Sign in to follow this  
Dom

Dnevni meni a la balkankinology chefs 37.deo

Recommended Posts

Nazalost mi ljudi smo najkrvolocnije ubice....

Izmislili smo na hiljade nacina kako drugom bicu da oduzmemo zivot....

Ne ubijamo samo kad smo gladni ili kad nam zivot ovisi od toga nego iz zadovoljstva..... i uz to smo skloni da budemo mnogo okrutni....

Ovog belog g¤vna opet napadalo 15cm.... i jos uvek veje....

Da se zahvalim MNOGO svima koji su se trudili da mi pomognu oko nabavke vitoligama!!!!!

Juce je dobio prvu dozu, i danas je ustao, cak je i par koraka potrcao (samo par ali to vec 2 meseca nisam video....

Za hranu cemo videti, jutros pravio buku sa cinijom, kao onomad kad je zeleo da mi da do znanja da je gladan..... Jest da je muljavio jedan komad pilecih ledja pola sata ali su nestala... vise nije hteo ali i to je napredak imajuci u vidu prethodnih par nedelja kad nije hteo da pojede nista vise sem jednu ili dve kriske hleba.....

Sad opet tandrce sa cinijom.... cemo vidimo dal ce jesti....

Jos jednom HVALA

Ovog belog g¤vna opet napadalo 15cm.... i jos uvek veje....

Da se zahvalim MNOGO svima koji su se trudili da mi pomognu oko nabavke vitoligama!!!!!

Juce je dobio prvu dozu, i danas je ustao, cak je i par koraka potrcao (samo par ali to vec 2 meseca nisam video....

Za hranu cemo videti, jutros pravio buku sa cinijom, kao onomad kad je zeleo da mi da do znanja da je gladan..... Jest da je muljavio jedan komad pilecih ledja pola sata ali su nestala... vise nije hteo ali i to je napredak imajuci u vidu prethodnih par nedelja kad nije hteo da pojede nista vise sem jednu ili dve kriske hleba.....

Sad opet tandrce sa cinijom.... cemo vidimo dal ce jesti....

Jos jednom HVALA

bezimeni se pokrenuo!!!!!

(clap)(clap)(clap)(clap)

ALI...

samo polako sa vitoligamom

moj Ari se ušokirao kod druge injekcije

upao je anafilaktički šok i bilo je mnogo gadno

Imam i kalcijuma za svaki slucaj...

Kod vitoligama je vazno da se ne pretera doza, striktno se pridrzavati onoga sto pise na uputstvu... 1ccm na 10 kg tezine maksimum +10% ... i naravno da se saceka sa drugom dozom 5 dana jest da kazu tri je dosta ali.....

Pa cemo vidimo.... Vazno da se pokrenuo i da je jeo napokon....

Svakako mu treba neka bomba od ovih stvarcica sto se nalazi u vitoligamu, ako se stvarno projede nece biti potrebno da se bode jer tad ce i na usta da ubaci potrebne stvari....

A usput imam ovo:

To ti je 18 - 19 jevrica jedna litra.Ja ga licno nisam koristio do sada ali ima par odgajivaca ovde koji ga redovno koriste vec par godina.

Veterinari ga koriste za jacanje imuniteta, i kod bolesti za brzi oporavak ili posle okota ili zdrebljenja da bi majka sto brze prebrodila sok.

A ovi sto su odgajivaci pasa pred sezonu izlozbi, za vreme dojenja, i pred zimu ga koriste, u vreme menjanja dlake , i naravno kod oporavaka od raznoraznih psecih bolesti.

Pticari pred takmicenja u vodu za pice.

A u govedarstvu se moze dobiti u prahu da se mesa u hranu.

Kako sam gledao sta sve ima unutra nije ni neka losa stvarcica.

A da...

kad sam ga kupio dao sam par kapi u vodu za papagaje. Ni dosad nisu bili bas tihi i mirni ali su posle dva dana zivnuli i sad galame i lete ko da sam ih dopingovao (lmao)(lmao)(lmao)

jooooj meni treba nesto da ne galame toliko :X uzasni su :mad:

Samo zaboravis da zatvoris prozor.... i resis sebe svih problema :mrgreen:

Kod mojih glasova to ne pomaze 8)

(nod) .... ne dirajte mi papagaje (punch) .... zašto si njima davao (wasntme) .

Kod mene su već 20god. ali uvek samo po jedan tigrica koji su pričalice neverovatne (nod):inlove:

Pa samo zato jer je pisalo na uputstvu da se moze dati u fazi menjanja perja..... pa sam im dao..... ako mogu pismonose zasto ne bi mogle i rozele????