Sign in to follow this  
Southern Star

Odgajivacnica labrador retrivera "Southern Star"

Recommended Posts

Da kazem i koju rec o nama- mi smo "mlada" odgajivacnica, imamo 3 psa, 2 zenke- ritu i njenu cerku fani, i mladog muzjaka ebonija, buduceg zajednickog im muza :-)

rita ima 3,5 god. ebony 18 meseci a fani 17.

rita je sluzbeno- african queen royal standard, fanci chocolate fantasy a ebony je ..."samo" ebony royal standard :-)

evo nekih slika od nas, a bice jos ..

pozdrav svima!

Ritic...

SV400053.jpg

ritacekaocenjivanje.jpg

rita4.jpg

Cestitam Bojana, zaista lepi psi. Uspeh i u buducem !!!

PS

Mnogo pozdrava od Kastra, Kristala, Dabl Trabl, Marks i Bejlisa. Skoro svake subote i nedelje smo zajedno sa skoro pola druzine :)

zdravo dusko!

najpre da ja tebi cestitam na prinovi- secam se kad si mi rekao da planiras sebi da ispunis san- i jesi!

mnogo je lep mali, i jos crn, stvarno je presladak, a i malo sam zvirnula u pedigre, ne razumem se u tu rasu ali mi psi deluju svi u tipu sa divnom dlakom, posebno su crni-da padnes u nesvest!

ne stizem da pisem na svim forumima inace ne bih ni jela ni pila ionako me glava boli od kompa- po celu noc i dan ja nesto kucam i buljim u ekran:-)

hvala za podrsku i lepe zelje!

plese- pozdravi sve kuckare koje znam!

mislila sam da mozda dodjemo sad na cacib kod vas da vidimo druzinu!

ako organizujemo prevoz dosli bismo- volela bih sve da ih vidim, oni su sad vec veliki :-)

Pozdrav za sve i cestitke- vi odoste u EU!

:-)

Bojana, hvala na lepim recima. Posebno sam zahvalan jer znam da si od ljudi koji zaista misle ono sto pricaju. Da, zaista sam srecan jer imam jos jednog psa kakvog sam zeleo, a da li ce biti sampion ili kucni ljubimac sasvim mi je sve jedno.

Ako budes dolazila ovamo, bice nam svima jako drago i docekacemo te kako dolikuje jednom pravom i velikom coveku, ljubitelju pasa i kinologu.

A sto se tice toga da "odosmo u Evropu", za neke je mozda tako, ali i ja i ti ce mo jos popricekati...