Recommended Posts

...evo i mi smo progledali

Juri vom Wolf X Ira vom Wolf

14-102_1433.jpg

16-102_1436.jpg

...i sami se posluzujemo na "Mlecnom Baru" ... :giggle:

15-102_1434.jpg

12-102_1431.jpg

...guzva na "Salteru".

20-102_1443.jpg

...a posle dojenja sledi kretanje.

21-102_1444.jpg

...hocemo jos...

23-102_1453.jpg

...pa onda prvo merenje snage ,ko je jaci (ili glasniji).

18-102_1441.jpg

...moj ljubimac. 8)

Fabrika za mleko izgleda podmiruje potrebe svoih potrosaca.Samo neka gruvaju,pohvalices se ti sa njima vec sledece godine.Mislim da ti je favorit planinar.POZDRAV.

:arrow: Na nama je (Majka i Ja) da sve obezbedimo, da dobro, zdravo i snazno krenu u zivot, aza ostalo su zaduzeni priroda, genetika i sreca...

...da to je taj "Planinar. ..."Djavo" koji se vere po "Mlecnim-Planinama"....i za koga skoro da ne-postoje prepreke... 1. je na "Marendi", 1. napusta "logor" i istrazuje okolinu, 1. je koji je provalio da se ne "kaki" u "Krevetu" pa ni u "Sobi"...ono sto mu treba i godi,m sam uzima sebi i pored protesta drugih...itd.

,,Moj ljubimac* ha ha ha pa ti ga vec odlozio (rofl)

:arrow: Daaaa... Boro. Rano se uci sto kasnije hoce postati "Majstor" . ...Vaspitanje je osnovna stvar. ...Dodji, Sedi, Odlozi, su vec u toku, a sledece sedmice vec radimo na "K´nozi" , Stajanju i naravno "Ring-Dresuri"... :oops::roll::giggle:

Noka77 :arrow: Hvala Kume i tebi isto (y):grin:

nemanja vrbas :arrow: Hvala i tebi najbolji... Nema te odavno, vec je postalo dosadno bez tebe. (y):grin:

Krec :arrow: ...sto Mirko?Kakve to veze ima sa mojom temom? Ko ovde pise, pise dobrovoljno i samo ako zeli ! Ovo sam napisao na glavnoj temi, tj, pitao kulturno,jer me zanima. Pa se nadam da cu dobiti podatke, jer ja sa tim Imenima nemogu nista da uradim...Odnosno, vi ste sa time "odrasli", pa se nadam da bolje baratate samo sa Imenima i JR-bojevima?!

To je u sustini sve.

...3 steneta , braon sa oznakom, iz kombinacije: Hella vom Wolf X Kato vom Wolf, 2M/1Z

3-102_1496.jpg

1-102_1487.jpg

...uzivanje na Termoforu i blizu Radijatora (ovde trenutno 3,5°C) , ako ovo vreme nastavi ovako, gotovo da necemo 30 dana izkljuciti "Centralno" u 2012. :mrgreen:

nemanja vrbas :arrow: Hvala i tebi najbolji... Nema te odavno, vec je postalo dosadno bez tebe. (y):grin:

A malo mi...nemozes ovde posle verbalnog konflikta ni da se potuces posle :P pa me uhvati nervoza :P i onda bolje da ohladim. :oops:

A malo mi...nemozes ovde posle verbalnog konflikta ni da se potuces posle :P pa me uhvati nervoza :P i onda bolje da ohladim. :oops:

:arrow: Daaaaa, da, da..., a ti si bar hvala bogu "Ladan kao Spricer"... :giggle:(lmao) ...na ispitu da te covek sece, nebi kanula ni kap krvi... 8) Maa ok.,razumem te ja, ali ipak nemozes bas tako dugo da izostajes od Drugara...ima i onih koji tebe vole, cene i kojima nedostajes :wink:

Uvek ti dobar pogled ... (y)(handshake):inlove::grin:

...W II-leglo, sad vec 4 nedelje stari.

59-102_1564.jpg

63-102_1569.jpg

...rano se uci, sto kasnije hoce biti majstor...

62-102_1568.jpg

...pa i sa "tatinim" Sesirom.

58-102_1562.jpg

...moj Waldmann.

49-102_1553.jpg

...jedna od Kujica, koja se svidja Sinisi.

05-102_1502.jpg

...od tolikog "foto shuting-a" ogladnesmo.

19-102_1518.jpg

... predjelo

68-102_1575.jpg

...pa "Rostilj"

74-102_1581.jpg

...i sve to pod zastitom "Tatinog"-Hegewald-Sesira :giggle:

A ovaj mali Waldman ima veliki zadatak pred sobom :!: :wink:

1-102_1521.jpg

...Waldmann II na "Mlecnoj-Planini". :giggle:

73-102_1580.jpg

...obzirom da su jucr "Krsceni" pod Legendarnim Sesirom, trebalo bi...! ...ali ko to jos sad da znata?! ...ima jos toliko mnogo prepreka da se savladaju do tada. Vidite, vazno je da ste u stanju zaljubiti se u nesto i vec imate razlog za nadanje...ma da ima tu jos kandidata, tako da ce se sve odluciti za 15-30 dana :idea:

Gorane ti si vec u prednosti sa podmlatkom,ovi tvoji vec zbunjaraju po travi,neke ljutis sa zecijom kozom.Samo polako mi za sada treniramo samo na serpu,polako al sigurno.POZDRAV.

:arrow: Jovo i Serpa je prednost...!!! jer zdravlje a i ljubav ulazi na usta..., a samo ko je zdrav(dobro razvijen), u stanju je da istrajno radi :wink: Ja ovo sa Kozom, malo "Filozofiram" i lako je to nadoknaditi i kasnije. Ma da ono stene koje do 8. nedelje ista pokaze, to ni kasnije nece izgubiti... :grin:

Jovoooo Srecno i tebi sa tvojom Stencima/Mezimcima... (y) pozdrav (handshake)

zuban.

Gogiliiiii, posto sam u velikom "zaostatku" sa pisanjem i moram puno toga da napisem a da ne zaboravim, moram da ti se ZAHVALIM, za postavljanje tekstova i IZVINIM, za neprijatnost koju si imao zbog banovanja od strane moderatora, vezano za "lazno predstavljanje"! Dobar ti pogled! (handshake)(y):kiss:

Gogiliiiii, posto sam u velikom "zaostatku" sa pisanjem i moram puno toga da napisem a da ne zaboravim, moram da ti se ZAHVALIM, za postavljanje tekstova i IZVINIM, za neprijatnost koju si imao zbog banovanja od strane moderatora, vezano za "lazno predstavljanje"! Dobar ti pogled! (handshake)(y):kiss:

:arrow: Sinisa, nema na cemu, nije to nista...i drugi put opet! Hvala i tebi na ukazanom postovanju (handshake):grin: