Sign in to follow this  
dragoljub

Njemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 10. deo

Recommended Posts

Urose lepuskast ti je pas. Izgleda da ima dobru glavu. Fali mu mase i dlake.... Znaci klopa i na trening (sad je tesko sta raditi sa psima, pa ti predlazem plivanje). Iz koje je kombinacije?

Urose lepuskast ti je pas. Izgleda da ima dobru glavu. Fali mu mase i dlake.... Znaci klopa i na trening (sad je tesko sta raditi sa psima, pa ti predlazem plivanje). Iz koje je kombinacije?

Kada sam dobio Enca imao je samo 33kg. Sad se znatno ugoijo, ali mu treba jos! Dlaku je imao skroz ofucanu, jedva sam ga iscetkao, .... Otac: PUMA TOPOLOVNICKI (VEGAS DU HAUT MANSARD- XINI VON DER PISTE TROPHE) Majka: PRITY VOM RADHAUS ( MYKO VOM RADHAUS- ISKRA VOM RADHAUS)

Sto se tice treninga jel dolazi u obzir npr. sa uprtacima da vuce nesto? (naravno ne po vrucini). Ja planiram da Enca sprijateljim (grouphug) sa konjima, i onda idemo preko suma i gora.... (dog3)(dog3)(dog3)

545091_3552633129583_1318066696_n.jpg

Postoji par nacina da saznas to, prvi je da pocnes citanje od prvog dela, drugi da pitas onoga od koga si psa kupio i treci da ti neko ovde napise, a napisano je na prvom delu u prvih par stranica, samo treba procitati...

Malo ambijenta iz Backe Topole :mad::shock:(police)(lmao)

(banghead)(fubar)

Dobre fotke, steta sto je aparat crkao pa nisi uspeo da slikas i one pse koji su se dobro kretali ili makar najbolje pse izlozbe ... ima nas koji nismo bili pa bi bilo zanimljivo videti fotke pasa koji su izvedeni i najbolje rangirani kod jednog tako renomiranog sudije ..

Pozdrav za sve forumase i ljubitelje NO.Ja sam na forumu novi,i htio bih da Vas pitam sledece.Dakle ima NO star 8 meseci ,mozda mu hvali 3-4 dana da napuni 9.Stenac je dosta krupan,ima visinu 65 mozda malo vise ,nekih pla centa ne vise.Dakle da li se moze ocekivati da on vise poraste?

Pozdrav za sve forumase i ljubitelje NO.Ja sam na forumu novi,i htio bih da Vas pitam sledece.Dakle ima NO star 8 meseci ,mozda mu hvali 3-4 dana da napuni 9.Stenac je dosta krupan,ima visinu 65 mozda malo vise ,nekih pla centa ne vise.Dakle da li se moze ocekivati da on vise poraste?

Jos ce da raste

Jos ce da raste

Koja je gornja granica kod NO?I eto ako mi mozete reci,do kad traje taj rast?I hvala na brzom odgovoru....

Koja je gornja granica kod NO?I eto ako mi mozete reci,do kad traje taj rast?I hvala na brzom odgovoru....

Po standardu je gornja granica 65cm za muzjake ... rast traje uglavnom do god. dana ... do dve godine naraste jos mozda 1 cm.

Po standardu je gornja granica 65cm za muzjake ... rast traje uglavnom do god. dana ... do dve godine naraste jos mozda 1 cm.

gORANE HVALA,onda definitvno ce prerasti sto ne valja ali sto je tu je.Jos jednom hvala na odgovorima...

Kako si ga merio i do kog dela tela?

Kako si ga merio i do kog dela tela?

Merio sam ga,ja ne znam kako se zove taj metar u obliku slova Г.Malo nize od prednjih nogu ka repu.Ja koliko sam gledao po netu mislim da je tu prava mera.A ako gresim ispravite me...

Pošto si nov na forumu nemoj da te mrzi da sam potražiš to što te interesuje, najlakše je pitati i čekati na tacni, ubedjen sam da sve što nekoga interesuje već postoji na forumu, tako sam i ja prošao pre par dana iako nisam nov, ovo shvati samo kao dobronameran savet i nikako drugačije, pozdrav!

A pogledaj ovu temu viewtopic.php?f=7&t=20800!

Pošto si nov na forumu nemoj da te mrzi da sam potražiš to što te interesuje, najlakše je pitati i čekati na tacni, ubedjen sam da sve što nekoga interesuje već postoji na forumu, tako sam i ja prošao pre par dana iako nisam nov, ovo shvati samo kao dobronameran savet i nikako drugačije, pozdrav!

A pogledaj ovu temu viewtopic.php?f=7&t=20800!

Ocu hvala,naravno da necu pogresno shvatiti.Ja se izvinjavam,ako sam sto opteretio temu ...

Kolko dnevno bi trebalo da jede stene od 6 meseci hrane superpremium nemam dzak uzeo sam malo neke da probam pa ne znam.....

Zavisi koje jede,piletinu,rižu,janjetinu...

Evo link purine pro plan pa klikni na nutrition.

lp

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this