Sign in to follow this  
del Absinthium

Nemacki Ostrodlaki Pticar (Deutsch Drahthaar)

Recommended Posts

Očigledno da nisam uspeo sa slikom, pokušaću još jednom pa ako ne uspem, moraću na dodatne časove. Još jednom pozdrav svim ljubiteljima NOD ptičara.th_as109.jpg

Ja se svima izvinjavam ove sam slike trebao poslati na PP coveku kome trebaju izrazi na nemackom jel planira da uvozi pa da bi se lakse sporazumeo.Ali nece skoditi da svi da imaju ovo lako ce prevesti ovo je skelet NOP tj kako bi trebao da izgleda skelet ,uglovi prednjih i zadnjih nogu, ledjna linija i ostalo.

konacano sam uspeo!!! inace ovo je moja mladja kuja Astra,slikana neki dan,brada je malo losija posto smo intezivno lovilicelu sezonu.I jos jednom zelim da se zahvalim Cukiju bez cije pomoci ne bih uspeo.Pozdrav Draganu i iskrena cestitka,doduse malo zakasnela, na pobedi u Vrscu

Pre svega hvala Cukiju , Zveru i svim ostalim članovima ovog foruma,koji poodavno pratim i čije članove uglavnom lično poznajem.

Mislim da je ovo odličan način komunikacije, ne računajući one zlobne, maliciozne komentate pojedinaca. Svako od nas voli da ima i najlepše i najradnije primerke i to je ono što nas pokreće napred u uzgoju.Nadam se da ću uz pomoć mlađih drugara moći da i sa fotografijama aktivno učestvujem u daljem predstavljanju.as109.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this