Sign in to follow this  
dragoljub

Njemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 10. deo

Recommended Posts

Evo i jedne ,,kifle''

A sada zadnje noge te iste ,,kifle''

Kasnije cu postaviti i snimak kako grize

I ako ne volim eksterijerne pse, kako ti kazes "kiflice" ovaj mi se dopada i jako bih voleo da ga vidim na rukavu. Sa snimka se vidi da konacno neki pas nema X zadnje noge, ali mi se cini da mu je nesto uzaniji zadnji stav...doduse nezahvalno je davati sud na osnovu kratkog snimka. Takodje zamerio bih mu i onu prelomnu tacku na ledjima.

Sa druge strane, gledao sam i jos par njegovih snimaka na YouTube i stvarno odaje utisak kvalitetnog psa.

Pozdrav :)

@beli.pastuv

Pas kao i svaki drugi ima mane, nije idalan ... jedino sta ti mogu reci to je da pas uzivo izgleda lepse nego na fotkama i snimcima ... sto se tice rukava to vec ne mogu sam da snimam tj. potreban je i marker :) ... kada snimi postavicu i to na youtube ... sve u svemu hvala i na kritikama i na pohvalama ...

Gorane,

Drago mi je da ne odgovaras ljutnjom na kritiku, to je prava retkost na ovom forumu. Naravno ni jedan pas nije idealan, ali zato forum i sluzi da se sve lepo prokomentarise i jedni od drugih naucimo nesto. Iskreno volim da napisem ono sto mislim, jer komentari tipa 'jau kako je swadak' i 'njuska mamina' za mene nemaju posebnu vrednost.

Posto stvarno nisam upoznat detaljnije sa tvojim psom, molim te postavi njegov rodovnik, jer me jako interesuje.

Pozdrav i srecno u daljem radu :wink:

Pozz evo malo i nas ,

nije neka dama i nije izgled , mislim gradja dobar , ali dusa je jedinstvena :inlove:

dzhhz.jpg

klempava moja magarica :giggle:

vh87c4.jpg

azaogm.jpg

Wlado,lepa kučka.

Uroše i tvoj pas mi se sviđa...

Evo i moje trudnice,neverovatno se ugojila,samo leži i sedi,sise su joj prevelike,široka je puno,a tek treba da se okoti za 20-ak dana,više nema svakodnevnih šetnjica i istrčavanja,sada je samo pustim 10 min po dvorištu

fotografija0193z.jpg

Nemanja jer se tvoja zenka koti po drugi put?

Pod kim si je pario prvog puta,a pod kim drugog puta?

Pozz

Ako moze mala pomoc. Nikad nisam hendlovao NO na izlozbama. Kako da naucim psa da ide ispred...Bilo koji savet je dobro dosao... Jel ja treba da vodim psa ili da trcim ispred....

Sta da se daje kucki koja doji da bi imala vise mleka?

Sta da se daje kucki koja doji da bi imala vise mleka?
Ako kuja trenutno nema dovoljno mleka : 1 do 2 zumanceta i pola litra mleka (bolje bi bilo ono bez laktoze) i ja sam mojoj dodao malo meda. A u ishranu joj obavezno ubaci jogurt, sir..., meso i neke kvalitetnije granule, za kuje u laktaciji.Pozz

Ne znam koliko je pametno keru davati med!?

Zato sam napisao "ja sam mojoj davao med" Za to nisam siguran. Ali sam se raspitao, mala kolicina ne moze da skodi nista!

Obratite paznju na to da li su kiflice ili ne ;)

Bice da ovi "strucnjaci" sto su propisali takve uglove i ledja u standardu i nisu bas "u vinklu". Bas me cudi kako tako kljakavi i grbavi psi mogu u opste da hodaju :grin: .

@Dig.iTallEVIL

Kali jako lepo izgleda, a i slike su izuzetno kvalitetne. Nisam nikada video tako lepog crnog ovcara. Nemoj joj samo reci sta sam napisao, da se ne uobrazi :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this