Sign in to follow this  
del Absinthium

Nemacki Ostrodlaki Pticar (Deutsch Drahthaar)

Recommended Posts

Mare, lepa je Beta. Porasla je u predivnu lovacku kuju.

Reci mi kakav machine gun imas?

Za sada imam IZ 27(modifikovanu sto se tice eksterijera) i Browning Fusion petometni poluautomat.

Svako ko ih ima zna da ne mirisu bas kao ruze (bar ne ostalim ukucanima ), pa me zanima kako resavate problem mirisa kod vasih pasa?

Imam samo jednog psa za sada i ne oseca se nesto preterano. Inace pas je u boxu i u dvoristu tako da njegov miris nikome ne smeta.

Stryker :arrow: Odlican sajt, kompletan. Covek sve moze da nadje sto ga interesuje o lovu i lovnoj kinologiji. Mada su nezahvalne slike za komentarisanje Astor mi se najvise svidja.

Djomla :arrow: Hvala. Oba steneta su NOD.

IvanN :arrow: Majka je ista kao od Bete, vodi poreklo preko pasa iz Nemacke, i Becejskih pasa. O ocu ne mogu jos nista konkretno da kazem, znam samo da je uzet sa Uba, i valjda vodi direktno poreklo od nemackih pasa.

cuki 2 :arrow: Hvala. Sto se ovog crnog steneta tice, iskreno ne znam. Jeste duza za moj ukus u ovom uzrastu, nadam se da nece biti ''svilena'', otac i majka imaju izuzetno ostru dlaku, sa izrazenom bradom.

Inace crno melirano stene je muzjak, a braon melirano je zenka. Stenci nisu u mom vlasnistvu vec u rukama mojih prijatelja i kolega iz grupe(znaci kao da jesu :D ).

Pozdravljam sve lovce i vlasnike lovačkih pasa, a posebno NOD-a. Družim se skoro svaki dan sa osmomesečnim muškim štenetom od kojega zaista očekujem dosta naravno ne u prvoj sezoni. Nemam ni jednu aktuelnu sliku ali obećavam da će te ih ubrzo videti. Dali imate problema sa čičkom na bradi i ušima i kako to rešavate.

:D Hvala,pozdrav i tebi, cicak u u bradi i usima najlakse je skinuti rukom ili gustim metalnim cesljom,mada se verovatno stene jos uvek buni prilikom skidanja vremenom ce se navici na tvoju pomoc pa ce i tebi biti lakse da uklonis cicak,pozdrav

Hvala i dobrodosao!

Cuki je vec odgovorio na tvoje pitanje samo bih ja dodao da je po meni bolje skidati cicak rukom, jer cesalj dosta cupa i veoma je neprijatan za psa.

Pozdrav!!!

Upravo smo se vratili iz polja, naravno ponovo puni sitnog ДЌiДЌka i "krpiguza". Neko mi kaЕѕe da ga oЕЎiЕЎam ЕЎto meni ne pada na pamet. U pravu ste za psa je vrlo neprijatno ДЌetkanje i isДЌeЕЎljavanje oЕЎtrom ДЌetkom ali ЕЎto se mora...

Inače sve sam zadovoljniji Acijevim kretanjem po terenu i počinju da se događaju prve marke zbog kojih sam sretan jer sam mislio da nikada neće promarkirati.

:D super samo nastavite tako
Pa tako e ot 10 godine brate i ja zelim na sve liubitele drathara i lov da imat takavi rezultati .A za nastavljene ce nastavimo nema da srirame.Na 1.10 mesec se u bugarske otvara vov za divi svinje,a ovoi mujki na klipovi koi sam poslao e smrt za nih.Neznam samo dali se vidi dobro na klipovite?Pozdravi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this