Sign in to follow this  
dragoljub

Njemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 10. deo

Recommended Posts

Ma hteo sam i ranije da okacim nego mi crko fotoaparat nikako da kupim novi a sa mobilnim loze ispadne ,cim kupim kacim i slikam...pozzz svima

699897.jpg

487865_2947525985830_264719530_n.jpg

Falco Noster Amicus

19 month's old

In the kennel !!!

5 - 5.................. in V Piggi vom Wildsteiger Land

5,5,5 - 5............. in VA3 Esko vom Dänischen Hof

5 - 5.................. in V Jitta von Batu

5 - 5.................. in 2X VA1 Yasko vom Farbenspiel

4 - 4.................. in 2X VA1 Larus von Batu

4 - 4.................. in V Pippi vom Wildsteiger Land

3 - 3.................. in V Quax vom Dänischen Hof

http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=699897

Jel moze neko da mi kaze koje dimenzije treba da bude kucica za nemackog ovcara ?

Ovako nesto: 80*100*100

Hvala al koje su to dimenzije ,msl kojim redom su visina duzina i sirina???

Sam sebi budi najstrozi sudija, sam sebi budi najstrozi u selekciji, sam sebi budi alfa i omega odgoja bez ijedne predrasude sta ce ko reci za jedinke iz tvog odgoja, ne povedi se za tim da se tvoj odgoj dopadne bilo kome, nego se povedi mislju da stvaras zdrav odgoj koji ce tebe ispunjavati, povedi se sa time da jedinke iz tvog odgoja budu u standardu pasmine.........povedi se sa idejom tvorca rase da je nemacki ovcar prevashodno i svrsishodno radni pas, pas koji je hrabar, stalozen, ciste glave, odlicnih nagona i pas koji ume razmisljati svojom glavom u zavisnosti od situacije u kojoj se nalazi....

Kad sve to uspes biti sam sebi, onda ces znati i uzivati u svojim psima i biti sa njima u pravom smislu reci prijatelj i tako ces ih i dozivljavati, a ne kao sredstvo ili izvor prihoda.....................

I CAC HERCEG NOVI, 04.08.2012, sa pocetkom u 1800 casova

Tereni “JD Sportski Centar Igalo” u Igalu, kod EKO Benziske pumpe na Jadranskoj magistrali

Uplata po psu: 10 Eura

FCI Sudije/Judges: Sasa Kitanovic (SRB) –III, V, VIII, IX, X

Vojo Brajovic (MNE) – I, II, IV

Jovo Radman (MNE) – VI, VII

Prijatelji i Sponzori izlozbe:

Opstina Herceg Novi

JD Sportski Centar Igalo

BIROKONTO – Igalo

Hotel Adria Sport – Igalo

Happy Dog

trenutno hoteli ne primaju pse ali jos uvijek pregovaramo sa nekim od njih. pored samog mjesta odrzavanje izlozbe nalazi se hotel ADRIA SPORT koji nudi svim izlagacima dvokrevetnu sobu (za dvije osobe) za 90e - pun pansion ili 70e samo sa doruckom(za djecu do 6 godina besplatno). Kontakt za hotel: +382 (0)31 332 712 ili na adriasporthotel@gmail.com. Reportaza sa izlozbe ce biti emitovana preko satelita na svim kontinentima.

Posto sam neiskusan treba mi pomoc ,ovako koja je najbolja ogrlica za stene nemackog ovcara vidim po slikama ovde na forumu da mnogi koriste alke kao ogrlicu pa jel to kupujete ili pravite?I za povodac sta je najbolje,vidim po slikama da koristite onaj tanki kozni dugacki mada msl da to nije za mene i mog psa on je jos stene koje mnogo vuce u setnji i ako moze neki savet da ne vuce posto sam ustanovio da ne znam da koristim davilicu pa sam i odustao od toga.....HVALA UNAPRED na pomoci

Ta ogrlica je ovcarska davilica i imas je kupiti po pet shopovima i po pijacama. Kao i taj povodac, koristi se za izlozbe, mada mnogi (ukljucujuci i mene koriste i za setnju). Ja bih ti preporucila s obzirom da je stene, laganu platnenu ogrlicu i povodac, nista skupo posto ce prerasti ubrzo.

Pozdrav :wink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this