Sign in to follow this  
sneki

svaka cast urednicima

Recommended Posts

Zelim da se zahvalim Balkan Kinology sajtu za savete i postove vezane za skotnosz kuje,negu štenaca...

Naime ja sam imao problem sa uginućima štenaca,pošto naši veterinari nisu korektni,barem ovi kod mene.Štenci su mi crkavali od bakterija.Ja sam zvao veterinare kažu,pocrkaće svi za 2,3 dana...Zovi pre nego što kuja treba da se ošteni dan,dva.Ja zovnem,oni daju injekciju antibiotika i oni opet uginu...I tako sve dok nisam došao ovde,saznao za Panklav,amoksilav...I eto sad mi se ženka azijata oštenila 7 .I svih sedam su hvala Bogu OK.Hvala vam mnogo ljudi!!!! :lol:

Evo da se i ja zahvalim adminima i svim koji su uticali na to da ovaj forum bude to sto jeste!

Hvala vam sto postojite! :D :D :D

Ja sam relativno novi na forumu. Ali svaka čast svima. Većina je spremna pomoći i ponuditi korisna rješenja za različite situacije. Može se naći stvarno sve ovdje. Samo tako nastavite!!! :D

Svidja mi se forum, ima dosta dobrih ljudi koji se razumeju u pse al nazalost ima i onih koji ismejavaju pocetnike...eo ja sam nov a niko da mi pomogne oko psa za stan..

Hvala ovom forumu sto postoji,mnoge sam stvari naucio , a uvek ima dobrih ljudi da pruze pomoc :kiss: ....

Pratim forum vec mesecima, i danas sam se odlucio i da se registrujem kao clan, ovim putem zelim da pohvalim forum kao mesto na kojem moze da se nauci bukvalno skoro sve o kinologiji, pasminama, odgoju bolestima....... sto za nas mladje clanove moze da uputi na razjasnjavanje nedoumica i pitanja u vezi odgoja pasa. Veliki pozdrav za sve clanove i modreatore foruma. Forum mogu opisati u recenici : Na jednom mestu sve sto vas interesuje! Svaka cast!!! (y) (y) (y) (y) (clap) (clap)

FORUM JE (y)(y)(y)

Postoje skoro sve teme od interesovanja, čitajući sam naučila mnogo toga, iako cijeli život imam psa, jedino mi je žao što sam kasno otkrila ovaj forum. Ili, nikad nije kasno (nod)

i

pozdrav za sve na forumu,nov sam kao clan ali vec godinu dana skoro svakodnevno pratim desavanja na forumu,ovde ima puno toga da procita,vidi i nauci,svaka cast. (wave)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this