Sign in to follow this  
connz

French Bulldog, Francuski buldog, Sekcija 11, FCI 101 1. deo

Recommended Posts

Iz kojih odgajivacnica su ovi psi? Mozez li da postavis linkove odgajivaca, ako ih imaju, molim te!

Ovo nam je prvi kontakt sa ovo rasom, pa nam svaki koristan info dobro dodje. :mrgreen:

Hello everyone,

I came here to say thanks for liking my Frenchies,

Best Regards

P.S. I am the proud owner of Ippie & Ixie.

it's best to write in English, please

Cheers.

Ne moraju biti dobri dovoljno je da nisu vise u mogucnosti da neguju svog ljubimca i da ga zele udomiti..Na kraju krajeva sad ce mi rodjendan bilo bi red da mi neko nesto i pokloni :)

Udomljavali su jednog francuskog buldoga starog 6 godina u orca organizaciji ali ja ne mogu da nadjem taj post na njihovom sajtu izgleda da je mali debeli udomljen

:)

Kako se krecu cene francuza danas

Ja znam da su ranije bili papreno skupi nekih devedesetih..

Prekrasni su vam francuzi. :wink:

Mene isto zanima cijena francuskih buldoga u Srbiji,ja sam iz Hrvatske,ovdje se cijene kreću oko 1000 eura za pse s papirima :o, to možda i ne bi bilo puno da ti psi toliko i vrijede,ovdje u Hr ima svakakvih francuza, duguljastih,visokih,s predugim repovima :shock:

Kakvo je stanje kod vas, i možete li mi preporučiti neke uzgajivačnice kod vas.

Pozdrav iz Splita.

:D

U srbiji za te pare dobijes vrhunskog izlozbenog psa i sto je jos vaznije zdravog. Ima nekoliko kvalitetnih odgajivacnica, a ja bih trenutno izdvojio "Of Nimimi House" .

Evo slike njihove zenkice koja je na CACIB Jagodina bila prvak rase. Predivna zenkica!!!

U srbiji za te pare dobijes vrhunskog izlozbenog psa i sto je jos vaznije zdravog. Ima nekoliko kvalitetnih odgajivacnica, a ja bih trenutno izdvojio "Of Nimimi House" .

Evo slike njihove zenkice koja je na CACIB Jagodina bila prvak rase. Predivna zenkica!!!

Ova zenkica je zaista lepa!

Ima i bia jednu divnu stariju damu. Mogla bi da je predstavi, ako ovo procita! :wink:

Inace, ja bi ipak izdvojila odgajivacnicu "Royal Laszatti" koja je bez dileme najjaca odgajivacnica na ovim prostorima i svi trenutno najkvalitetnijipsi u zemlji i sire su potomci pasa iz te odgajivacnice. I zenka sa slike sa izlozbe u Jagodini je direktni potomak priplodnjaka Daulokke's Charlatana koji je u vlasnistvu ove odgajivacnice. http://www.geocities.com/royallaszatti Rezultati govore sami za sebe.

Pozdravi na vsichki frenchita ot Fifa :)

Bravo Fifa!

CACIB Plovdiv '08 Mnogo Perspektivna!

Bravo!

Chestito!

Ippie ima CAC, CACIB, BOB Bitola, Makedonia!

Sega Greece, Romania....

Connz potpuno se slažem sa tobom jer poznajem pse od Of Nimimi House i po mom mišljenju su po kvalitetu francuskih buldoga u Srbiji broj jedan.Kod njih mi se najviše sviđa jer znaju šta oču i puno daju na kvalitet.

Nela ako kupiš psa u toj odgajivačnici vjeruj mi da sigurno nečeš pogrješit.

L.p.Benjamin!

Connz potpuno se slažem sa tobom jer poznajem pse od Of Nimimi House i po mom mišljenju su po kvalitetu francuskih buldoga u Srbiji broj jedan.Kod njih mi se najviše sviđa jer znaju šta oču i puno daju na kvalitet.

Nela ako kupiš psa u toj odgajivačnici vjeruj mi da sigurno nečeš pogrješit.

L.p.Benjamin!

Mislis: "DELODI potpuno se slazem s tobom"

Da, razmisljaju i pametno rade u uzgoju, a i super su ljudi (covek).....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this