Sign in to follow this  
dragoljub

Njemacki Ovcar (Deutscher Schäferhund) - 10. deo

Recommended Posts

Nisam ja prijatelju strucan da ti dam bilo kakav komentar koji bi ti hteo da cujes,,.meni deluje kao dugodlaka,(mozda gresim),a za ostalo ces morati sacekati ako neko od ovih iskusnijih nadje za shodno da ti odgovori.,ili prokomentarise tvoje slike..

AlexSw i ja mogu reci isto kao i sale, odlicna boja, meni se licno svidja mada ukusi su razliciti...

Inace kada pitas kakav je neki pas ja tu mogu razlikovati dva pitanja, kakav je pas sa tacke gledista nekoga ko bi izvodio psa na izlozbe, da li je eksterijer dobar, anatomski kakav je, bla bla bla i neko na to moze da ti kaze ja mislim da je tvoj pas odlican za izlozbe neko moze reci tvoj pas je ocajan za izlozbe...

E osim toga postoji i drugi vid kakav je pas, kakav je u radu.

Znaci neki NO moze biti jednostavno los za izlozbe i na izlozbama bi dobio slabu ocenu ali je mozda sto se rada tice najbolji. Mozda sa dva meseca baca markiranta, trazi po mirisu 10 km, itd...

Naravno ne mislim bukvalno ali nadam se da shvatas poentu...

Tako da je malo glupo kada neko pita kakav je ovo pas jer se skoro uvek podrazumeva da pita sa tacke gledista nekoga ko sprema psa za izlozbe odnosno hoce da vodi svog psa na izlozbe i tako dolazimo da poistovecivanja cele ove teme o Nemackim ovcarima sa izlozbama i ujedno da potpunog bacanja u stranu radne linije ove izuzetne rase...

ma naravno,kapiram te..pas nece ici na izlozbe,pitao sam cisto da vidim sta mislite kako izgleda,posto ja i nisam bas toliko strucan za NO...

Jel zna neko hoće li se održavati specijalka u Kačarevu ove godine?

Ove godine se nece odrzati.

Plan specijalizovanih izlozbi za nemacke ovcare:

1.MLADENOVAC 1.april

2.KRUSEVAC 21.april

3.NIS 12.maj

4.BACKA TOPOLA 20.maj

5.SABAC 27.maj

6.MILESEVO 24.jun

1.MLADENOVAC 1.april

2.KRUSEVAC 21.april

3.NIS 12.maj

4.BACKA TOPOLA 20.maj

5.SABAC 27.maj

6.MILESEVO 24.jun

Jest da nije u Srbiji, ali ima i Banja Luka 01.04.2012.

Dobrodosli! :wink:

Plan specijalizovanih izlozbi za nemacke ovcare po odobrenju KSRS:

01.04.- Mladenovac

07.04.- Apatin

21.04.- Kruševac

12.05.- Niš

20.05.- Bačka Topola

27.05.- Šabac

24.06.- Mileševo

16.09.- Državno prvenstvo-Morović

30.09.- Paraćin

07.10.- BONO-Bogatić ( najverovatnije se pomera za 29.09. ) kako se ne bih poklapao sa siegerom HR.

(super)(cheers)(tmi)

Zanimljivo je to da su B.Topola i Milesevo udaljeni 12 kilometara a imaju dve izlozbe u mesec dana..pa zar ne bi bilo logicnije da su organizovali jednu,zajedno??

Zanimljivo je to da su B.Topola i Milesevo udaljeni 12 kilometara a imaju dve izlozbe u mesec dana..pa zar ne bi bilo logicnije da su organizovali jednu,zajedno??

I ja mislim da bi bilo logicnije ali to je valjda ono "Zasto ja da budem u tvojoj senci?"

1.MLADENOVAC 1.april

2.KRUSEVAC 21.april

3.NIS 12.maj

4.BACKA TOPOLA 20.maj

5.SABAC 27.maj

6.MILESEVO 24.jun

Zaboravio si na nas! Srbobran 15. april sudi Milan Hulo Slovakia

Ja sam upoznat odlično sa pravilima,samo mi nije jasno koga sam ja to uvredio i da li sam nešto loše napisao,zato bih Vas zamolio da pustite i druge da se oglase i neka kažu da li sam ja nešto loše uradio.Ovo nevodi nigde da Vi mene stalno poklapate javno,a gde je sloboda govora?

:X:X:X:X:X

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this