Sign in to follow this  
connz

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 1. deo

Recommended Posts

O kako je super da je forum oživio i u toj temi o f.b.Samo je šteta što se ne javljaju i veči uzgajivači iz Srbije i drugih država.

L.p.Benjamin

Steta, al' ko zna mozda se predomisle mada........ :roll:

BenSon je napisao:

O kako je super da je forum oživio i u toj temi o f.b.Samo je šteta što se ne javljaju i veči uzgajivači iz Srbije i drugih država.

L.p.Benjamin

Steta, al' ko zna mozda se predomisle mada........ :roll:

:arrow: koga nema bez njega se i moze i mora

jel može pomoć? štene od 3 meseca, koliko bi trebalo da spava, mislim naveče i preko dana?

hvala unapred!

ps/ninagoxy za presednika :o

najčešće on nas natera da spavamo kad se njemu spava! Al malo sam u zabludi, mislila sam da su tromiji i "stondirani" al ovaj moj je jako živahan .....možda ipak plišana igračka , što bi svetovao Benjamin.

Ben- son, gde se nalazi vaša odgajivačnica? Ako budemo išli na zimovanje , posetićemo vas, ako ne onda na leto .

i ja sam bio u zabludi,al sam brzo shvatio o cemu se radi..

FB je jedna neumorna i hiperaktivna rasa :!: :!:

dok ne sustane,a onda ga nema 3-4h :D

pozdrav

najčešće on nas natera da spavamo kad se njemu spava! Al malo sam u zabludi, mislila sam da su tromiji i "stondirani" al ovaj moj je jako živahan .....možda ipak plišana igračka , što bi svetovao Benjamin.

Ben- son, gde se nalazi vaša odgajivačnica? Ako budemo išli na zimovanje , posetićemo vas, ako ne onda na leto .

Odgajivacnica se nalazi u Sloveniji (detalji na Benjaminovom sajtu) :!: :!: A u posetu se ide kad vas domacin pozove :wink: :!:

Uzivaju cure, hihihi. Drustvo javio se problem. Hyppo cese usi ko poludeo! Ispirala sam mikosebom, mazala nevenovom kremom, perem ih svake nedelje, al on cese li cese! Tako da je vec islo i do krvi. Veterinarka nezna sta je :roll: .

Pozdrav! :?:

Imamo i mi gazdaricu :!: :D

a-ha,sta ces sad?! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kad ces nauciti da citiras da 'bosno moja' ne popravlja za tobom :wink:

Pa samo cu da dodam vise mesa za rostilj kad se budemo videli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uzivaju cure, hihihi. Drustvo javio se problem. Hyppo cese usi ko poludeo! Ispirala sam mikosebom, mazala nevenovom kremom, perem ih svake nedelje, al on cese li cese! Tako da je vec islo i do krvi. Veterinarka nezna sta je :roll: .

Pozdrav! :?:

Za higijenu usiju ja koristim Virbac Epi-Otic i nisam imao nikakvih problema :!: :!:

Neznam u cemu je problem, ali bih ti preporucio da promenis veterinara :!:

Pozdrav!

Pa samo cu da dodam vise mesa za rostilj kad se budemo videli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

prodato :!: :mrgreen:

Hyppo cese usi ko poludeo! Ispirala sam mikosebom, mazala nevenovom kremom, perem ih svake nedelje, al on cese li cese! Tako da je vec islo i do krvi. Veterinarka nezna sta je

:arrow: moj savet je PANVET

pozdrav

Hvala na savetu! Gde mogu da kupim Virbac Epi-Otic ? Bas sam se zabrinula jer vidim da nista ne pomaze! Da li mi mozete napisati adresu od Panveta, da odemo na jedan sistematski?

Hvala puno!

jbt, carlito al si naopak - u posetu se ide kad te domaćin ppozove'! pa, čovek ima odgajivačnicu , ne drži masonsku ložu . Pa ne idem ja u Sloveniju da kod njega odsednem, hvala Bogu pa imam po celoj deželi što rodbine , što prijatela , pa Benjamina mogu posetiti uz put, naravno ako ima francuze za pokazati ...... :mrgreen:

Veterinar u Subotici se zove Stevanov Slobodan br.tel.u ordinaciji 024-571-920 rade svaki dan od 08 do 19 h.Njegov lični tel. 063-502-049.
Gde mogu da kupim Virbac Epi-Otic

mi kupili u vet stanici,nesto oko 500 kinti

jbt, carlito al si naopak - u posetu se ide kad te domaćin ppozove'! pa, čovek ima odgajivačnicu , ne drži masonsku ložu . Pa ne idem ja u Sloveniju da kod njega odsednem, hvala Bogu pa imam po celoj deželi što rodbine , što prijatela , pa Benjamina mogu posetiti uz put, naravno ako ima francuze za pokazati ......

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Virbac Epi-otic sluzi za dezinfekciju usiju,tj. sprecava nastajenje mikroorganizama( bakterija).

Neznam da li ce pomoci u tvom slucaju posto Hyppo vec ima bakterije,ali ti probraj, nemoze da skodi!

Pozdrav :!: :P

jbt, carlito al si naopak - u posetu se ide kad te domaćin ppozove'! pa, čovek ima odgajivačnicu , ne drži masonsku ložu . Pa ne idem ja u Sloveniju da kod njega odsednem, hvala Bogu pa imam po celoj deželi što rodbine , što prijatela , pa Benjamina mogu posetiti uz put, naravno ako ima francuze za pokazati ...... :mrgreen:

Deste nema problema možeš i kod mene prespavat,samo se mi moraš par dana prije najavit da pošaljem ženu na skijanje :lol: :lol: :lol: !

L.p.Benjamin

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this