

vezano za Fifi, bunilo me je to sto se zove "nimimi" al sam po'vatao :wink: :wink:

poz

tdusan :arrow: Nema problema, ima savrsene vlasnike, to je najvaznije. :)

ne zamerite,dok sam ja pokapirao :oops: :oops:

prelepi su vam mali dogosi!!

tu u nasem parku vrslja i vas Edison,al nikako da ga ova moja navata da ga sredi :D

pozdrav

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this